Błysk Milika w Neapolu. Zobacz asystę Polaka

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: asysta Arkadiusza Milika w meczu z SSC Napoli

Napoli było zespołem zdecydowanie lepszym od Juventusu, ostatecznie wygrywając 5:1. Jedyny pozytywny akcent dla gości miał miejsce w końcówce pierwszej połowy, gdy po przytomnym podaniu Arkadiusza Milika gola strzelił Angel Di Maria.

Nie był to wielki mecz ani samego Juventusu, ani tym bardziej Arkadiusza Milika, który rzadko był pod grą. Nie zmienia to jednak faktu, że Polak zapisał się w protokole w 42. minucie, gdy przytomnie odegrał piłkę do Angela Di Marii, a świeżo upieczony mistrz świata z reprezentacją Argentyny nie dał szans bramkarzowi SSC Napoli.

Było w tej akcji trochę w przypadku, ale koniec końców piłka znalazła się w siatce.

Zobacz asystę Milika i gola na 2:1:

Wydawało się, że gospodarze mają spotkanie pod kontrolą, pewnie prowadzą i nic nie może im się stać, a tymczasem jedna akcja sprawiła, że przyjezdni poczuli krew, choć tylko na moment. W drugiej połowie zostali brutalnie sprowadzeni na ziemię.

Dodajmy, że w ekipie Juventusu całe spotkanie rozegrał Wojciech Szczęsny, a na ławce Napoli pełne 90 minut przesiedział Bartosz Bereszyński.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty