Zacięta walka do ostatniej sekundy. Działo się w Toruniu [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Futsal Ekstraklasa / Bramka Jarosława Żmijewskiego
YouTube / Futsal Ekstraklasa / Bramka Jarosława Żmijewskiego

Bardzo dużo działo się podczas meczu FC Reiter Toruń - AZS UW Darkomp Wilanów. Ostatecznie pojedynek 20. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy zakończył się remisem 2:2.

Wielu emocji dostarczyła konfrontacja FC Reiter Toruń - AZS UW Darkomp Wilanów w 20. kolejce Fogo Futsal Ekstraklasy. Obie ekipy robiły wszystko, by zapewnić sobie komplet punktów.

Częściej groźnie atakowali torunianie, jednak to AZS otworzył wynik rywalizacji. W 15. minucie na listę strzelców wpisał się Netynho.

Nieco później odpowiedział Jakub Sławkowski. 18. minuta przyniosła zaś drugiego gola dla AZS-u - trafił Jarosław Żmijewski.

W drugiej połowie sytuacji było sporo, ale padła tylko jedna bramka. W 38. minucie na 2:2 trafił Pablo Rodriguez.

W samej końcówce emocji nie brakowało. Praktycznie do ostatniej syreny toczyła się walka o zwycięstwo. Finalnie jednak padł remis 2:2.

Skrót z meczu FC Reiter Toruń - AZS UW Darkomp Wilanów:

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Źródło artykułu: WP SportoweFakty