Futsal. Mistrz w grze o złoto! Powtórka finału sprzed roku

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Joanna Adamska / Futsaliści Constractu i Rekordu zagrają o złoty medal

Nie doszło do kolejnej sensacji w półfinale play-off Fogo Futsal Ekstraklasy. W trzecim meczu Constract Lubawa po raz drugi pokonał GI Malepszy Arth Soft Leszno (4:1) i o złoto powalczy z Rekordem Bielsko-Biała.

Będziemy mieli powtórkę z poprzedniego sezonu. W finale play-off Fogo Futsal Ekstraklasy ponownie zagrają Constract Lubawa i Rekord Bielsko-Biała.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

Kiedy w środę w Lesznie GI Malepszy Arth Soft pokonał obrońcę tytułu Constract Lubawa zapachniało niespodzianką.

W sobotę lubawianie u siebie wyrównali straty. Wszystko miało wyjaśnić się w niedzielę. Strzelanie w potyczce rozpoczęli Konstruktorzy, którzy prowadzenie dowieźli do przerwy.

Po zmianie stron w 26. minucie Pedringho zdobył kolejnego gola w sezonie, ale chwilę później Rajmund Siecla dał gościom nadzieje na dogrywkę.

Ostatnie słowo należało jednak do Constraktu, który strzelił dwie bramki i zwyciężając 4:1 zameldował się w finale play-off. O złoto zagra z najbardziej utytułowanym polskim zespołem, czyli Rekordem.

Leszczynianom pozostaje kolejny raz gra o brąz i kolejny raz z Piastem Gliwice.

Półfinał (3. mecz):

Constract Lubawa - GI Malepszy Arth Soft Leszno 4:1 (1:0) Maciej Jankowski 4', Pedrinho 26', Everton Ferreira 30', Tomasz Kriezel 37' - Rajmund Siecla 27'

Stan rywalizacji: 2:1. Awans do finału: Constract Lubawa.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty