WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Dariusz Michalczewski był pod wpływem środków psychoaktywnych

Na jaw wychodzą kolejne informacje dotyczące sprawy Dariusza Michalczewskiego. Prokurator Tatiana Paszkiewicz potwierdziła WP SportoweFakty, że w organizmie byłego boksera wykryto obecność substancji psychoaktywnych.
Karol Borawski
Karol Borawski
East News / Andrzej Iwanczuk/Reporter

Przypomnijmy, pod koniec grudnia Dariusz Michalczewski usłyszał zarzut znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej żony.

Były bokser nie przyznał się do zarzutów znęcania się nad żoną i odmówił składania zeznań. Jak informowaliśmy w grudniu, podczas zatrzymania Michalczewskiego znaleziono 0,3 grama kokainy. Więcej tutaj.

Na jaw wychodzą kolejne fakty. Już wiadomo, że pięściarz w momencie zatrzymania był pod wpływem środków psychoaktywnych.

- Mamy ostateczną opinię, która potwierdziła obecność środków psychoaktywnych - powiedziała WP SportoweFakty rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Tatiana Paszkiewicz.

- Na tym etapie nie podjęto decyzji o uzupełnieniu zarzutów. Te zarzuty, które były przedstawione na początku, czyli znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej, to są jedyne zarzuty, jakie są stawiane podejrzanemu. Postępowanie cały czas jest kontynuowane. Trwają dalsze czynności - dodała prokurator.

Michalczewskiemu grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do jednego roku.

ZOBACZ WIDEO Real - Bayern. Monachijczycy mogą czuć się oszukani

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (28):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • tomekBYDGOSZCZ 0
  A wiesz co to jest domniemanie niewinności? Dopóki ktoś nie jest skazany prawomocnym wyrokiem jest NIEWINNY! A poza tym myślisz, że człowiek pod wpływem środków lub nawet alkoholu pilnuje się aby bić tak żeby nie zrobić krzywdy? A dlaczego ta biedna żona z nim teraz wyjechała do USA i wspólnie tam zakupili apartament do którego się przeprowadzili? Pomyśl chwilę zanim kogoś skarzesz bez sądu!
  kaz Tylko mi nie wmawiaj, że musi kobietę okładać jak rywala w ringu. Wystarczy, że ją chwyci za ramię i solidnie potrząśnie. I jeszcze jedno, która to jego żona z kolei? Żaden bokser nie jest normalnym facetem. Każdy otrzymany cios na głowę to mikro wstrząs i uraz. Jeden, drugi czy kolejny może na początku nic nie znaczą, ale następne pozostawiają już ślad w organizmie.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • kaz 0
  Tylko mi nie wmawiaj, że musi kobietę okładać jak rywala w ringu. Wystarczy, że ją chwyci za ramię i solidnie potrząśnie. I jeszcze jedno, która to jego żona z kolei?
  Żaden bokser nie jest normalnym facetem. Każdy otrzymany cios na głowę to mikro wstrząs i uraz. Jeden, drugi czy kolejny może na początku nic nie znaczą, ale następne pozostawiają już ślad w organizmie.
  tomekBYDGOSZCZ Pełna zgoda jeśli chodzi o ostatnie zdanie! Ale czy Michalczewski się do tego perfidnego grona facetów zalicza tego nie wiesz więc nie wypisuj bzdur! Widziałeś jak wygląda jego żona? Jakby raz ją chlasnął to nie wiem czy byłoby co zbierać!
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • tomekBYDGOSZCZ 0
  Pełna zgoda jeśli chodzi o ostatnie zdanie! Ale czy Michalczewski się do tego perfidnego grona facetów zalicza tego nie wiesz więc nie wypisuj bzdur! Widziałeś jak wygląda jego żona? Jakby raz ją chlasnął to nie wiem czy byłoby co zbierać!
  kaz Niech robi ze swoim życiem co chce. Czy chleje, albo coś bierze, nic mi do tego. Ale niech nie struga, biznesmena, dżentelmena i filantropa, bo zdanie o nim mam już dawno wyrobione. Facet który okłada swoją żonę, jest dla mnie zerem.
  [ pokaż odpowiedzi ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (25)
Pokaż więcej komentarzy (28)
Pokaż więcej komentarzy (28)
Pokaż więcej komentarzy (28)