Futsal: Rekord rozniósł Clearex

Dwanaście goli padło w dwóch niedzielnych pojedynkach 7. kolejki ekstraklasy futsalu. Wysokie zwycięstwo odniósł Rekord Bielsko-Biała. Zacięty bój toczyły zespoły w Chojnicach.

Michał Piegza

Do przerwy nic nie wskazywało na to, że Clearex Chorzów wróci z Bielska-Białej z bagażem siedmiu goli. Goście objęli nawet prowadzenie w meczu, ale przed przerwą Rekord wyrównał. Po zmianie stron to chorzowianom udało się doprowadzić do remisu, ale potem nastąpił odjazd gospodarzy, którzy ostatecznie wygrali 7:2.

W drugim meczu wicemistrzowie Polski Red Devils Chojnice przegrali z brązowymi medalistami poprzedniego sezonu FT Gattą Active Zduńska Wola. Czerwone Diabły wciąż czekają na pierwszą ligową wygraną w sezonie i zajmują miejsce w strefie spadkowej. Natomiast Koty systematycznie dążą do celu jakim jest zdobycie pierwszego w historii klubu mistrzostwa Polski.

Piłka nożna na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku! Tylko dla fanów futbolu! Kliknij i polub nas.