Wątek dotyczący artykułu

Paweł Paczkowski z nowym kontraktem

Paweł Paczkowski podpisał nowy kontrakt z Vive Tauronem Kielce. Rozgrywający będzie zawodnikiem mistrzów Polski do końca sezonu 2018/19.

przeczytaj cały artykuł

Grzymisław

Bardzo dobrze, że potwierdziły się te przypuszczenia i Paczkowski zostanie. I tak właśnie powinno być, że jest 8 rozgrywających w kadrze kieleckiego klubu na nowy sezon. Dujszebajew nie trzyma zawodników cały mecz na parkiecie, a więc Paczkowskiemu gry nie zabraknie. A przy takich obciążeniach w Lidze Mistrzów i nienajlepszym zdrowiu niektórych gwiazd(oczywiście w to wlicza się Paczkowski, z którym ostatnio jest nieźle, ale ma już za sobą bardzo ciężkie kontuzje) trzeba szerokiej kadry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dujszebajew

no ale to już od tego sezonu? bo miał jeszcze być rok Zorman przecież..kapitalny rzut może Karacić, bo ci mali jak Cindrić czy Zarabec odpadają..a Karacić by się nawet zgadzał, bo miał isc do Veszprem, ale ci wzięli Mahe...no chyba że jakies mniej znane nazwisko

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dujszebajew

Canellas ma do 2019 a jesli ma odejsc Karacić to tym bardziej go nie oddadzą..a po drugie to głównie bardziej lewy rozgrywający..

| Odpowiedz
blokuj
Miasto mistrzów - Kielce

Powinien Bertus postawić wszystko na jedną kartę i ściągnąć Palmarssona zaoferować mu tyle ile wcześniej Duvnjakowi (milion euro)był o tym artykuł. Myślę,że poziom naszej ligi jest wyższy niż w Hiszpanii,a Islandczykowi nie śpieszy się do mocniejszej ligi( Bundesliga) tak jak Chorwatowi.Szanse są większe w pozyskaniu Palmarssona niz Duvnjaka.

| Odpowiedz
blokuj
dujszebajew

Barcelona po odejsciu Lazarova zaoszczędzi sporo kasy także będzie ciężko ją przelicytować a i pewnie jeszcze kilka klubów się zgłosi, np Vardar...no ale oczywiscie to byłby najlepszy transfer w historii nawet pobiłby Aguinagalde

| Odpowiedz
blokuj
Złoty Bogdan

Do opisu pasuje..........Duvnjak :)
Bertus mówi, że nie podchodzi dwa razy do tego samego zawodnika, ale dla Domagoja może zrobić wyjątek. Nigdy nie ukrywał, że to jego wymarzony grajek i myślę, że ciągle drąży temat. A znając wytrwałość i skuteczność Bertusa, to się nie zdziwię jak za parę dni ogłosi jego transfer :)

ps. ewentualnie jeszcze Palmarsson wchodzi w grę, Bert pokazał już, że potrafi wygrać z Barceloną wyścig o zawodnika.

| Odpowiedz
blokuj
handballo

Tez mialem podobne skojarzenie. Tylko, że Duvnjak ma kontakt do 2020, a Palmarsson mimo że kończy kontrakt w Veszprem w 2018 jest prawie niemożliwy do wyciągnięcia. Karacić pewnie pójdzie do Veszprem po tym sezonie w miejsce Chemy Rodrigueza. Przy tych założeniach nie mam pojecia kto to mógłby być.

| Odpowiedz
blokuj
MS_

Dlaczego prawie nie do wyciągnięcia? Kielce są jednak topową drużyną i podejrzewam, że praktycznie każdy zawodnik poważnie zastanowi się nad ofertą Vive zanim ją odrzuci ;-)
Według mnie dobór środkowego powinien też się opierać w dużej mierze na jego możliwościach gry w obronie. Po co Vive kolejny środkowy, który musi być przesuwany na 1. w obronie albo zmieniany?
Przydałby się ktoś o charakterystyce Karabatica, czyli facet który robi również różnicę z tyłu. Tylko ilu jest takich topowych zawodników?:-)) Tak na szybko, to do głowy przychodzi mi Dule i właśnie Francuz.

| Odpowiedz
blokuj
handballo

Palmarsson odejdzie z Veszprem nie dlatego, że płacą mu za mało tylko dlatego, że źle się tam czuł (podobnie jak w Kielcach Reichmann). Nie sądzę żeby drugi raz ryzykował i przeszedł do Polski. Pewnie obierze pewniejszy kierunek i lepszą ligę. Nikt mi nie wmówi, że pod względem życia Kielce są konkurencyjne z Barceloną. Poza tym my nastawiamy się teraz na kierunek bałkańsko-hiszpański. Tobias kulturowo się nie odnalazł i takie ryzyko byłoby w przypadku Palmarssona. Aczkolwiek gdyby chciał przejść to jestem za.

| Odpowiedz
blokuj
MS_

Żeby być precyzyjnym, to nie było tak, że małżonka Tobiasa nie potrafiła odnaleźć się w Polsce?;-)
Oczywiście, trudno porównywać Kielce do Barcelony pod kątem życia, trzeba byłoby sporo wygibasów, żeby podjąć się takich porównań.
Z drugiej strony Hiszpania też może być specyficzna dla Islandczyka ;-)
Żarty na bok, chodziło mi o to, że sportowo Kielce na pewno są godne rozważenia dla każdego piłkarza. Wiadomo jednak, że często inne warunki życia, np. jak warunki życia, też mają wpływ i w tym aspekcie Kielcom trudno rywalizować z np. Paryżem, Barceloną. No i dochodzi też poziom ligi(tutaj Niemcy, Francja), chociaż dla niektórych zawodników niekoniecznie musi być to coś odstraszającego, bo w Polsce są po prostu mniejsze obciążenie niż w Niemczech, czy we Francji; -)
I odnośnie Palmarssona, to kto by nie chciał? Przecież to skarb dla publiki.Jak dla mnie najlepszy środkowy do podziwiania, obok Andy'ego Schmida i Urosa Zormana (chyba nie zapomniałem o żadnym artyście ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
z Tumskiego Wzgórza

Andy i jego gra z kołem to jest po prostu jakiś kosmos. Czasami mam wrażenie że gdyby na kole ustawić bramkarza to i tak Szwajcar zrobi z niego maszynkę do zdobywania bramek :P
A czemu nie Mate Lekai? Dla mnie najbardziej niedoceniany środkowy ostatnich lat. Niby nie ma nazwiska, ale gra 1 na 1 i rzut z podłoża to u niego majstersztyk. Gdyby w Wiśle był ktoś ogarnięty to już dawno chociaż na jeden sezon byśmy mogli go wypożyczyć, biorąc pod uwagę że tych minut w Veszprem miał niewiele.

| Odpowiedz
blokuj
MS_

Racja, gra Schmida z kołem to poezja, a z Myrholem to w ogóle była bajka ;-) I do tego dobry rzut. Szkoda, że nie gra w mocniejszej kadrze, byłaby okazja podziwiać go częściej. Lekaia też lubię, ale jeśli mam zawężać wybór, jak przed chwilą, np. do trzech, to nie mam za kogo go wcisnąć ;-)
Odnośnie środka w Wiśle, to myślałem, że transfer Żytnikowa (byłem wielkim entuzjastą tego ruchu) rozwiążę tę sprawę, ale jak pokazało życie, niekoniecznie tak się stało.

| Odpowiedz
blokuj
MS_

Z tym wiekiem to różnie bywa ;-) Popatrz na Zormana, niby zegar tyka, a na boisku tego nie widać.
Racja, Enterrios to też kawał grajka, jeden z najbardziej nieprzewidywalnych.
W każdym razie, jeśli chodzi o poszukiwania nowego środkowego, to ja bym szukał kogoś o innej charakterystyce niż duet Słoweńców, czyli gracza który byłby w stanie spokojnie grać z powodzeniem na pozycji numer 2 w obronie.

| Odpowiedz
blokuj
dujszebajew

no z tym to na dwoje babka wróżyła, np. Olafsson sie chyba w miarę niezle w Kielcach czuł..ale faktem jest że Bałkany i Hiszpania(z racji trenera) to raczej najlepsze kierunki ewentualnie jacys wschodni sąsiedzi..Skandynawia i Niemcy raczej srednio a Francuzi mają ostatnio coraz lepszą ligę a jak już wolą cos mocniejszego to jest Bundesliga..

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.