Niedosyt Dremana. "Brakuje nam wyrachowania"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Na zdjęciu: Dreman Opole Komprachcice
Materiały prasowe / / Na zdjęciu: Dreman Opole Komprachcice

Dreman Opole Komprachcice na wyjazdowe spotkanie do Warszawy z AZS-em Darkomp Wilanów jechał jako faworyt. Remis 2:2 goście przyjęli z niedosytem. - Szkoda straconej szansy - przyznał po meczu trener, Jarosław Patałuch.

Zawodnicy Dreman Opole Komprachcice z dużym niedosytem kończyli potyczkę z AZS-em UW Darkomp Wilanów. Goście byli faworytem potyczki z rywalem, który do tego spotkania nie zdobył jeszcze punktu. Mecz zakończył się remisem 2:2.

W trwającym sezonie Futsal Ekstraklasy transmisje tylko w WP Pilot!

Po spotkaniu sporo uwag do swoich podopiecznych miał opiekun drużyny z Opola Jarosław Patałuch. - W pierwszej połowie powinniśmy zagrać jak w drugiej. Brakuje nam wyrachowania. Po przerwie zagraliśmy lepiej, kontrolowaliśmy spotkanie. Niestety straciliśmy dwie gole. Przeciwnik swoje okazje wykorzystał - ocenił potyczkę szkoleniowiec Dremana w rozmowie z TV Futsal Ekstraklasa.

- Szkoda straconej szansy, przyjechaliśmy po komplet punktów, ale to co mamy to szanujemy. Mogliśmy zagrać dwa razy lepiej. Na tym etapie powinniśmy unikać takich problemów. Musimy zachować chłodne głowy i dobrze przygotowywać się mentalnie - podsumował Jarosław Patałuch.

Z podziału punktów w Warszawie problemów nie robił zawodnik gości Damian Makowski. - Nastawialiśmy się na walkę. Gospodarze potrzebowali punktów. Łatwo nie było, z podziału punktów też jesteśmy zadowoleni - przyznał.

Po drugim remisie w sezonie Dreman Opole Komprachcice w Futsal Ekstraklasie plasuje się na 7. miejscu. Drużyna zgromadziła 8 punktów.

Teraz przed ligowcami kolejna przerwa na spotkanie reprezentacji Polski. 6. kolejka rozgrywana będzie za niespełna dwa tygodnie. Mecze w rozgrywkach Futsal Ekstraklasy na żywo oraz z odtworzenia można oglądać na platformie WP Pilot.

15.Clearex Chorzów409:210 0 4

Czytaj także: Zawodnik beniaminka na czele klasyfikacji strzelców Futsal Ekstraklasy Beniaminek Futsal Ekstraklasy niczym bokser. "Będziemy sobie podnosili poprzeczkę"

Dreman Opole Komprachcice zakwalifikuje się do play-off?