Wątek dotyczący artykułu

Stracili Łagutę, ale mają Polaków. Nice Racing chce namieszać w Toruniu

W sobotę zostanie rozegrana pierwsza runda Speedway Best Pairs w Toruniu. W teamie Nice Racing zaszły duże zmiany, ale cele nadal są ambitne. W zespole liczą na dobry występ Adriana Miedzińskiego na Motoarenie.

przeczytaj cały artykuł

veyron2685

obiektywnie patrząc to łaguta ośmieszył się przychodząc do Torunia, najpierw pajacował,a potem wykazał się brakiem honoru przychodząc do nas dla pieniędzy.Tak zachowują się panie stojące przy ulicy ,nawstawiasz jej od k... i różnych innych szmat,a ona i tak zrobi co zechcesz bo ty masz diengi i jesteś pan

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KACPER.U.L

Głównie ośmieszał się tym,że spóżniał się na starty lub wjeżdżał w taśmy.Tak naprawdę guzik mnie to interesuje,i nie wnikam w temat.Gdyby związał się z Unią to pewnie jakoś zareagowałbym.Wrzuciłem to bo uważam,że jest to śmieszne.A,takie pijawki są w każdym klubie.No,oprócz Mysz bo dla Mysz każdy che jechać.Z miłości.Nawet w dalekiej Australii znalazł się taki Segment który od zawsze marzył o jeżdzie dla Mysz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

Osmieszal sie rowniez tym, ze nad lige i druzyne przedkladal jakies smieszne zawody o MEP. Mnie jako kibica najbardziej wkurvial u niego ten jobany usmieszek po wygranym biegu (kiedy wczesniej jechal piach) i pchanie sie na afisz a druzyna w meczu na tarczy. Uj nie sportowiec! Pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.