Futsal: mistrz Polski wygrał w Jelczu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / MACIEJ GILEWSKI / 058sport.pl  / Na zdjęciu: drużyna Rekordu Bielsko-Biała
Newspix / MACIEJ GILEWSKI / 058sport.pl / Na zdjęciu: drużyna Rekordu Bielsko-Biała

Meczem Acany Orła Jelcz z mistrzem Polski Rekordem zakończyła się 2. kolejka w lidze futsalu. Goście dopiero w końcowej fazie gry udowodnili swoją wyższość zwyciężając 4:3.

Mistrz Polski Rekord Bielsko-Biała wygrał po raz drugi w sezonie, pokonując Orła Jelcz w hali rywala 4:3. To gospodarze w meczu dwukrotnie obejmowali prowadzenie.

Rekord na trafienia miejscowych potrafił za każdym razem odpowiedzieć, a w 26. minucie trafił na 3:2. W końcówce bielszczanie dołożyli czwarte trafienie. W ostatniej minucie Orzeł złapał kontakt bramkowy, na więcej nie pozwolili jednak mistrzowie Polski.

Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Rekord Bielsko-Biała 3:4 (1:1) Pautiak 7', Korpela (sam.) 23', Kędra 40' - Kubik 16', Bondar 26', Popławski 29', 35'