Futsal: Jelcz rozjechał...Koty

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / JAKUB ZIEMIANIN/ 400mm.pl / Futsal
Newspix / JAKUB ZIEMIANIN/ 400mm.pl / Futsal

Wicemistrz Polski, Gatta Active Zduńska Wola, aż 2:7 przegrał na zakończenie 9. kolejki z rewelacyjnym beniaminkiem, Acana Orzeł Futsal Jelcz.

Nie miał litości beniaminek z Jelcza dla wicemistrzów Polski Gatty Active Zduńska Wola. Zawodnicy Orła Jelcz do przerwy strzelili tylko jednego gola. Skuteczność poprawili po przerwie, kiedy w krótkim czasie zdobyli trzy bramki, a następnie dokładali kolejne. Koty przebudziły się dopiero w końcówce. Gości stać było na zdobycie dwóch gole.

Dzięki wygranej beniaminek zrównał się punktami z wiceliderem Rekordem, ale ma dwa mecze więcej rozegrane od mistrzów Polski.

Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Gatta Active Zduńska Wola 7:2 (1:0) Szypczyński (sam.) 17', Nuno 22', Gorbatyj (sam.) 24', Pastars 25', Allyson 34', Sergio 34', Victor 37' - Szypczyński 36', Milewski 40'