Mecz rozstrzygnął się w pierwszej tercji - komentarze po meczu Comarch Cracovia - Aksam Unia Oświęcim

Zawodnicy mistrza Polski nadspodziewanie łatwo zwyciężyli w meczu z Aksam Unią Oświęcim. Na pomeczowej konferencji prasowej szkoleniowcy obu zespołów byli zgodni co do tego, że pierwsza tercja zadecydowała o losach tego spotkania.

Przemysław Urbański

Karel Suchanek, trener Aksam Unii Oświęcim: Drugi mecz, w którym nie potrafiliśmy strzelić bramkę, więc ciężko jest wygrać. Myślę, że o wyniku zadecydowała pierwsza tercja, w której byliśmy nieco zaskoczeni. Nic nie pokazaliśmy, a grać zaczęliśmy dopiero od drugiej tercji. Cracovia prowadziła 3:0 i ciężko jest obrócić losy spotkania przy takim wyniku, z taką drużyną.

Rudolf Rohaček, trener Comarch Cracovii: Zgadzam się z trenerem gości. Ten mecz się rozstrzygnął w pierwszej tercji. Zagraliśmy agresywnie, strzeliliśmy trzy bramki. Druga tercja nie była dobra w naszym wykonaniu. Unia zagrała wysokim pressingiem. Mieliśmy kłopoty z wyjściem z tercji. Zero z tyłu udało się utrzymać dzięki Radziszewskiemu. W trzeciej tercji staraliśmy się nie stracić bramki. Agresywnie, odpowiedzialni i bez błędów. Udało się to nam. Cały czas chcemy wzmocnić drużynę. Wiemy gdzie mamy słabsze punkty. Dobrych, wolnych zawodników nie jest dużo w tej chwili na rynku.