Gdzie obejrzeć ćwierćfinały Fogo Futsal Ekstraklasy? Kiedy i o której mecze?

Trwa faza play-off Fogo Futsal Ekstraklasy. Przed nami rewanżowe pojedynki w ramach ćwierćfinałów. Wszystkie starcia będzie można oglądać na platformie Pilot WP.

Mateusz Domański
Rekord Bielsko-Biała Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Rekord Bielsko-Biała
W pierwszych starciach ćwierćfinałowych emocji absolutnie nie brakowało! Legia Warszawa przegrała z Rekordem Bielsko-Biała 2:6. W ten pojedynek lepiej weszli "Wojskowi" - w trzeciej minucie trafienie zdobył Sergio Monteiro. Nieco później odpowiedział Michal Seidler. Przed przerwą bielszczanie wyprowadzili kolejne dwa ciosy. Najpierw za sprawą Gustavo Henrique, a później poprzez bramkę Michała Kubika.

W drugiej partii obraz rywalizacji zbytnio się nie zmienił. Najpierw trafiali Matheus Fereira i Michal Seidler, dzięki czemu w 25. minucie Rekord prowadził już 5:1. Później jeszcze jedną bramkę dla Legii wywalczył Monteiro. Wynik zmagań w 40. minucie ustalił Artur Popławski.

W Łodzi Constract Lubawa odnotował pewny triumf, choć po pierwszej połowie prowadził bardzo skromnie - tylko 1:0, po golu Claudinho. W drugiej partii rozwiązał się worek z bramkami, a gole dla mistrza Polski zdobywali Mateusz Lisowski, Claudinho, Martin Dosa oraz Paweł Kaniewski.

Jednostronny przebieg miał też pojedynek BSF ABJ Bochnia - Piast Gliwice, choć początek rywalizacji zupełnie na to nie wskazywał. Najpierw trafił Edger Varela, a potem Arkadiusz Budzyn. Następnie odnotowaliśmy gole Ricka i Łukasza Biela. Po takiej wymianie ciosów było 2:2.

Zła passa gospodarzy zaczęła się od samobójczego trafienia Arkadiusza Budzyna. Później gole strzelali już tylko przyjezdni - Rick (2), Vinicius Lazzaretti, a także Breno Rosa (2).

Ostatni z ćwierćfinałów zakończył się wygraną Dremana Opole Komprachcice. Ten zespół pokonał GI Malepszy Arth Soft Leszno aż 7:3. Bramki dla zwycięskiego zespołu zdobywali: Waldemar Sobota (3), Deyvisson (3), a także Arkadiusz Szypczyński. Po przeciwnej stronie barykady trafiali zaś Rajmund Siecla, Albert Betowski i Kacper Konopacki.

Gdzie oglądać Fogo Futsal Ekstraklasę? Transmisje ćwierćfinałów

Teraz czas na rewanżowe ćwierćfinały w ramach Fogo Futsal Ekstraklasy. Mecze zostały zaplanowane na 27 kwietnia. Wszystkie spotkania będą transmitowane na platformie Pilot WP (link sponsorowany). Na pewno warto wygospodarować trochę czasu, by śledzić zmagania o półfinały Fogo Futsal Ekstraklasy.

O 18:00 ruszą dwa spotkania. Constract Lubawa podejmować będzie ekipę łódzkiego Widzewa, zaś Piast Gliwice powalczy z BSF ABJ Bochnia. O 19:00 rozpoczną się zaś starcia GI Malepszy Arth Soft Leszno - Dreman Opole Komprachcice oraz Rekord Bielsko-Biała - Legia Warszawa.

Gdzie będzie najciekawiej? Wydaje się, że w Lesznie. Gospodarze zrobią wszystko, by doprowadzić do trzeciego meczu ćwierćfinałowego. Bez wątpienia taki scenariusz jest możliwy. W pozostałych spotkaniach raczej trudno przewidywać niespodzianki, choć wiadomo, że w sporcie niczego nie można być pewnym.