Simon Fourcade zepchnięty do rowu podczas treningu. Kierowca groził mu siekierą

Podczas piątkowego treningu chwile grozy przeżył Simon Fourcade. Francuski biathlonista został zepchnięty do rowu, a kierowca groził mu siekierą.

W tym artykule dowiesz się o:

Biathloniści w trakcie przygotowań do sezonu zimowego często trenują w górach, gdzie jeżdżą na rowerze i w ten sposób pracują nad kondycją. Właśnie podczas jednego z takich treningów chwile grozy przeżył Simon Fourcade. 31-letni biathlonista został zepchnięty do rowu przez nieodpowiedzialnego kierowcę. [ad=rectangle] Jakby tego było mało, mężczyzna groził francuskiemu sportowcowi siekierą. Zdjęcia z całej sytuacji Fourcade zamieścił na swoim profilu na Facebooku. - Podczas treningu należy zachować ostrożność - ostrzegł Francuz.

Simon Fourcade to starszy brat Martina Fourcade'a. W swojej karierze nigdy nie wygrał zawodów Pucharu Świata, za to w swoim dorobku ma pięć medali mistrzostw świata, w tym złoty za triumf w sztafecie mieszanej w 2009 roku. Miniony sezon zakończył na 11. miejscu w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.