Rehabilitacja Rekordu Bielsko-Biała. Ligowy rywal z pokaźnym bagażem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Paweł Mruczek / Futsaliści Rekordu i Constractu
Materiały prasowe / Paweł Mruczek / Futsaliści Rekordu i Constractu

Po ostatniej wysokiej porażce w sparingu z Piastem Gliwice (1:5) Rekord Bielsko-Biała zrehabilitował się. Wicemistrzowie Polski 10:0 rozgromili ligowego rywala AZS UW Darkomp Wilanów.

Nie miał litości w meczu sparingowym w Zawierciu wicemistrz Polski Rekord dla rywala ze stolicy. AZS UW Darkomp wracał do domu z pokaźnym bagażem bramkowym.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy z sezonu 2022/2023 można oglądać w bibliotece platformy Pilot WP!

Zespół prowadzony przez Chusa Lopeza do potyczki przystępował podrażniony ostatnią wysoką porażką z Piastem Gliwice 1:5.

W Rekordzie zabrakło Michala Seidlera, który wyjechał z reprezentacją Czech na turniej do Tajlandii. Z kolei Stefan Rakić leczy uraz.

Od początku meczu z AZS UW Darkomp wyższość bielszczan nie podlegała dyskusji. Rekord już po sześciu minutach prowadził dwoma golami, przed przerwą dołożył kolejnego.

Po zmianie stron wicemistrzowie Polski nie mieli żadnej litości dla warszawian. Rekord strzelił jeszcze siedem bramek i ostatecznie wygrał 10:0.

- To pierwszy mecz, który w całości byliśmy w stanie zagrać z pełną koncentracją, zwłaszcza w pierwszej połowie. Wyjeżdżam bardzo zadowolony z drużyny, ponieważ w tym tygodniu trenowała bardzo dobrze, na wysokim poziomie. Jeśli tak wejdziemy w sezon, to pokażemy bardzo wysoki poziom w meczach - powiedział szkoleniowiec Rekordu, cytowany przez klubowy portal. Rekord w najbliższym czasie czekają dwa mecze z Interobal Pilzno z Czech.

AZS UW Darkomp Wilanów - Rekord Bielsko-Biała 0:10 (0:3) 0:1 - Kubik 3' 0:2 - Zastawnik 6' 0:3 - Marek 16' 0:4 - Lutecki 17' 0:5 - Budniak 26' 0:6 - Popławski 28' 0:7 - Matheus 30' 0:8 - Marek 35' 0:9 - Zastawnik 37' 0:10 - Popławski 40'

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy z sezonu 2022/2023 można oglądać w bibliotece platformy Pilot WP.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty