To mogła być katastrofa! Szczęsny uratował Juventus [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Eleven Sports / Interwencja Wojciecha Szczęsnego
Twitter / Eleven Sports / Interwencja Wojciecha Szczęsnego

Gdyby nie fenomenalna interwencja Wojciecha Szczęsnego, Juventus przegrywałby 0:3 po zaledwie 13 minutach starcia z Bolonią. Zobacz, co zrobił bramkarz reprezentacji Polski.

Fatalnie przedostatnie starcie w tym sezonie w Serie A rozpoczęli piłkarze Juventusu.

Nie minął kwadrans od pierwszego gwizdka sędziego, a Stara Dama przegrywała na wyjeździe z Bologna FC już 0:2.

Co więcej, wynik dla gości mógł być jeszcze gorszy, gdyby w 13. minucie fenomenalną interwencją nie popisał się Wojciech Szczęsny.

Nie po raz pierwszy w tym sezonie doświadczony bramkarz popisał się znakomitym refleksem i uchronił piłkarzy Juventusu jeszcze przed większą katastrofą.

Co prawda po paradzie Szczęsnego jeden z piłkarzy Bolonii zdążył jeszcze dobić strzał do bramki, ale był na spalonym i jego trafienie nie zostało uznane.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:3.