Zbigniew Boniek zabrał głos po meczu z Islandią. Jego słowa mogą zaskoczyć

Reprezentacja Polski ma za sobą ostatni sprawdzian przed Euro 2020. We wtorek Biało-Czerwoni zremisowali z Islandią 2:2, a styl gry kadry Paulo Sousy pozostawiał sporo do życzenia. Mimo to Zbigniew Boniek widzi pozytywy.

Mateusz Domański
Zbigniew Boniek PAP / Jakub Kaczmarczyk / Na zdjęciu: Zbigniew Boniek
Islandczycy strzelili pierwszą bramkę już w 26. minucie. Osiem minut później wyrównał Piotr Zieliński. Krótko po przerwie rywale znów wysforowali się na prowadzenie. W końcówce jednak Karol Świderski zdołał doprowadzić do remisu.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, ale więcej mówi się o stylu gry niż o rezultacie. Eksperci mają mnóstwo uwag do tego, jak prezentowali się Polacy.

Głos po tym spotkaniu zabrał już prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek. Jego stanowisko może zaskoczyć wiele osób.

"Widzę wiele pozytywów, brawo chłopaki A teraz cali i zdrowi zaczynamy poważne granie. Dobranoc" - napisał były piłkarz na Twitterze.

Euro 2020 nasza kadra rozpocznie 14 czerwca meczem ze Słowacją w Sankt Petersburgu. Pięć dni później w Sewilli rywalem podopiecznych Sousy będzie Hiszpania, a 23 czerwca ponownie w Rosji zmierzą się ze Szwecją.

Euro 2020. Słaba dyspozycja Polaków w ostatnim sparingu. "Brakowało świeżości i pomysłu"