Futsal: Gwiazda dalej z zerem

W sobotę rozegrano dwa mecze w ramach 5. kolejki ligi futsalu. Pojedynki odbyły się w Toruniu oraz Głogowie. W spotkaniach padło łącznie osiem bramek.

Gwiazda Ruda Śląska wciąż bez punktów. W spotkaniu z beniaminkiem FC Toruń długo utrzymywał się bezbramkowy wynik. Gospodarze dopiero w końcówce zdobyli gola, a w kolejnych minutach wykorzystali fakt, że przyjezdni chcąc doprowadzić do remisu postawili wszystko na jedną kartę.

W drugim spotkaniu Euromaster Chrobry Głogów przegrywał do przerwy z AZS Uniwersytetem Śląskim Katowice, ale po zmianie stron potrafił doprowadzić do remisu, a następnie zdobyć zwycięskiego gola.

W niedzielę rozegrany zostanie piąty mecz w ramach 5. kolejki, a dokończenie serii... 11 listopada.

FC Toruń - Gwiazda Ruda Śląska 3:0 (0:0) Wojciechowski 37', Szczepaniak 38', Morozow 39'

KGHM Euromaster Chrobry Głogów - AZS UŚ Katowice 3:2 (1:2) Pietruszko 16', 30', Niedźwiedź 27' - Dura 16', Barański 18'