Euro 2016: Walia - Belgia na żywo. Transmisja TV, stream online

Mecz 1/4 finału Euro 2016, Walia - Belgia na żywo można obejrzeć w telewizji i internecie. Transmisja TV na antenach Polsatu. Relacja LIVE na WP SportoweFakty.

Bruno Szafer
PAP/EPA / EPA/GEORGI LICOVSKI

Euro 2016 na żywo: Walia - Belgia. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

Mecz 1/4 finału z udziałem Walii i Belgii można oglądać o godzinie 21:00 na żywo w telewizji i internecie. Transmisja TV na antenie Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport 2. Komentarzem spotkania zajmą się Tomasz Włodarczyk i Jacek Ziober.

Stream online w internecie wystartuje na platformie videostar.pl. Usługa jest dostępna za darmo dla wszystkich użytkowników.

Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Walia w 1/8 finału Euro 2016 mierzyła się z reprezentacją Irlandii Północnej. Przez długi czas w tym starciu utrzymywał się bezbramkowy remis. W drugiej połowie tego pojedynku Walijczycy wyszli na prowadzenie po samobójczym trafieniu Garetha McAuleya.

Belgowie rywalizowali z rewelacją fazy grupowej, czyli Węgrami, którzy wygrali swoją grupę. W tyle zostawili takich przeciwników jak: Austria, Islandia i Portugalia. Belgowie otworzyli wynik starcia z Madziarami już w 10. minucie. Bramkę zdobył Toby Alderweireld. W drugiej połowie Czerwone Diabły wbiły rywalom jeszcze trzy gole i w pewnym stylu awansowali do ćwierćfinału Euro.

Belgia będzie faworytem tego pojedynku. Jest to reprezentacja, która z każdym kolejnym meczem rozkręca się na europejskim czempionacie. Walia na pewno będzie liczyć na błysk geniuszu swojego lidera, czyli Garetha Bale'a. Ten piłkarz potrafi wygrywać mecze w pojedynkę.

Początek spotkania o godzinie 21:00. Transmisja TV: Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport 2 HD. Stream online: videostar.pl.