Futsal: Koty gonią Diabły

W sobotę rozegrano mecz zamykający siódmą serię spotkań. W Zduńskiej Woli nie było niespodzianki. Wprawdzie do przerwy nią pachniało, ale skończyło się zgodnie z oczekiwaniami

W tym artykule dowiesz się o:

W meczu zamykającym siódmą serię spotkań FT Gatta Active Zduńska Wola ograła we własnej hali GKS Tychy. Do przerwy pachniało niespodzianką, bo goście prowadzili 1:0. W drugiej odsłonie gospodarze szybko wyszli na prowadzenie i kontrolowali przebieg gry.

Dzięki wygranej gracze ze Zduńskiej Woli awansowali na drugie miejsce w lidze. Wyniki 7. kolejki: FT Gatta Active Zduńska Wola - GKS Tychy 5:2 (0:1)

Marciniak 21', 24', 25', Olejniczak 22', Adamski 29' - Szachnitowski 12', Harazim 24'

Pogoń 04 Szczecin - AZS Uniwersytet Śląski Katowice 9:2 (5:1) Mikołajewicz 4', 32', Maćkiewicz 11', 13', 13', Tubacki 13', 24', Ricardo 30', 34' - Grędysa 18', Tosik 37'

Red Devils Chojnice - Gwiazda Ruda Śląska 9:1 (3:0) Pieczyński 4', 17', 35', Kriezel 14', Solecki 25', Sobański 28', 37', Sundeev 35', Mączkowski 37' - Słonina 39'

Wisła Krakbet Kraków - AZS Uniwersytet Gdański Gdańsk 4:1 (1:1) Pater 5', Franz 29', 35', Despotović 30' - Olszewski 20'

Rekord Bielsko-Biała - Remedium Pyskowice 2:7 (1:3) Popławski 19' - Ficek 6', 32', 34', Połeć 11', 25', Wolny 12', Borowski 35'

Marwit Toruń - Clearex Chorzów 3:2 (2:0) Diemishev 11', Maciąg 19', Lebiedziński 28' - Miozga 26', Rabczak 40'.