Tylko jeden gol, ale jaki! Cudownie przymierzył na wagę triumfu [WIDEO]

W 25. kolejce Fogo Futsal Ekstraklasy AZS UW Darkomp Wilanów zmierzył się z outsiderem rozgrywek Sośnicą Gliwice. Podopieczni Macieja Karczyńskiego odnieśli skromny triumf 1:0.

Mateusz Domański
Piękny gol Jeana Carlosa YouTube / Futsal Ekstraklasa / Piękny gol Jeana Carlosa
Oczywiście faworytem starcia w stolicy był AZS UW Darkomp Wilanów. Mimo to Sośnica Gliwice prezentowała bardzo ambitną postawę - od początku spotkania stawiała twarde warunki i robiła, co mogła, by zapunktować.

Mecz miał dość zacięty przebieg. Jedni i drudzy mieli jednak problem z wypracowywaniem klarownych sytuacji. Wobec tego do przerwy mieliśmy 0:0.

Krótko po rozpoczęciu drugiej partii mieliśmy najważniejszy moment meczu. W 21. minucie gola strzelił Jean Carlos.

Ten doświadczony zawodnik odbył piękny rajd prawą stroną boiska, a następnie cudownie uderzył. Bramkarz nie miał zbyt wiele do powiedzenia. To było naprawdę piękne trafienie!

Później kolejnych goli nie odnotowaliśmy. Groźniejsze sytuacje kreowali przyjezdni, jednak piłka nie trafiała do siatki. Skończyło się wygraną AZS-u 1:0.

Poniżej zobaczysz skrót meczu AZS - Sośnica:

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)