Widzew zrobił to po mistrzowsku. Minuta na wagę awansu [WIDEO]

Niemałą dramaturgię miał mecz 30. kolejki Fogo Futsal Ekstraklasy Widzew Łódź - AZS UW Darkomp Wilanów (4:2). Końcówka przebiegła po myśli Widzewa - łodzianie tym samym zapewnili sobie miejsce w play-offach.

Mateusz Domański
Gol Kucharskiego na wagę play-offów YouTube / Futsal Ekstraklasa / Gol Kucharskiego na wagę play-offów
Pojedynek 30. kolejki Widzew Łódź - AZS UW Darkomp Wilanów miał ogromne znaczenie dla gospodarzy. Tylko triumf w tym starciu dawał im miejsce w play-offach.

Stołeczny zespół postawił twarde warunki. Wynik rywalizacji w 9. minucie otworzył Jarosław Żmjiewski. Chwilę później trafił Michał Marciniak.

Następnie prowadzenie łodzianom dał Hugo Freitas. Tym samym do przerwy było 2:1.

Na początku drugiej części tego starcia trafił Jakub Wankiewicz i pojedynek zaczął się od nowa. Wynik 2:2 utrzymywał się bardzo długo.

Dopiero w ostatniej minucie rywalizacji trafił Kamil Kucharski, a nieco później kropkę nad "i" postawił Miłosz Krzempek.

Widzew wygrał 4:2 i tym samym przypieczętował ósme miejsce na koniec sezonu zasadniczego. W pierwszej fazie play-offów łodzianie zagrają z mistrzem kraju Constractem Lubawa.

Zobacz skrót meczu Widzew - AZS:

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

> ŁKS Łódź ma skupić się na tym, na co ma wpływ. "Nie interesuje nas to, co dzieje się w Lechu"

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)