Trwa walka o finał Fogo Futsal Ekstraklasy. Na parkietach mogą lecieć iskry

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Piast Gliwice
Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Piast Gliwice

Pora na rewanżowe starcia w ramach półfinałów Fogo Futsal Ekstraklasy. Trzeba przyznać, że sobotnie pojedynki zapowiadają się wręcz doskonale. Będzie się działo, oj będzie!

Półfinałowa rywalizacja w ramach Fogo Futsal Ekstraklasy zdecydowanie nie rozczarowuje. Pierwsze mecze trzymały w napięciu. Piast Gliwice okazał się słabszy od Rekordu Bielsko-Biała, przegrywając 2:4.

Jeszcze ciekawiej było w Lesznie. Co prawda do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat 0:0, ale w drugiej partii padły trzy gole. Finalnie ze zwycięstwa - zupełnie niespodziewanie - cieszyli się miejscowi - padł wynik 2:1.

Teraz czas na rewanże. Constract oczywiście będzie faworytem drugiej konfrontacji z leszczynianami. Wydaje się jednak, że GI Malepszy Arth Soft tanio skóry nie sprzeda.

W starciu Rekordu Bielsko-Biała z Piastem Gliwice może zdarzyć się natomiast totalnie wszystko. W lepszej sytuacji są bielszczanie, ale ekipa Orlando Duarte jak najbardziej może odwrócić losy rywalizacji.

Na pewno warto wygospodarować trochę czasu, by śledzić zmagania półfinałowe. W obu przypadkach możliwe są "dogrywki" w postaci trzecich spotkań - w półfinałach gra się do dwóch zwycięstw.

Rewanżowe półfinały Fogo Futsal Ekstraklasy (11.05.2024):

Constract Lubawa - GI Malepszy Arth Soft Leszno 18:00 Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice 19:00

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

Źródło artykułu: WP SportoweFakty