MŚ w hokeju: Grają rywale Polaków! Włochy - Korea Południowa na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński

Dziękujemy serdecznie Państwu, że byliście razem z nami i zapraszamy na godzinę 16:30 na naszą relację na żywo z meczu Słowenia - Austria!

Skomentuj 0

Co za emocje! Włosi wygrali i wyświadczyli przysługę Polakom, którzy zachowali jeszcze szansę na awans do elity! O godz. 16:30 kolejny ważny mecz: Słowenia - Austria, w którym trzeba będzie trzymać kciuki za Austriaków!

Skomentuj 0

60. minuta: Włochy - Korea Południowa 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

Zamieszanie, ale Włosi przetrwali i wygrali cały mecz!

Skomentuj 0

Wybili krążek Włosi!

Skomentuj 0

Kara dla zespołu włoskiego! Giulio Scandella odpocznie przez 2 minuty! 25 sekund do końca meczu!

Skomentuj 0

I jeszcze jedno zakazane uwolnienie Azjatów!

Skomentuj 0
  • 60. minuta: Włochy - Korea Południowa 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

Zakazane uwolnienie Koreańczyków i Matt Dalton musiał wrócić na lód!

Skomentuj 0

59. minuta: Włochy - Korea Południowa 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

Pusta koreańska bramka! Włosi mieli szansę na gola, ale bez powodzenia!

Skomentuj 0

58. minuta: Włochy - Korea Południowa 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

Zamieszanie pod włoską bramką, ale hokeiści z Italii obronili się!

Skomentuj 0

Koreańczycy grają w przewadze przez 40 sekund!

Skomentuj 0

57. minuta: Włochy - Korea Południowa 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

Akcja Włochów i broni Matt Dalton.

Skomentuj 0

GOL dla Koreańczyków! Brock Radunske uderzył w samo okienko!

Skomentuj 0

57. minuta: Włochy - Korea Południowa 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

Koreańczycy ryzykują! Wycofują bramkarza na 4 minuty przed końcem meczu!

Skomentuj 0

Kara dla Włochów! Thomas Larkin wykluczony na 2 minuty. Czas dla Koreańczyków!

Skomentuj 0

56. minuta: Włochy - Korea Południowa 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

I jeszcze kara dla zespołu koreańskiego! Michael Swift odpocznie przez 2 minuty!

Skomentuj 0

55. minuta: Włochy - Korea Południowa 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)

GOL! Włosi zdobywają drugą bramkę! Strzelcem Daniel Tudin!

Skomentuj 0

55. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Coraz mniej czasu do zakończenia regulaminowego czasu gry. Bardzo dobrze bronią się Włosi.

Skomentuj 0

53. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Jeszcze jedna interwencja Andreasa Bernarda! W odpowiedzi Giulio Scandella, lecz Matt Dalton pewnie broni!

Skomentuj 0

52. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Włosi przejęli krążek, jednak zabrakło dobrego podania.

Skomentuj 0

51. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Strzał Michael Swifta sparowany do boku przez Andreasa Bernarda.

Skomentuj 0

Błąd Andreasa Bernarda, który wyszedł z bramki, ale Włoch zdołał obronić lekki strzał rywala!

Skomentuj 0

50. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

10 minut do zakończenia regulaminowego czasu gry! Czy Włosi się obronią?

Skomentuj 0

49. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Koreańczycy mają problemy z wjechaniem do tercji rywali.

Skomentuj 0

48. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Daniel Tudin znalazł się pod bramką Matta Daltona, ale Koreańczyk zamroził krążek.

Skomentuj 0

47. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Gra przeniosła się do tercji Azjatów. Włosi zostawili jednak krążek.

Skomentuj 0

46. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Bardzo dobrze bronią się hokeiści z Italii. Starają się przetrzymać krążek i zdobyć cenne sekundy.

Skomentuj 0

45. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Akcja zespołu włoskiego, jednak nie została zakończona ona celnym strzałem.

Skomentuj 0

44. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Krążek poza lodem. Wznowienie pod bramką drużyny Włoch.

Skomentuj 0

43. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Włosi oddalają grę z własnej tercji.

Skomentuj 0

42. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Koreańczycy przejęli inicjatywę na lodzie i starają się konstruować kolejne akcje.

Skomentuj 0

41. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Zamieszanie przed koreańską bramką. Po akcji Marco Insama żaden z jego kolegów nie zdołał umieścić krążką w bramce rywali!

Skomentuj 0

Zaczynamy trzecią tercję!

Skomentuj 0

Wracamy do Spodka! Obie drużyny są już na lodzie!

Skomentuj 0

W katowickim Spodku czas na przerwę, my wracamy z naszą relacją za około 10 minut.

Skomentuj 0

Po 40 minutach Włochy prowadzą z Koreą Południową skromnie 1:0, ale jest to wynik korzystny dla reprezentacji Polski. W strzałach przewagę mają już Azjaci (20-18).

Skomentuj 0

40. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0)

Koniec 2. tercji!

Skomentuj 0

Włosi przejęli krążek. Szansę miał Daniel Tudin, ale Matt Dalton pewnie interweniował!

Skomentuj 0

39. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0)

Kompletnie nieudana gra w przewadze w wykonaniu Koreańczyków. Włosi już w komplecie.

Skomentuj 0

38. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0)

Koreańczycy założyli zamek. Nie oddają jednak strzału i Włosi wystrzelili krążek!

Skomentuj 0

37. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0)

Kara dla zespołu włoskiego! Daniel Tudin wykluczony na 2 minuty!

Skomentuj 0

Zakazane uwolnienie, krążek wraca do tercji obronnej drużyny Włoch. Mocne uderzenie Donku i broni Andreas Bernard!

Skomentuj 0

35. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0)

Teraz szansę miał Joachim Ramoser, lecz krążek odskoczył mu i pewnie obronił Matt Dalton.

Skomentuj 0

34. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0)

Koreańczycy ciągle atakują! Włoski bramkarz znów udanie interweniował!

Skomentuj 0

33. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0)

Włosi znów oddali inicjatywę. Sam na sam miał Michael Swift, ale Andreas Bernard pewnie obronił!

Skomentuj 0

32. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0)

Koreańczycy grają już w piątkę. Ich bramka została ruszona i gra została przerwana.

Skomentuj 0

31. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0)

Włosi walczą o drugą bramkę. Azjaci bronią się świetnie i wybijają "gumę".

Skomentuj 0

30. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0)

Kara dla zespołu koreańskiego! Eric Regan odpocznie dwie minuty za zahaczanie.

Skomentuj 0

Fatalny błąd Włochów! Zjechali na zmianę i Koreańczycy mieli dogodną okazję na gola! Andreas Bernard zachował jednak znakomicie!

Skomentuj 0

29. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0)

Włosi przejęli krążek we własnej tercji, ale Young zablokował strzał rywala.

Skomentuj 0

28. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0)

Zakazane uwolnienie ze strony Koreańczyków, ale po chwili znów wjechali oni do tercji rywali.

Skomentuj 0

27. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0)

Ładna akcja Azjatów, ale zabrakło celnego strzału!

Skomentuj 0

26. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0)

Niecelny strzał i Włosi znów wybijają krążek na uwolnienie.

Skomentuj 0

Inicjatywa po stronie Azjatów, którzy za wszelką cenę chcą wyrównać wynik spotkania.

Skomentuj 0

25. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0)

Dwa strzały Koreańczyków zablokowane. Włosi bronią się we własnej tercji i Andreas Bernard zamroził krążek.

Skomentuj 0

24. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0)

Zakazane uwolnienie. "Guma" wraca do tercji obronnej Włoch.

Skomentuj 0

Azjaci już w komplecie i właśnie ruszyli z kolejnym atakiem.

Skomentuj 0

23. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0)

Włosi z trudem założyli zamek, nie są jednak w stanie oddać celnego strzału i Koreańczyli wystrzelili krążek.

Skomentuj 0

22. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0)

Strzelał Alexander Egger. Pewnie obronił jego uderzenie Matt Dalton.

Skomentuj 0

21. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0, 0:0)

Bedzie kara dla zespołu koreańskiego! Eric Regan odpocznie przez 2 minuty za zahaczanie!

Skomentuj 0

Rozpoczynamy 2. tercję!

Skomentuj 0

Wracamy do katowickiego Spodka! Oba zespoły już wracają na lód!

Skomentuj 0

Mamy przerwę w grze, zatem zapraszamy za około 10 minut!

Skomentuj 0

Bardzo dobry mecz! Tylko trzy wykluczenia i zacięta walka o zwycięstwo. W strzałach po 20 minutach minimalnie lepsi Włosi: 10-9.

Skomentuj 0

20. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0)

Koniec 1. tercji!

Skomentuj 1

Mieli swoją szansę Azjaci, ale Michael Swift nie przejął podania.

Skomentuj 0

Zablowany strzał Koreańczyka. Przerwa w grze, bo bramka Andreasa Bernarda została ruszona.

Skomentuj 0

19. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0)

Ależ kontra Włochów! Matt Dalton z wielkim trudem obronił strzał rywali!

Skomentuj 0

Jeszcze jeden strzał! Groźnie pod włoską bramką!

Skomentuj 0

18. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0)

Nieudany atak Koreańczyków. Po chwili jednak Włosi stracili krążek i musiał interweniować Andreas Bernard.

Skomentuj 0

17. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0)

Spokojna gra hokeistów Italii we własnej tercji.

Skomentuj 0

16. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0)

Włosi nie kwapią się do kolejnych ataków. Krążek szybko przejęli rywale.

Skomentuj 0

15. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0)

Włosi przejęli krążek w tercji obronnej. Nie są jedak w stanie wyprowadzić ataku. Po chwili szansę mają Koreańczycy, ale podanie nie było zbyt dobre.

Skomentuj 0

14. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0)

Kontra zespołu włoskiego, lecz "guma" znalazła się poza lodem.

Skomentuj 0

13. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0)

Koreańczycy już w komplecie, gramy 5 na 5.

Skomentuj 0

Rykoszet, ale krążek minął bramkę Matt Daltona!

Skomentuj 0

12. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0)

Joachim Ramoser znów miał swoją szansę, ale tym razem jego strzał został zablokowany.

Skomentuj 0

11. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0)

Matt Dalton obronił parę strzałów, po czym jego koledzy wystrzelili krążek.

Skomentuj 0

Kara dla zespołu koreańskiego! Sześciu Azjatów było na lodzie.

Skomentuj 0

Włosi wjechali do tercji rywali, ale ich strzał został zablokowany.

Skomentuj 0

10. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0)

Thomas Larkin wraca na lód! Celny strzał zdołał jeszcze oddać Michael Swift.

Skomentuj 0

9. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0)

Strzał, ale Andreas Bernard na posterunku! Jeszcze 30 sekund gry w przewadze Koreańczyków!

Skomentuj 0

Azjaci założyli zamek. Włosi bronią się. Została im jeszcze minuta w osłabieniu.

Skomentuj 0

8. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0)

Groźna akcja Włochów. Strzelał Diego Kostner, broni Matt Dalton.

Skomentuj 0

7. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0)

Kara dla zespołu włoskiego! Thomas Larkin wykluczony na 2 minuty.

Skomentuj 0

Azjaci maja teraz przewagę na lodzie. Nic jednak z niej na razie nie wynika.

Skomentuj 0

6. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0)

Zamieszanie pod włoską bramką! Andreas Bernard broni jednak fantastycznie!

Skomentuj 0

5. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0)

Stracona bramka podrażniła Koreańczyków. Znów wjechali oni w tercję rywali, ale Włosi bronią się bardzo dobrze.

Skomentuj 0

4. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0)

Ruszyli Koreańczycy, było groźnie pod włoską bramką, lecz krążek znalazł się poza lodem.

Skomentuj 0

3. minuta: Włochy - Korea Południowa 1:0 (1:0)

Gol! Krążek odbił się po wznowieniu i Joachim Ramoser pewnie pokonał Matta Daltona!

Skomentuj 0

3. minuta: Włochy - Korea Południowa 0:0 (0:0)

Kara dla zespołu koreańskiego! Minho Cho odpocznie dwie minuty za zahaczanie!

Skomentuj 0

2. minuta: Włochy - Korea Południowa 0:0 (0:0)

Koreańczycy wjechali do tercji obronnej rywali i oddali strzał. Andreas Bernard zamroził "gumę".

Skomentuj 0

1. minuta: Włochy - Korea Południowa 0:0 (0:0)

Pierwszy atak włoskiej drużyny, ale Azjaci pewnie wybili krążek i oba zespoły zmieniają piątki.

Skomentuj 0

Włochy - Korea Południowa 0:0 (0:0)

Krążek rzucony! Zaczynamy!

Skomentuj 4
    Zobacz więcej komentarzy (1)

Obie drużyny są już na lodzie! Wkrótce zaczynamy!

Skomentuj 0

A oto składy obu zespołów!

Włochy: Bernard - McMonagle, Egger, Scandella, Ramoser, Tudin - Trivellato, Larkin, Gander, Isnam, Bernard - Hofer, Helfer, Frigo, Kostner, Kostner - Zanatta, Marchetti, Traversa, Magnabosco Aguirre, Andergassen.

Korea Południowa: Dalton - Kim, Young, Kim, Kim, Radunske - Lee, Regan, Shin, Cho, Swift - Oh, Seo, Shin, Park, Ahn - Kim, Lee, Sin, Kim.

Skomentuj 0

Ostatni dzień zmagań w katowickim Spodku zaczynamy meczem Włochy - Korea Południowa! Polscy hokeiści muszą trzymać kciuki za zespół Italii, ponieważ triumf Azjatów pozbawi ich szans na awans do elity!

Skomentuj 1

Pisze o tym cała hokejowa Polska! Oto, co musi się stać, aby Biało-Czerwoni zagrali za rok na lodowiskach we Francji i w Niemczech!

Skomentuj 0

Witamy serdecznie z katowickiego Spodka! Dziś czas rozstrzygnięć. Przekonamy się, czy Polacy zachowają szansę na awans do elity. Aby tak się stało nasi reprezentanci muszą pokonać zespół Japonii w regulaminowym czasie gry. Wcześniej jednak muszą nam pomóc rywale!

Skomentuj 0

Od godz. 13:00 zapraszamy na relację na żywo z meczu Włochy - Korea Południowa rozgrywanego w ramach hokejowych mistrzostw świata Dywizji 1A w Katowicach.