T-Mobile Liga Akademicka: Tyranozaury z pewnym zwycięstwem nad Krasnoludami

Ten mecz mógł należeć do jednostronnych. Przynajmniej patrząc przez pryzmat pierwszej rundy w której Tyranozaury z Wojskowej Akademii Technicznej rozniosły wręcz Krasnoludy z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Bartłomiej Kuczyński
T-Mobile Liga Akademicka Materiały prasowe / Liga Akademicka / T-Mobile Liga Akademicka
Pierwszy mecz to była dominacja ze strony Tyranozaurów. Nie dali swoim rywalom ani chwili wytchnienia, co przełożyło się na brat jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony oponenta. Wszelkie obiekty na mapie były brane bez większych problemów, a Krasnoludy nie miały żadnego pomysłu na pierwszą rundę. Po kilkudziesięciu minutach stracili oni Nexus, co zakończyło to mocno jednostronne starcie.

W drugiej potyczce Krasnoludy jakby się przebudziły. Drużyna zaczęła atakować i nawet udało im się zbudować w pewnym momencie dość znaczącą przewagą, jednak dwie fatalnie rozegrane walki drużynowe w okolicach 20 i 26. minuty zadecydowały o tym, że stracili prowadzenie w kluczowym momencie meczu i przez to zakończyli mecz przegrywając 0:2 z Tyranozaurami i tym samym odpadając z finałów T-Mobile Ligi Akademickiej, podczas gdy ich przeciwnicy pewnie awansowali do półfinałów.

Kolejne starcia już 20 kwietnia. VOD z meczów można zobaczyć pod tym linkiem.

Czy Tyranozaury są w stanie zawalczyć o mistrzostwo Ligi?