DMPJ: Get Well wygrał we Wrocławiu. Komplet Kopcia-Sobczyńskiego (relacja)
Zwycięstwem Ger Well Toruń zakończyła się zaległa druga runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów we Wrocławiu. Liderem triumfatorów był Igor Kopeć-Sobczyński, który zdobył komplet punktów.
Podium zawodów uzupełniły drużyny Grupy Azoty Unii Tarnów i Fogo Unii Leszno. W barwach Jaskółek wyróżnił się Patryk Rolnicki, który otarł się o perfekcyjny występ, kończąc turniej z 11 punktami na koncie.
I Get Well Toruń - 25 pkt.
10. Igor Kopeć-Sobczyński - 10+2 (2*,3,2*,3)
11. Daniel Kaczmarek - 11 (3,2,3,3)
12. Marcin Kościelski - 4+2 (1,1*,u,2*)
II Grupa Azoty Unia Tarnów - 21 pkt.
4. Mateusz Cierniak - 8+1 (3,2*,0,3)
5. Przemysław Konieczny - 2 (1,0,1,0)
6. Patryk Rolnicki - 11 (3,3,3,2)
III Fogo Unia Leszno - 19 pkt.
19. Wiktor Trofimow - 1 (1,w,-,-)
20. Szymon Szlauderbach - 11 (3,3,2,3)
21. Kacper Pludra - 5+1 (w,2*,1,2) 5
28. Krzysztof Sadurski - 2+1 (1*,1)
IV MRGARDEN GKM Grudziądz - 17 pkt.
13. Denis Zieliński - 5+1 (3,0,1*,1)
14. Damian Lotarski - 6+1 (2*,0,2,2)
15. Kamil Wieczorek - 6 (2,1,d,3)
V Betard Sparta Wrocław - 16 pkt.
1. Patryk Wojdyło - 4 (2,0,1,1)
2. Mateusz Dul - 1 (0,0,1,0)
3. Przemysław Liszka - 11 (2,3,3,3)
VI Orzeł Łódź - 13 pkt.
7. Eryk Borczuch - 1 (1,0,0,0)
8. Maciej Kuromonow - 3 (0,0,1,2)
9. Jakub Miśkowiak - 9 (1,2,3,3)
VII forBET Włókniarz Częstochowa - 12 pkt.
16. Bartosz Świącik - 7 (1,2,2,2)
17. Mateusz Świdnicki - 5+1 (0,3,1*,1)
18. Michał Gruchalski - 0 (w,w,w,w)
Bieg po biegu:
1. (68,18) Cierniak, Wojdyło, Konieczny, Dul
2. (67,57) Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Borczuch, Kuromonow
3. (68,56) Zieliński, Lotarski, Świącik, Świdnicki
4. (67,41) Szlauderbach, Liszka, Trofimow, Wojdyło
5. (66,38) Rolnicki, Cierniak, Miśkowiak, Borczuch
6. (--,--) Kopeć-Sobczyński, Wieczorek, Kościelski, Zieliński
7. (66,19) Świdnicki, Trofimow, (w/2min), Gruchalski (w/2min), Pludra (w/su)
8. (67,97) Liszka, Miśkowiak, Wojdyło, Kuromonow
9. (66,28) Rolnicki, Kaczmarek, Kościelski, Cierniak
10. (66,72) Szlauderbach, Pludra, Wieczorek, Lotarski
11. (67,69) Liszka, Świącik, Świdnicki, Dul
12. (68,75) Cierniak, Lotarski, Zieliński, Konieczny
13. (65,97) Miśkowiak, Świącik, Kuromonow, Gruchalski (w/2min)
14. (65,69) Kaczmarek, Szlauderbach, Pludra, Kościelski (u)
15. (67,06) Liszka, Lotarski, Dul, Wieczorek (d)
16. (68,00) Rolnicki, Świącik, Konieczny, Gruchalski (w/2min)
17. (66,46) Miśkowiak, Pludra, Sadurski, Borczuch
18. (66,65) Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, Wojdyło, Dul
19. (66,63) Szlauderbach, Rolnicki, Sadurski, Konieczny
20. (68,06) Wieczorek, Kuromonow, Zieliński, Borczuch
21. (67,18) Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Świdnicki, Gruchalski (w/2min)
DMPJ (półfinał)
M | Drużyna | Pkt | +/- |
---|---|---|---|
1. | Get Well Toruń | 71,5 | +313 |
2. | Cash Broker Stal Gorzów | 71,5 | +306 |
3. | Aforti Start Gniezno | 55 | +278 |
4. | Grupa Azoty Unia Tarnów | 54 | +272 |
5. | Fogo Unia Leszno | 52 | +265 |
6. | Zdunek Wybrzeże Gdańsk | 48,5 | +265 |
7. | ROW Rybnik | 45,5 | +255 |
8. | Speed Car Motor Lublin | 40,5 | +250 |
10. | Betard Sparta Wrocław | 35 | +241 |
9. | Falubaz Zielona Góra | 31,5 | +221 |
12. | MRGARDEN GKM Grudziądz | 25 | +219 |
11. | Lokomotiv Daugavpils | 24,5 | +223 |
13. | Włókniarz Częstochowa | 23,5 | +212 |
14. | Orzeł Łódź | 10 | +176 |
ZOBACZ WIDEO PGE IMME i gorące słońce letniego żużla
KUP BILET NA 2024 ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Poland - Warsaw -->>