Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
Przemysław Odrobny! Frank Banham nie zdobył gola! Polska pokonała Węgry 1:0!
Skomentuj 3
W hali Sportarena w Budapeszcie zabrzmiał Mazurek Dąbrowskiego, a my żegnamy się z Państwem, zapraszając na nasze relacje na żywo z meczów polskiej kadry podczas kwietniowych mistrzostw świata dywizji 1A w Katowicach. Miłego wieczoru!
Skomentuj 1
  • Ireneusz Mazur Zgłoś komentarz
    SUPER GRATULACJE DLA NASZYCH.TAK TRAKTOWANY PO MACOSZEMU NASZ HOKEJ PODNOSI SIE Z KOLAN-POZDRO Z GDAŃSKA
    Reprezentacja Polski zwyciężyła w hokejowym turnieju preeliminacyjnym do zimowych igrzysk olimpijskich w Pyeongchang rozgrywanym w Budapeszcie! W dniach 1-4 września nasi hokeiści powalczą o igrzyska w finale kwalifikacji!
    Skomentuj 0
    Aron Chmielewski, ale Miklos Rajna obronił jego strzał.
    Skomentuj 0
    Andrew Sarauer i broni Przemysław Odrobny!
    Skomentuj 0
    Krzysztof Zapała pokonał Miklosa Rajnę! Polska - Węgry 1:0!
    Skomentuj 0
  • Marton Vas i... broni Przemysław Odrobny!
    Skomentuj 0
    Jako pierwsi będą strzelać Węgrzy.
    Skomentuj 0
    Trenerzy już podjęli decyzję, zaraz dowiemy się, kto będzie wykonywał rzuty karne.
    Skomentuj 0
    65. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0) Koniec dogrywki! Będziemy mieli rzuty karne!
    Skomentuj 0
    65. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0) Jeszcze Aron Chmielewski, ale Miklos Rajna nie dał się zaskoczyć.
    Skomentuj 0
    65. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0) Sekundy do końca dogrywki! Czy będziemy mieli rzuty karne?
    Skomentuj 0
    64. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0) Jeszcze raz Przemysław Odrobny ratuje Polaków.
    Skomentuj 0
    63. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0) Przemysław Odrobny obronił strzał Janosa Hariego i zamroził krążek!
    Skomentuj 0
    63. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0) Broni Przemysław Odrobny, Polacy zmieniają trójkę zawodników.
    Skomentuj 0
    63. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0) Madziarzy grają 4 na 3. Polacy dzielnie bronią się. Niecelnie strzelał Frank Banham.
    Skomentuj 0
    62. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0) Niestety, Mikołaj Łopuski za ostro uderzył zawodnika i Węgrzy zagrają w przewadze!
    Skomentuj 0
    62. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0) Biało-Czerwoni spokojnie rozpoczęli dogrywkę, nasi hokeiści utrzymują krążek w tercji rywali.
    Skomentuj 0
    61. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0, 0:0) Zaczynamy dogrywkę! W czteroosobowych składach w polu.
    Skomentuj 0
    34 strzały oddali Węgrzy w ciągu 60 minut. Polacy natomiast uderzali celnie 23 razy. Kto wygra dogrywkę? Czy będziemy mieli rzuty karne? Już wkrótce poznamy odpowiedzi na te pytania!
    Skomentuj 0
    60. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Koniec trzeciej tercji! Będziemy mieli dogrywkę!
    Skomentuj 0
    60. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Czas dla Węgier. Zostało 18 sekund...
    Skomentuj 0
    60. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Sekundy dzielą nas od dogrywki! Zamroził krążek Przemysław Odrobny!
    Skomentuj 0
    59. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Ależ błąd polskiej defensywy, Istvan Sofron nie zdobył jednak gola!
    Skomentuj 1
    59. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Madziarzy wjechali do polskiej tercji, ale nasi hokeiści zachowali się czujnie.
    Skomentuj 0
    58. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Strzelał Marcin Kolusz, ale niecelnie!
    Skomentuj 1
    57. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Niecelne podanie Andrew Sarauera. Coraz bliżej końca regulaminowego czasu gry.
    Skomentuj 0
    56. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Koniec kary, Węgrzy już w komplecie.
    Skomentuj 0
    56. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Mikołaj Łopuski! Kapitalnie obronił Miklos Rajna!
    Skomentuj 0
    56. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Biało-Czerwoni założyli zamek, ale nie byli w stanie oddać celnego strzału.
    Skomentuj 0
    55. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Polacy nie utrzymali krążka w tercji obronnej rywali.
    Skomentuj 2
    54. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Kara dla zespołu węgierskiego. Peter Vincze podjął grę mimo utraty kasku. Polacy zagrają dwie minuty w przewadze!
    Skomentuj 1
    54. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Coraz mniej czasu do zakończenia regulaminowego czasu gry. Czy któraś z drużyn strzeli zwycięskiego gola?
    Skomentuj 0
    53. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Sędzia liniowy ucierpiał w starciu z Adamem Bagińskim i Martonem Vasem.
    Skomentuj 0
    52. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Strzał Macieja Urbanowicza broni Miklos Rajna.
    Skomentuj 1
    52. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Frank Banham za szybko wjechał do polskiej tercji i gra wycofana do strefy neutralnej.
    Skomentuj 0
    51. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Miklos Rajna wybił krążek poza lodowisko.
    Skomentuj 2
    51. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Źle rozegrali krążek Polacy i Węgrzy są już w komplecie na lodzie.
    Skomentuj 0
    50. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Strzały Michała Kotlorza i Mateusza Bryka zablokowane. Madziarzy wybili "gumę" z własnej tercji.
    Skomentuj 0
    49. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Michał Kotlorz! Broni Miklos Rajna.
    Skomentuj 0
    49. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Daniel Kiss ląduje na dwie minuty na ławce kary. Polacy po raz trzeci zagrają w przewadze!
    Skomentuj 0
    49. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Błąd naszego bramkarza, ale Węgrzy nie strzelili gola. W odpowiedzi Mikołaj Łopuski i broni Miklos Rajna!
    Skomentuj 0
    48. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Świetnie dostrzegł teraz kolegę Grzegorz Pasiut, ale pewnie broni Miklos Rajna.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    47. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Zakazane uwolnienie Polaków. Gra wycofana do tercji obronnej Biało-Czerwonych.
    Skomentuj 0
    46. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Ładnie Patryk Wronka, ale krążek znalazł się poza lodem.
    Skomentuj 0
    45. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Gra wznowiona w tercji neutralnej.
    Skomentuj 0
    45. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Leży na lodzie Istvan Bartalis. To było czyste zagranie polskiego zawodnika, więc nie ma kary.
    Skomentuj 0
    44. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Niecelne podanie Daniela Kogera do Andrew Sarauera. Mogło być groźnie.
    Skomentuj 0
    43. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Polacy wjechali do tercji obronnej rywali, ale stracili "gumę". Maciej Urbanowicz zatrzymał kontratak rywali.
    Skomentuj 0
    42. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Daniel Koger znalazł się przed polską bramką, ale powstrzymał go Przemysław Odrobny!
    Skomentuj 1
    • JS2015 Zgłoś komentarz
      statystyki strzałów w dzisiejszym meczu przemawiają za Węgrami ale mam nadzieje, że szczęście będzie po stronie Polaków:)
      41. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Krążek poza lodem, wznowienie w tercji neutralnej.
      Skomentuj 0
      41. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0, 0:0) Zaczynamy trzecią tercję!
      Skomentuj 0
      Wracamy do Budapesztu, gdzie za kilka minut początek trzeciej tercji!
      Skomentuj 0
      Po dwóch tercjach więcej strzałów oddali Madziarzy (24-14), co jest efektem lepszej gry w premierowej odsłonie. O tym, czy mecz zostanie rozstrzygnięty w trzeciej części spotkania lub doczekamy się dogrywki i rzutów karnych, przekonamy się po 15-minutowej przerwie.
      Skomentuj 0
      Druga tercja dużo lepsza od pierwszej w wykonaniu Biało-Czerwonych. Polacy walczyli bardzo ambitnie i mieli kilka okazji na zdobycie gola. W opałach był również Przemysław Odrobny, ale po 40 minutach nie padła ani jedna bramka.
      Skomentuj 0
      40. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Koniec drugiej tercji. Ciągle bez bramek w Budapeszcie.
      Skomentuj 0
      40. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Węgierski napastnik kopał Tomasza Malasińskiego, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.
      Skomentuj 0
      40. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Niecelny strzał Istvana Bartalisa. Po chwili Przemysław Odrobny zamroził krążek.
      Skomentuj 0
      39. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Zamieszanie pod polską bramką i ofiarna interwencja Krystiana Dziubińskiego.
      Skomentuj 0
      38. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Koniec kary i Węgrzy od razu ruszyli do ataku. Strzelał Peter Vincze.
      Skomentuj 0
      37. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Strzelał Paweł Dronia. Węgrzy wybili "gumę".
      Skomentuj 0
      36. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Na ławkę kar na dwie minuty zjechał Gergo Nagy. Czy Polacy wykorzystają okres gry w przewadze?
      Skomentuj 0
      36. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Strzelał z bekhendu Mateusz Bepierszcz. Polak był faulowany i nasi hokeiści zagrają w przewadze!
      Skomentuj 0
      36. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Patryk Wronka ładnie wjechał do tercji obronnej rywali, ale poślizgnął.
      Skomentuj 0
      35. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) "Wiedźmin" pewnie złapał wstrzelony w jego kierunku krążek.
      Skomentuj 0
      35. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Węgrzy na dłużej zagościli w polskiej tercji. Walczyli o krążek bracia Vas. Polacy wybili jednak krążek. Kolejne zakazane uwolnienie.
      Skomentuj 0
      34. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Drugie zakazane uwolnienie Polaków. Krążek wraca do polskiej tercji.
      Skomentuj 0
      34. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) W odpowiedzi Istvan Sofron, ale Przemysław Odrobny wyjaśnia sytuację. Było bardzo groźnie.
      Skomentuj 0
      33. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Potężny strzał Pawła Droni i Miklos Rajna wybija krążek przed siebie.
      Skomentuj 0
      33. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Tomasz Malasiński odzyskał krążek w tercji obronnej rywali, ale Madziarzy wybili "gumę" na uwolnienie.
      Skomentuj 0
      32. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Strzelał Mateusz Bepierszcz. W odpowiedzi atak Węgrów, błąd polskiej defensywy i broni Przemysław Odrobny!
      Skomentuj 0
      31. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Dobry strzał Arona Chmielewskiego i Miklos Rajna z trudem odbija krążek. Coraz lepsza gra Biało-Czerwonych!
      Skomentuj 0
      30. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Groźna kontra Madziarów. Strzelał Frank Banham, ale niecelnie. W odpowiedzi Polacy sprawdzili bramkarza gospodarzy.
      Skomentuj 0
      29. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Michał Kotlorz objechał węgierską bramkę, ale Miklos Rajna nie dał się zaskoczyć z ostrego kąta.
      Skomentuj 0
      28. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Strzelał Mikołaj Łopuski, ale obok bramki. Po chwili Miklos Rajna zamroził krążek.
      Skomentuj 0
      27. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Tomasz Malasiński i Marcin Kolusz bez powodzenia walczyli o krążek w tercji obronnej gospodarzy.
      Skomentuj 0
      27. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Kolejna dobra interwencja Przemysława Odrobnego. Polski bramkarz pewnie obronił strzał węgierskiego napastnika.
      Skomentuj 0
      26. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Koniec kary węgierskiego zawodnika. Polacy nie wykorzystali okresu gry w przewadze.
      Skomentuj 0
      25. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Węgrzy bronią się, wybijając krążek. Mniej niż minuta przewagi Biało-Czerwonych.
      Skomentuj 0
      24. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Zamieszanie pod węgierką bramką, ale Krzysztof Zapała nie zdołał dobić krążka. Milos Rajna zamroził "gumę".
      Skomentuj 0
      24. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Patryk Wronka uderzony kijem w twarz. Krisztian Nagy wędruje na ławkę kar. Gramy w przewadze, po raz pierwszy w meczu.
      Skomentuj 0
      23. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Błąd Arona Chmielewskiego, strzelał Vilmos Gallo, ale Przemysław Odrobny na posterunku.
      Skomentuj 0
      22. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Węgierski bramkarz Miklos Rajna zamroził krążek.
      Skomentuj 0
      21. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Strzał i broni Miklos Rajna. Po chwili poprawił Michał Kotlorz, ale jego uderzenie zablokowane.
      Skomentuj 0
      21. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Krążek poza lodem, wznowienie w tercji neutralnej.
      Skomentuj 0
      21. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0, 0:0) Zaczynamy drugą tercję!
      Skomentuj 0
      Wracamy do Budapesztu, gdzie już za kilka minut na lód powinni wyjechać hokeiści obu zespołów.
      Skomentuj 0
      Gospodarze uzyskali niewielką przewagę na lodzie, ale z czasem gra wyrównała się. Więcej strzałów oddali Madziarzy (11-4), jednak po pierwszej części meczu mamy bezbramkowy remis. Hokeiści zeszli do szatni i powrócą na lód za 15 minut.
      Skomentuj 0
      20. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Koniec pierwszej tercji. Bez bramek w premierowej odsłonie.
      Skomentuj 0
      20. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Ostatnie sekundy pierwszej tercji. Strzelał Krystian Dziubiński, ale bez skutku.
      Skomentuj 0
      19. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Atak Biało-Czerwonych. Strzelał Mikołaj Łopuski, Węgrzy wybili krążek.
      Skomentuj 0
      19. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Gwizdek sędziego, bo upadł zawodnik gospodarzy. Obyło się bez kary.
      Skomentuj 0
      18. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Madziarzy wjechali do polskiej tercji, ale szybko stracili krążek.
      Skomentuj 0
      17. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Strzał Macieja Urbanowicza minął węgierską bramkę. Obrońcą w ostatniej chwili zablokował uderzenie Polaka.
      Skomentuj 0
      16. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Płynna gra z obu stron. Nie ma kar. Obie drużyny starają się uważnie pilnować tego, by nie stracić bramki.
      Skomentuj 0
      15. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Przemysław Odrobny odbija krążek po uderzeniu węgierskiego napastnika. Madziarzy dokonali wymiany piątki na lodzie.
      Skomentuj 0
      15. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Mateusz Bepierszcz wprowadził krążek do tercji rywali. Węgrzy jednak obronili się.
      Skomentuj 0
      14. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Madziarzy przejęli krążek, błąd popełnił Przemysław Odrobny, ale na szczęście bez konsekwencji. Po chwili. "Wiedźmin" zamroził "gumę".
      Skomentuj 0
      13. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Strzelał Adam Bagiński, ale węgierski obrońca zablokował jego uderzenie.
      Skomentuj 0
      12. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Biało-Czerwoni wjechali do tercji obronnej rywali, ale zrobili to za szybko. Spalony i wznowienie w tercji neutralnej.
      Skomentuj 0
      12. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Patryk Wajda stracił kija, sędzia przerwał grę, bo polska bramka została ruszona.
      Skomentuj 0
      11. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Po 10 minutach bez bramek w Budapeszcie. Strzały: 8-4 dla Węgier.
      Skomentuj 0
      10. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Gra przeniosła się do tercji Węgrów, ale gospodarze odzyskali gumę.
      Skomentuj 0
      9. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Dobre podanie Mikołaja Łopuskiego, ale strzał wybronił Miklos Rajna.
      Skomentuj 0
      9. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Madziarzy mają przewagę, Polacy mają problemy z wyprowadzeniem krążka z własnej tercji.
      Skomentuj 0
      8. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Węgrzy przejęli krążek, ale za szybko wjechali do tercji obronnej Polaków.
      Skomentuj 0
      7. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Pierwsza solidna akcja polskiej drużyny w tercji obronnej rywali. Miklos Rajna zamroził krążek.
      Skomentuj 0
      6. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Niedokładne podanie Michała Kotlorza, ale Madziarowie nie wykorzystali szansy.
      Skomentuj 0
      5. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Polacy wybijają krążek i na lód powrócił już Maciej Urbanowicz.
      Skomentuj 0
      4. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Węgrzy założyli zamek, ale Frank Banham nie zagrał czysto krążka.
      Skomentuj 0
      3. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Kara dla zespołu polskiego. Maciej Urbanowicz odpocznie dwie minuty za zahaczanie.
      Skomentuj 0
      2. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Madziarowie uzyskali przewagę w pierwszych minutach meczu. Polacy bronią się we własnej tercji.
      Skomentuj 0
      1. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) I jeszcze raz polski golkiper zamroził "gumę".
      Skomentuj 0
      1. minuta: Węgry - Polska 0:0 (0:0) Ależ błąd Polaków! Istvan Sofron wyszedł sam na sam z Przemysławem Odrobnym, ale nasz bramkarz spisał się znakomicie!
      Skomentuj 0
      Krążek rzucony! Zaczynamy!
      Skomentuj 0
      Hokeiści obu zespołów są już na lodzie. Jeszcze chwila i zacznie się mecz.
      Skomentuj 0
      Część artystyczna zakończona. Za chwilę zawodnicy obu drużyn zostaną wprowadzeni na lód przez młodych adeptów węgierskiego hokeja.
      Skomentuj 0
      Organizatorzy zaskoczyli zgromadzonych w hali Papp Laszlo Budapest Sportarena 9 tys. fanów. Na lodowisku trwa piękna część artystyczna, która opóźni rozpoczęcie meczu.
      Skomentuj 0
      Jeszcze trwa ceremonia prezentacji obu drużyn. Za chwilę pierwsze piątki wyjadą na lód.
      Skomentuj 0
      Już za chwilę zaczynamy!
      Skomentuj 0
      - Jesteśmy gotowi na ciężką walkę. Sił na pewno nam nie zabraknie, a jeżeli umiejętności sportowe nam pozwolą, to wygramy to spotkanie. Przede wszystkim musimy unikać kar, bo Węgrzy bardzo dobrze grają w przewadze - powiedział obrońca reprezentacji Polski, Paweł Dronia, w rozmowie z portalem pzhl.tv. I rzeczywiście to będzie mecz walki!
      Skomentuj 0
      Reprezentacja Polski zmierzy się z Madziarami po raz 51. w historii. Bilans jest korzystny dla Biało-Czerwonych, ale w ostatnich latach częściej wygrywali Węgrzy. Rozegrane spotkania: 50. Zwycięstw Polski: 29. Zwycięstw Węgier: 15. Remisów: 6. Bramki: 176-105 dla Polski.
      Skomentuj 0
      W składzie Węgier nie znalazł się obrońca pierwszej formacji Bence Sziranyi, który doznał kontuzji. W zespole Polski bez zmian. W bramce Przemysław Odrobny, a w polu wszyscy hokeiści, którzy w piątek rozgromili Litwinów 9:1.
      Skomentuj 0
      Pierwszy rzut krążka już za 10 minut! Tak prezentują się składy obu zespołów: Węgry: Rajna - Stipsicz, Vas, Koger, Sofron, Sarauer - Pozsgai, Mestyan, Bartalis, Banham, Hari - Goz, Kiss, Kovacs, Vas, Nagy - Benk, Nagy, Gallo, Vincze. Polska: Odrobny - Dronia, Rompkowski, Zapała, Malasiński, Kolusz - Wajda, Pociecha, Chmielewski, Pasiut, Łopuski - Kotlorz, Bryk, Wronka, Dziubiński, Bepierszcz - Kruczek, Bagiński, Urbanowicz, Guzik, Galant.
      Skomentuj 0
      Dopiero po zakończeniu wszystkich turniejów eliminacyjnych stanie się jasne, gdzie zagra zwycięzca zawodów w Budapeszcie. Wszystkich kwalifikantów poznamy po rozegraniu wieczornego meczu Włochy - Wielka Brytania w Cortina d'Ampezzo.
      Skomentuj 0
      W tym tygodniu rozgrywane są trzy turnieje II rundy eliminacji do igrzysk olimpijskich w Pyeongchang. W Sapporo triumfowali Japończycy, w Budapeszcie będą to Węgrzy lub Polacy, zaś w Cortina d'Ampezzo Włosi lub Brytyjczycy.
      Skomentuj 0
      Tak prezentuje się aktualna tabela turnieju w Budapeszcie. Liczba bramek strzelonych przez Węgry i Polskę we wcześniejszych meczach nie ma już znaczenia, ponieważ tylko zwycięzca niedzielnego meczu awansuje do dalszej fazy kwalifikacji.

M Drużyna M Z ZPD/K PPD/K P Bramki Punkty
      1 Polska 2 2 0 0 0 15-3 6
      2 Węgry 2 2 0 0 0 11-1 6
      3 Estonia 3 1 0 0 2 7-14 3
      4 Litwa 3 0 0 0 3 2-17 0

Skomentuj 0
      Do Pyeongchang droga nie jest łatwa. Najpierw należy wygrać turniej w Budapeszcie, w którym Biało-Czerwoni rozgromili już Estończyków 6:2 oraz Litwinów 9:1. Madziarowie u siebie także nie próżnowali, bijąc najpierw Litwinów 4:0, a następnie Estończyków 7:1.
      Skomentuj 0
      Czas na wielkie widowisko! W kwietniu zeszłego roku Węgry pokonały w Krakowie Polskę po emocjonującym boju 2:1 i wyeliminowały z gry o światową elitę. Teraz nadszedł czas na decydujący mecz w turnieju w Budapeszcie, którego stawką będzie awans do finałowej fazy kwalifikacji ZIO w Korei Południowej.
      Skomentuj 0
      Zapraszamy na relację na żywo z hokejowego meczu Węgry - Polska rozgrywanego w Budapeszcie w ramach turnieju preeliminacyjnego do zimowych igrzysk olimpijskich w Pyeongchang. Początek spotkania o godz. 18:00. Początek naszej relacji o godz. 17:30.