Mistrz nie dał szans beniaminkowi

W Fogo Futsal Ekstraklasie mistrz Polski Piast odrobił część zaległości. Gliwiczanie nie dali szans beniaminkowi BSF ABJ Bochnia zwyciężając 7:0.

Michał Piegza
mecz Piasta Gliwice WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: mecz Piasta Gliwice
Beniaminek Fogo Futsal Ekstraklasy otrzymał lekcję. W Gliwicach odrobiono zaległości. Kilka tygodni temu potyczka Piast z BSF ABJ Bochnia została przełożona ze względu na występ mistrzów Polski w Lidze Mistrzów.

W trwającym sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy transmisje tylko w WP Pilot!

Gospodarze już w 1. minucie otworzyli wynik gry. W 1. połowie dołożyli jeszcze jedno trafienie. Po zmianie stron koncert drużyny Orlando Duarte trwał.

Piast zdobył kolejnych pięć bramek i efektownie zwyciężył 7:0. W najbliższej kolejce gliwiczanie pauzują, w kolejną środę odrobią ostatnie zaległości, a na koniec rundy czeka ich potyczka z liderem Rekordem Bielsko-Biała. Być może o mistrzostwo jesieni.

14. seria spotkań rozegrana zostanie w sobotę. Mecze w rozgrywkach Fogo Futsal Ekstraklasy na żywo oraz z odtworzenia można oglądać na platformie WP Pilot.

Piast Gliwice - BSF ABJ Bochnia 7:0 (2:0) Śmiałkowski 1', Lazzaretti 14', 27', Mrowiec 24', Teixeira 31', Cadini 36', Szadurski 39'.