Euro 2020. Erling Haaland miał radę. Selekcjoner Anglików z niej nie skorzystał

Twitter żył meczem Anglia - Niemcy (2:0). Po pierwszej połowie radę dla Garetha Southgate'a miał utalentowany Norweg Erling Haaland. Pewnie czuł się rozczarowany, bo selekcjoner nie postąpił tak, jak proponował.

Mateusz Domański
Gareth Southgate PAP/EPA / Frank Augstein / Na zdjęciu: Gareth Southgate
Pierwsza połowa spotkania Anglia - Niemcy nie dostarczyła bramek. Mimo to trenerzy obu ekip nie zdecydowali się na zmiany w trakcie przerwy.

Sugestię do selekcjonera Anglików miał Erling Haaland. Perspektywiczny Norweg podzielił się nią na Twitterze.

"Czas wprowadzić Sancho..." - napisał Haaland.

Gareth Southgate nie zdecydował się jednak na wprowadzenie tego młodego zawodnika. Jadon Sancho przez cały mecz siedział na ławce rezerwowych.

Okazało się, że selekcjoner Anglików miał nosa i właściwie skomponował swój zespół, co pozwoliło zwyciężyć z reprezentacją Niemiec 2:0.

Wynik wtorkowego pojedynku w 75. minucie otworzył Raheem Sterling. Drugiego gola nieco ponad 10 minut później zdobył Harry Kane.

Euro 2020. Joachim Loew równany z ziemią. "4 lata niemieckiej piłki zmarnowane"