Wątek dotyczący artykułu

Znamy godziny meczów 1. i 2. rundy PGE Ekstraligi. Inauguracja sezonu w Częstochowie

Znamy harmonogram meczów 1. i 2. kolejki PGE Ekstraligi. Na inaugurację Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa podejmie ROW Rybnik. Relacje live ze wszystkich spotkań na WP SportoweFakty.

przeczytaj cały artykuł

jendrula

Pogoń za kasą niektórym prezesom i wyżarł mózgi i zgodzili się aby mecze odbywały się w Wielkanoc. Nawet za komuny w Wielkanoc nie było żadnych zawodów w tym żużla. Dopiero w poniedziałek. Nawet jak ktoś nie uznaje tego święta z różnych względów, to w narodzie na ogół chrześcijańskim powinien ten dzień powinien być wolnym od jakichkolwiek zawodów sportowych. Zawodnicy, trenerzy, mechanicy i cała rzesza ludzi związanych z przygotowaniem zawodów mają święta z głowy. Mecze żużlowe to nie jest szpital, wojsko czy policja że musi się pracować w święta.Bombarduje się ludzi, przy tym nie żałując sporo kasy że jest demokracja i wszystko mi wolno i w jak w przysłowiu hulaj dusza piekła nie ma.Przecież nawet jak jakiś mecz sienie odbędzie z powody deszczu to rozgrywa się w innym terminie. .Moim zdaniem w święta Wielkanocne nie powinny odbywać mecze, bo można je rozegrać w innym terminie świat się nie zawali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
jendrula

Ja nie piszę że Ty bredzisz ale szanuj moje zdanie. Nie wiem w jakim ty kraju żyjesz ale ja żyję w Polsce, gdzie jest zmasowany atak liberalnej propagandy na wartości, właśnie poprzez takie działanie aby ludziom dać im chleba i igrzysk. Kojarzenie wszystkiego z PIS-em to już wyraz jakiej choroby, do wcześniej za rządów PO było wszystko elegancko i demokracja była jak się patrzy....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
jendrula

Merytorycznie nie potrafisz nic konkretnego napisać, tylko epitety, jak kod. Ja się nie wpraszałem w dyskusję i też nie mam ochoty jej kontynuować. Dobranoc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
hyhyhy

A co ma piernik do wiatraka od dawna zuzel jest wielkanoc ...skoro taki religijny jestes to spedzaj swieta z rodzina bez zuzla

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
K.S.ROW

Skoro lany poniedziałek( PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY) to wg. ciebie nie jest Wielkanoc to czemu nie idziesz w tym dniu do szkoły???

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
outlaws

szkoda czasu na dyskusje,poczytaj o Wielkanocy!40 lat pomykam na motorki i nie pamiętam, aby w najważniejsze święto chrześcijańskie WIELKA NIEDZIELA odbywała się liga!Czytaj i odpowiadaj ze zrozumieniem!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
K.S.ROW

Niestety nie muszę nic czytać.Żyję trochę na tym świecie i wiem kiedy jest Wielkanoc a kiedy nie więc sam lepiej poczytaj co to Wielkanoc zamiast innych pouczać! Tym bardziej nic nie pisałem że jechali w wielką Niedzielę !!!

| Odpowiedz
blokuj
Eddean

Ciężko się czyta te Twoje posty może przyłóż się i przeczytaj co piszesz zanim je zamieścisz.
A co do postu to zgadzam się niestety termin Wielkanocny przynajmniej mnie pacyfikuje wyjazd do Częstochowy.
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
jendrula

Ja nie piszę dla poklasku czy narzucaniu swojej opinii komukolwiek.Nikogo też nie obrażam, ani deprecjonuje. Jeżeli się ciężko czyta to proszę o jakieś wskazówki ale merytoryczne. Ja nikogo nie pouczam jak ma pisać w imię poprawności politycznej i nie rzucam pustymi frazesami czy epitetami. Na konkretne uwagi czekam....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Eddean

O stylistykę chodzi tylko i wyłącznie. Nie mieszam się w dyskusje polityczne, światopoglądowe itd. itp. jak dla mnie tutaj rozmawiamy tylko i wyłącznie o żużlu. Co do komentowanego przeze mnie posta przyznałem Ci rację mnie też przeszkadza mecz w dzień Wielkanocny. Nie doszukuj się drugiego dna w moich wypowiedziach bo ich tam nie ma.
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.