Multi 7 - SKŁADY

autor: Multi 7 - sezon 2017 | 2017-04-09, 13:58 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
W tym blogu będziemy podawać składy na daną rundę.

13-osobowe składy uczestników (sortowane według kolejności zgłoszeń):

1. Rambo:
1 Emil Sajfutdinow (Unia Leszno)-A
2 Jason Doyle (Falubaz Zielona Góra)-A
3 Niels Kristian Iversen (Stal Gorzów)-B
4 Maksym Drabik (junior, Sparta Wrocław)-B
5 Tomasz Gollob (GKM Grudziądz)-C
6 Daniel Kaczmarek (junior, KS Toruń)-C
7 Tobiasz Musielak (ROW Rybnik) -D
8 Sebastian Ułamek (Włókniarz Częstochowa)-D
------------------
9 Robert Miśkowiak (Orzeł Łódź)-A
10 Troy Batchelor (Wybrzeże Gdańsk)-B
11 Adrian Cyfer (Polonia Piła)-C
12 Patryk Rolnicki (Unia Tarnów)-D
13 Jewgienij Kostygow (Lokomotiv Daugavpils)-D

2. Krzyżacy:
Zmarzlik A Gorzów
Sajfutdinow A Leszno
Hampel B Zielona
Lindbaeck B Grudziądz
Fricke C Rybnik
Kaczmarek C junior Toruń
Ulamek D Częstochowa
Bober D junior Wrocław
Bogdanovs A Daugavpils
Thomsen B Gdańsk
Mroczka C Tarnów
W. Lampart junior Rzeszów
Piosicki junior Łódź

3. Gregbyd:
SPEEDWAY TEAM TARKOWO DOLNE:
A - Tai Woffinden (Wrocław)
A - Bartosz Zmarzlik ( Gorzów)
B - Piotr Pawlicki (Leszno)
B - Artiom Laguta (Grudziądz)
C - Daniel Kaczmarek (Toruń) (J)
C - Andreas Jonsson (Częstochowa)
D - Alex Zgardziński (Zielona Góra) (J)
D - Tobiasz Musielak (Rybnik)
-----------------------------------------------
A - Dawid Lampart (Rzeszów)
B - Michał Szczepaniak (Piła)
C - Aleksandr Loktajew (Łódź)
Jewgienij Kostygow (Daugavpils) (J)
Dominik Kossakowski (Gdańsk) (J)

4. Maciula:
A - Tai Woffinden (Wrocław)
A - Bartosz Zmarzlik (Gorzów)
B - Matej Zagar (Częstochowa)
B - Jarosław Hampel (Z.Góra)
C - Max Fricke (Rybnik)
C - Daniel Kaczmarek (Toruń) (J)
D - Krystian Pieszczek (Grudziądz)
D - Dominik Kubera (Leszno) (J)
- - - - -
A - Andriej Kudrjaszow (Bydgoszcz)
B - Edward Mazur (Łódź)
C - Artur Mroczka (Tarnów)
Dominik Kossakowski (Gdańsk)(J)
Jewgienij Kostygow (Daugavpils) (J)

5. Falubaz:
"Team F40"
A - Bartek Zmarzlik (Gorzów)
A - Tai Woffinden (Wrocław)
B - Jarek Hampel (Zielona Góra)
B - Antonio Lindback (Grudziądz)
C - Paweł Przedpełski (Toruń)
C - Kacper Woryna (Rybnik) (J)
D - Sebastian Ułamek (Częstochowa)
D - Bartosz Smektała (Leszno) (J)
------
A - Robert Miśkowiak (Łódź)
B - Sergiej Łogaczow (Dauvgapils)
C - Mateusz Szczepaniak (Kraków)
Patryk Rolnicki (Tarnów) (J)
Dominik Kossakowski (Gdańsk) (J)

6. BillyGKM:
A - Patryk DUDEK (Zielona Góra)
A - Bartosz ZMARZLIK (Gorzów Wlkp.)
B - Janusz KOŁODZIEJ (Leszno)
B - Krzysztof BUCZKOWSKI (Grudziądz)
C - Adrian MIEDZIŃSKI (Toruń)
C - Kacper WORYNA (Rybnik) - Junior
D - Sebastian UŁAMEK (Częstochowa)
D - Oskar BOBER (Wrocław) - Junior
--------------------------------------
A - Norbert KOŚCIUCH (Piła)
B - Kacper GOMÓLSKI (Gdańsk)
C - Artur MROCZKA (Tarnów)
Wiktor LAMPART (Rzeszów) - Junior
Michał PIOSICKI (Łódź) - Junior

7. Pempuś:
A Zmarzlik
A G.Łaguta
B Kołodziej
B Lindbaeck
C Miedziński
C Milik
D Zgardziński(j)
D Gruchalski(j)
-------------------------------------------------------------------
A Lampart
B Kułakow
C Cyfer
J Kossakowski
J Kostygow

8. Włókniarz:
Patryk Dudek (Zielona, A)
Tai Woffinden (Wrocek, A)
Niels Kristian Iversen (Gorzów, B)
Matej Żagar (Czewa, B)
Paweł Przedpełski (Toruń, C)
Kacper Woryna (Rybnik, C)
Krystian Pieszczek (Grudziądz, D)
Dominik Kubera (Leszno, D)
==================================
Dawid Lampart (Rzeszów, A)
Edward Mazur (Łódź, B)
Adrian Cyfer (Piła, C)
Dominik Kossakowski (Gdańsk, J)
Jewgienij Kostygow (Daugavpils, J)

9. BKSIK:
Zabójcze Sowy
A Tai Woffinden (Sparta Wrocław)
A Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
B Janusz Kołodziej (Unia Leszno)
B Artiom Łaguta (GKM Grudziądz)
C Adrian Miedziński (KS Toruń)
C Kacper Woryna (junior, ROW Rybnik)
D Sebastian Ułamek (Włókniarz Częstochowa)
D Alex Zgardziński (Falubaz Zielona Góra)
------------------------------------------
A Kenneth Bjerre (Unia Tarnów)
B Siergiej Łogaczow (Lokomotiv Daugavpils)
C Mateusz Szczepaniak (Wanda Kraków)
D Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)
D Wiktor Lampart (Stal Rzeszów)

10. Przemek:
"Team Słowian"
A P.Dudek
A G.Laguta
B A.Laguta
B M.Vaculik
C V.Milik
C D.Kaczmarek
D S.Ułamek
D D.Kubera
---
A O.Fajfer
B K.Poudzuks
C A.Cyfer
J M.Piosicki
J P.Rolnicki

11. Fan Sparty:
A Doyle
A Holder
B Janowski
B Kasprzak
C Kildemand
C Woryna (junior)
D Gruchalski (junior)
D Pieszczek
A Lampart
B Łogaczow
C Koza
J Potoniec
J Kossakowski

12. Rick Grimes:
Ekstraliga
A. Patryk Dudek - Zielona Góra
A. Bartosz Zmarzlik - Gorzów
B. Janusz Kołodziej - Leszno
B. Maksym Drabik (junior) - Wrocław
C. Daniel Kaczmarek (junior) - Toruń
C. Andreas Jonsson - Częstochowa
D. Tobiasz Musielak - Rybnik
D. Krystian Pieszczek - Grudziądz
1 Liga
A. Kenneth Bjerre -Tarnów
B. Kacper Gomólski - Gdańsk
C. Marcin Jędrzejewski - Bydgoszcz
J. Jewgienij Kostygow - Dyneburg
J. Michał Piosicki - Łódź

13. Jankes:
A.Piotr Protasiewicz - Zielona Góra
A.Bartosz Zmarzlik - Stal Gorzów
B.Piotr Pawlicki - Unia Leszno
B.Maksym Drabik (Junior) Wrocław
C.Adrian Miedziński - Get Well Toruń
C.Rafał Okoniewski - GKM Grudziądz
D.Sebastian Ułamek - Włókniarz
D.Robert Chmiel (Junior) Row Rybnik
1 Liga
A.Andriej Kudriaszow - Polonia Bydgoszcz
B.Kacper Gomólski - Gdańsk
C.Artur Mroczka - Tarnów
J.Michał Piosicki - Łódź
J.Patryk Wojdyło - Rzeszów

14. espanadavid:
A. Bartosz Zmarzlik (Gorzów)
A. Piotr Protasiewicz (Zielona Góra)
B. Janusz Kołodziej (Leszno)
B. Maksym Drabik (Wrocław) - junior
C. Max Fricke (Rybnik)
C. Michael Jepsen Jensen (Toruń)
D. Krystian Pieszczek (Grudziądz)
D. Michał Gruchalski (Częstochowa) - junior
---
A. Kenneth Bjerre (Tarnów)
B. Kacper Gomólski (Gdańsk)
C. Aleksandr Łoktajew (Łódź)
Jewgienij Kostygow (Daugavpils)
Wiktor Lampart (Rzeszów)

15. tarnowiak16:
A Zmarzlik - Gorzów
A Woffinden - Wrocław
B Kołodziej - Leszno
B A.Łaguta - Grudziądz
C Woryna (junior) - Rybnik
C Miedziński - Toruń
D Niedźwiedź - Zielona Góra
D Ułamek - Częstochowa
-
A Bjerre - Tarnów
B Tungate - Łódź
C Mat. Szczepaniak - Kraków
J Kossakowski - Gdańsk
J Kostygow - Daugavpils

16. FanSportu13:
A Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
A Tai Woffinden (Sparta Wrocław)
B Janusz Kołodziej (Unia Leszno)
B Matej Žagar (Włókniarz Częstochowa)
C Kacper Woryna (junior, ROW Rybnik)
C Adrian Miedziński (KS Toruń)
D Krystian Pieszczek (GKM Grudziądz)
D Alex Zgardziński (Falubaz Zielona Góra)
A Maksims Bogdanovs (Lokomotiv Daugavpils)
B Rohan Tungate (Orzeł Łódź)
C Artur Mroczka (Unia Tarnów)
J Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)
J Wiktor Lampart (Stal Rzeszów)

17. dastin:
A Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
A Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra)
B Janusz Kołodziej (Unia Leszno)
B Maksym Drabik (junior, Sparta Wrocław)
C Kacper Woryna (junior, ROW Rybnik)
C Adrian Miedziński (KS Toruń)
D Krystian Pieszczek (GKM Grudziądz)
D Sebastian Ułamek (Włókniarz Częstochowa)
-----------------------------------------
A Kenneth Bjerre (Unia Tarnów)
B Siergiej Łogaczow (Lokomotiv Daugavpils)
C Adrian Cyfer (Polonia Piła)
J Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)
J Patryk Wojdyło (Stal Rzeszów)

18. Penhal:
RED-White
1 Zmarzlik [Stal] A
2 Hancock [Toruń] A
3 Drabik [WTS] B Junior
4 Hampel [Zielona Góra] B
5 Jonsson [CKM] C
6 Fricke [ROW] C
7 Pieszczek [GKM] D
8 Kubera [Unia] D Junior
---------------------------------------------------
9 Gapiński [Piła] A
10 Łogaczow [Loko] B
11 Łoktajew [Łódź] C
12 Kossakowski [Gdańsk] Junior
13 Rolnicki [Tarnów] Junior

19. kwiotek1:
KWIOTKI 1
1. A Bartosz Zmarzlik Stal Gorzów
2. A Tai Woffinden Sparta Wrocław
3. B Piotr Pawlicki Unia Leszno
4. B Jarosław Hampel Falubaz Z-G
5. C Adrian Miedziński KS Toruń
6. C Rafał Okoniewski GKM Grudziądz
7. D Tobiasz MUSIELAK ROW Rybnik
8. D Sebastian UŁAMEK Włókniarz Cz-wa
9. A Kenneth BJERRE Unia Tarnów
10. B Michał Szczepaniak Polonia Piła
11. C Aleksandr ŁOKTAJEW Orzeł Łódź
12. Junior Dominik Kossakowski Wybrzeże Gdańsk
13. Junior Wiktor Lampart Stal Rzeszów

20. kierowca pociągu:
A Piotr Protasiewicz Zielona Góra
A Bartosz Zmarzlik Gorzów
B Janusz Kołodziej Leszno
B Maksym Drabik (junior) Wrocław
C Andreas Jonsson Częstochowa
C Daniel Kaczmarek (junior) Toruń
D Krystian Pieszczek Grudziądz
D Tobiasz Musielak Rybnik
----
A Maksims Bogdanovs Daugavpils
B Wiktor Kułakow Bydgoszcz
C Aleksandr Łoktajew Łódź
Dominik Kossakowski Gdańsk
Patryk Rolnicki Tarnów

21. Kasyx:
A. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra)
A. Emil Sajfutdinow (Unia Leszno)
B. Matej Žagar (Włókniarz Częstochowa)
B. Niels Kristian Iversen (Stal Gorzów)
C. Daniel Kaczmarek ( KS Toruń) J
C. Václav Milík (Sparta Wrocław)
D. Tobiasz Musielak (ROW Rybnik)
D. Dawid Wawrzyniak (GKM Grudziądz) J
-------------------------------------------
A. Robert Miśkowiak (Orzeł Łódź)
B. Michał Szczepaniak (Polonia Piła)
C. Artur Mroczka (Unia Tarnów)
Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk) J
Jewgienij Kostygow (Lokomotiv Daugavpils) J

22. rabhadh:
A Zmarzlik - Gorzów
A Hancock - Toruń
B Hampel - Zielona Góra
B Drabik - Wrocław J
C Lindgren - Rybnik
C Jonsson - Cz-wa
D Pieszczek - Grudziądz
D Smektała - Leszno J
------------------------------
A Lampart - Rzeszów
B Tungate - Łódź
C Mateusz Szczepaniak - Kraków
J Kossakowski - Gdańsk
J Rolnicki - Tarnów

23. Big Lebowski:
A Protasiewicz(Falubaz)
A Zmarzlik(Stal G.)
B Drabik(Sparta)J
B Piotr Pawlicki(Unia L.)
C Jonsson(Włókniarz)
C Miedziński(Apator)
D Wieczorek(GKM)J
D Musielak(ROW)
----------------------------
A Bjerre(Unia T.)
B Łogaczow(Lokomotiv)
C Mateusz Szczepaniak(Wanda)
J Kossakowski(Wybrzeże)
J Piosicki(Orzeł)

24. Rysio-z-Klanu:
RADIO-TAXI-DRIVER KING
A.Zmarzlik - Gorzów
A.G.Łaguta - Rybnik
B. Zagar - Częstochowa
B.Pi.Pawlicki - Leszno
C.Miedziński -Toruń
C. Gollob -Grudziądz
D.Bober - Wrocław (junior)
D.Zgardziński -Zielona Góra(junior)
________________________________________________
A.D.Lampart - Rzeszów
B.Łogaczow - Dyneburg
C.Łoktajev - Łódź
J.Kossakowski -Gdańsk
J.Rolnicki - Tarnów

25. czerwiec74:
A. Protas - Zielona
A. Holder - Toruń
B. Iversen - Gorzów
B. Janowski - Wrocław
C. Woryna - Rybnik (j)
C. Holta - Częstochowa
D. Smektała - Leszno (j)
D. Pieszczek - Grudziądz
A. Bogdanovs - Daugavpils
B. Gomólski - Gdańsk
C. Kurtz - Piła
J. Rolnicki - Tarnów
J. Potoniec - Łódź

Składy na kolejkę:
1. Pempuś
1.Protasiewicz kapitan
2.Cyfer vice
3.Kołodziej
4.Zmarzlik
5.Milik
6.Zgardziński
7.Kossakowski
-----------------------------------------------------------------
R1 Grisza
R2 Lampart
RJ Gruchalski

2. Fan Sparty
S Doyle Vice Kapitan
S Janowski
S Lampart Kapitan
S Koza
S Pieszczek
J Kossakowski
J Woryna
Rezerwowi:
R1 Kildemand
R2 Holder
RJ Potoniec

3. Rambo
1 Emil Sajfutdinow Vice
2 Jason Doyle Kapitan
3 Tomasz Gollob
4 Robert Miśkowiak
5 Troy Batchelor
6 Maksym Drabik
7 Patryk Rolnicki
-----------------------
R1 Niels Kristian Iversen
R2 Adrian Cyfer
RJ Daniel Kaczmarek

4. Maciula
1. Tai Woffinden kapitan
2. Andriej Kudrjaszow
3. Bartosz Zmarzlik vice
4. Jarosław Hampel
5. Matej Zagar
6. Daniel Kaczmarek
7. Dominik Kossakowski
- - - - -
R1. Max Fricke
R2. Artur Mroczka
RJ. Dominik Kubera

5. Penhal
RED-White
1.Zmarzlik A v-ce
2 Gapiński A Kapitan
3 Hampel B
4 Fricke C
5 Loktajev C
6 Rolnicki Junior
7 Drabik B Junior
Rez
Hancock A
Jonsson C
Kubera Junior

6. Rysio-z-Klanu
RADIO-TAXI DRIVER TEAM KING
1.Zmarzlik A Kapitan
2.G.Łaguta A vice
3.Zagar B
4.Pi.Pawlicki B
5.Gollob C
6.Rolnicki Junior
7 Kossakowski Junior
.............................................
rez Lampart A
rez. Łoktajev B
rez. Zgardziński Junior

7. gregbyd
SPEEDWAY TEAM TARKOWO DOLNE:
============================
1. Tai Woffinden
2. Bartosz Zmarzlik
3. Piotr Pawlicki
4. Artiom Laguta - vice
5. Dawid Lampart - kapitan
6. Daniel Kaczmarek (J)
7. Dominik Kossakowski (J)
----------------------------
Rez.:
1. Aleksandr Loktajew
2. Michał Szczepaniak
3. Alex Zgardziński (J)

8. BKSIK
Zabójcze Sowy
Tai Woffinden (Sparta Wrocław) V
Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) C
Janusz Kołodziej (Unia Leszno)
Artiom Łaguta (GKM Grudziądz)
Mateusz Szczepaniak (Wanda Kraków)
Kacper Woryna (junior, ROW Rybnik)
Alex Zgardziński (Falubaz Zielona Góra)
------------------------------------------
Kenneth Bjerre (Unia Tarnów)
Siergiej Łogaczow (Lokomotiv Daugavpils)
Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)

9.Włókniarz
1. Patryk Dudek (Zielona, A) vice
2. Adrian Cyfer (Piła, C) kapitan
3. Tai Woffinden (Wrocek, A)
4. Dawid Lampart (Rzeszów, A)
5. Matej Żagar (Czewa, B)
6. Dominik Kossakowski (Gdańsk, J)
7. Dominik Kubera (Leszno, D)
=================
R1 Krystian Pieszczek (Grudziądz, D)
R2 Niels Kristian Iversen (Gorzów, B)
RJ Jewgienij Kostygow (Daugavpils, J)

10.Przemek
1. G.Laguta
2. Cyfer
3. Vaculik
4. Milik/vice
5. Dudek/kapitan
6. Kaczmarek
7. Rolnicki
--
r1 A.Laguta
r2 O.Fajfer
rj Kubera

11.Rabhadh
1. Lampart - kapitan
2. Hampel - vice
3. Hancock
4. Zmarzlik
5. Mat. Szczepaniak
6. Drabik J
7. Rolnicki J
R1 Tungate
R2 Jonsson
RJ Smektala

12.Tarnowiak
A.Łaguta
Zmarzlik
Woffinden kapitan
Tungate
Kołodziej vice
Woryna
Niedźwiedź
Rezerwowi
Bjerre
Mat. Szczepaniak
Kossakowski
bonus - kapitan x3

13.Kasyx
Patryk Dudek (VC)
Emil Sajfutdinow (C)
Robert Miśkowiak
Matej Žagar
Václav Milík
Jewgienij Kostygow J
Dawid Wawrzyniak J
-------------------------
Niels Kristian Iversen
Artur Mroczka
Dominik Kossakowski J

14.Espanadavid
1.Piotr Protasiewicz (c)
2.Max Fricke
3.Kenneth Bjerre
4.Janusz Kołodziej
5.Bartosz Zmarzlik
6.Maksym Drabik
7.Jewgienij Kostygow
rez. Krystain Pieszczek
rez. Aleksandr Łoktajew
rez. Michał Gruchalski

15.Big Lebowski
1.Protasiewicz (vicek)
2.Zmarzlik (kapitan)
3.Piotr Pawlicki
4.Mateusz Szczepaniak
5.Musielak
6.Drabik
7.Wieczorek
R1.Bjerre
R2.Miedziński
RJ.Piosicki

16.Kwiotek1
1. Bartosz Zmarzlik
2. Tai Woffinden-vice
3. Piotr Pawlicki-k
4. Jarosław Hampel
5. Michał Szczepaniak
6. Kacper Woryna
7. Patryk Rolnicki
R1 Aleksandr Łoktajew
R2 Adrian Miedziński
R3 Dominik Kossakowski

17.Kierowca Pociągu
1 Piotr Protasiewicz K
2 Janusz Kołodziej
3 Bartosz Zmarzlik V
4 Andreas Jonsson
5 Maksims Bogdanovs
6 Maksym Drabik
7 Patryk Rolnicki

R1 Aleksandr Łoktajew
R2 Tobiasz Musielak
RJ Dominik Kossakowski

18.Dastin
1.Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
2.Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra) KAPITAN
3.Janusz Kołodziej (Unia Leszno) VICE
4.Kenneth Bjerre (Unia Tarnów)
5.Adrian Cyfer (Polonia Piła)
6.Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)
7.Maksym Drabik (junior, Sparta Wrocław)
--------------------
R1.Adrian Miedziński (KS Toruń)
R2.Siergiej Łogaczow (Lokomotiv Daugavpils)
RJ.Kacper Woryna (junior, ROW Rybnik)

19.Falubaz
1. Bartek Zmarzlik (Gorzów) C
2. Tai Woffinden (Wrocław)
3. Mateusz Szczepaniak (Kraków) VC
4. Robert Miśkowiak (Łódź)
5. Jarek Hampel (Zielona Góra)
6. Kacper Woryna (Rybnik) (J)
7. Patryk Rolnicki (Tarnów) (J)
------------------
R1 Sergiej Łogaczow (Dauvgapils)
R2 Antonio Lindback (Grudziądz)
RJ Dominik Kossakowski (Gdańsk) (J)

Terminarz kolejki:
22.04, 20:00 Falubaz Zielona Góra - KS Toruń
23.04, 19:00 GKM Grudziądz - Stal Gorzów
===================================
23.04, 12:45 Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk
23.04, 14:45 Polonia Piła - Polonia Bydgoszcz
23.04, 16:00 Stal Rzeszów - Wanda Kraków
===================================
Przełożone:
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno
ROW Rybnik - Sparta Wrocław
Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils

Myślę, że z tego miejsca powinienem przypomnieć o tym, że w trakcie gry można wykorzystać trzy bonusy:
- kapitan x3
- punktowanie rezerwowych
- zastępstwo zawodnika - wybieramy jednego żużlowca, za którego będą punktować czterej pozostali seniorzy. Do wyniku bonusa zaliczają się wyniki pierwszych biegów żużlowców zastępujących, czyli na przykładzie: jeśli zawodnik A punktował (2,1,3,0,3), to do bonusa liczyć mu się będzie "dwójka" . Zawodnik zastępowany musi mieć kategorię A lub B.

Bonusy trzeba wykorzystać w kolejkach 1-12.

Składy na kolejkę muszą być podane do momentu rozpoczęcia się pierwszego meczu kolejki.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
BillyGKM

u mnie sklad bedzie ten sam zawsze raczej to tez trzeba przed kazda kolejka i tak podac znowu?? pytam bo pierwszy raz tu jestem :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan sparty Wrocław

Po liczbie punktów zawodnicy, którzy nam zostali. Widać dużą dysproporcje w liczbie zawodników, która nam już punktowała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Włókniarz 104 / Woffinden, Zagar, Kubera Rambo 102 / Sajfutdinow, Iversen, Drabik, Rolnicki Fan Sparty 90 / Janowski, Pieszczek, Woryna Rabhadh 86 / Zmarzlik, Drabik, Rolnicki Przemek 85 / Grisza, Vaculik,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Multi 7 - sezon 2017

Włókniarz 104 / Woffinden, Zagar, Kubera
Rambo 102 / Sajfutdinow, Iversen, Drabik, Rolnicki
Fan Sparty 90 / Janowski, Pieszczek, Woryna
Rabhadh 86 / Zmarzlik, Drabik, Rolnicki
Przemek 85 / Grisza, Vaculik, Milik, Rolnicki
Dastin 79 / Zmarzlik, Kołodziej, Bjerre, Drabik
Pempuś 73 / Kołodziej, Zmarzlik, Milik
Big Lebowski 66 / Zmarzlik (K), Pi.Pawlicki, Musielak, Drabik, Wieczorek
Penhal 61 / Zmarzlik, Fricke, Rolnicki, Drabik
Gregbyd 60 / Woffinden, Zmarzlik, Pi.Pawlicki, A.Łaguta
Falubaz 58 / Zmarzlik (K), Woffinden, Woryna, Rolnicki
Kasyx 47 / Sajfutdinow (K), Zagar, Milik, Kostygow, Wawrzyniak
Espanadavid 40 / Fricke, Bjerre, Kołodziej, Zmarzlik, Drabik, Kostygow
Kierowca 40 / Kołodziej, Zmarzlik, Jonsson, Bogdanow, Drabik, Rolnicki
Kwiotek 38 / Zmarzlik, Woffinden, Pi.Pawlicki (K), Woryna, Rolnicki
Maciula 36 / Woffinden (K), Zmarzlik, Zagar
BKSIK 34 / Woffinden, Zmarzlik (K), Kołodziej, A.Łaguta, Woryna
Rysio 27 / Zmarzlik (K), Grisza, Zagar, Pi.Pawlicki, Rolnicki
Tarnowiak 13 / A.Łaguta, Zmarzlik, Woffinden (K), Kołodziej, Woryna


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 23 kwietnia 2017 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FαЃѵßαζ40

1. Bartek Zmarzlik (Gorzów)
2. Tai Woffinden (Wrocław)
3. Mateusz Szczepaniak (Kraków)
4. Robert Miśkowiak (Łódź)
5. Jarek Hampel (Zielona Góra)
6. Kacper Woryna (Rybnik) (J)
7. Patryk Rolnicki (Tarnów) (J)
------------------
R1 Sergiej Łogaczow (Dauvgapils)
R2 Antonio Lindback (Grudziądz)
RJ Dominik Kossakowski (Gdańsk) (J)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 22 kwietnia 2017 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dastin

1.Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów)
2.Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra) KAPITAN
3.Janusz Kołodziej (Unia Leszno) VICE
4.Kenneth Bjerre (Unia Tarnów)
5.Adrian Cyfer (Polonia Piła)
6.Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)
7.Maksym Drabik (junior, Sparta Wrocław)
--------------------
R1.Adrian Miedziński (KS Toruń)
R2.Siergiej Łogaczow (Lokomotiv Daugavpils)
RJ.Kacper Woryna (junior, ROW Rybnik)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eliszka1

Team TACY SOBIE na 2 kolejkę
1. Bartosz Zmarzlik
2. Greg Hancock
3. Piotr Pawlicki-vice
4. Jarosław Hampel
5. Norbert Kościuch-k
6. Kacper Woryna
7. Patryk Rolnicki
R1 Rafał Okoniewski
R2 Tomasz Jędrzejak
R3 Dominik Kossakowski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kierowca pociągu

1 Piotr Protasiewicz K
2 Janusz Kołodziej
3 Bartosz Zmarzlik V
4 Andreas Jonsson
5 Maksims Bogdanovs
6 Maksym Drabik
7 Patryk Rolnicki

R1 Aleksandr Łoktajew
R2 Tobiasz Musielak
RJ Dominik Kossakowski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kwiotek1

Team KWIOTKI 1 na 2 kolejkę
1. Bartosz Zmarzlik
2. Tai Woffinden-vice
3. Piotr Pawlicki-k
4. Jarosław Hampel
5. Michał Szczepaniak
6. Kacper Woryna
7. Patryk Rolnicki
R1 Aleksandr Łoktajew
R2 Adrian Miedziński
R3 Dominik Kossakowski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

1.Protasiewicz (vicek)
2.Zmarzlik (kapitan)
3.Piotr Pawlicki
4.Mateusz Szczepaniak
5.Musielak
6.Drabik
7.Wieczorek
R1.Bjerre
R2.Miedziński
RJ.Piosicki
Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
espanadavid

Team Apator skład na 2 kolejkę:
1.Piotr Protasiewicz (c)
2.Max Fricke
3.Kenneth Bjerre
4.Janusz Kołodziej
5.Bartosz Zmarzlik
6.Maksym Drabik
7.Jewgienij Kostygow
rez. Krystain Pieszczek
rez. Aleksandr Łoktajew
rez. Michał Gruchalski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

Patryk Dudek (VC)
Emil Sajfutdinow (C)
Robert Miśkowiak
Matej Žagar

Václav Milík

Jewgienij Kostygow J
Dawid Wawrzyniak J
-------------------------------------------
Niels Kristian Iversen
Artur Mroczka
Dominik Kossakowski J

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tarnowiak16

A.Łaguta
Zmarzlik
Woffinden kapitan
Tungate
Kołodziej vice
Woryna
Niedźwiedź
Rezerwowi
Bjerre
Mat. Szczepaniak
Kossakowski
bonus - kapitan x3

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
rabhadh

1. Lampart - kapitan
2. Hampel - vice
3. Hancock
4. Zmarzlik
5. Mat. Szczepaniak
6. Drabik J
7. Rolnicki J
R1 Tungate
R2 Jonsson
RJ Smektala

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek Wrz

Niestety klimat jaki mamy i przekładane mecze na pewno powodują, że kilka osób zapomni o grze, albo pomyśli że nie podajemy składu.
Sezon zaczyna się z kłopotami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Na razie podano tylko osiem składów, ale w tym sporo jest mojej winy. Sorry za zaniedbanie tego bloga, w następnych kolejkach powinno być z tym lepiej. Składy można podawać do jutra do 20.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

1. Patryk Dudek (Zielona, A) vice
2. Adrian Cyfer (Piła, C) kapitan
3. Tai Woffinden (Wrocek, A)
4. Dawid Lampart (Rzeszów, A)
5. Matej Żagar (Czewa, B)
6. Dominik Kossakowski (Gdańsk, J)
7. Dominik Kubera (Leszno, D)
==================================
R1 Krystian Pieszczek (Grudziądz, D)
R2 Niels Kristian Iversen (Gorzów, B)
RJ Jewgienij Kostygow (Daugavpils, J)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan sparty Wrocław

W takim razie zajmij się w ten weekend LT i swoim typerem, a ja podliczę punkty i sporządzę jakąś małą tabelkę. Oczywiście jeśli będziemy świadkami jakichkolwiek meczów w najbliższym czasie, bo narazie się na to nie zapowiada.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Zupełnie nie mam czasu na zajmowanie się tyloma grami naraz. No ale jeszcze dzisiaj wstawię terminarz. Składy można podawać do początku pierwszego meczu, czyli do jutra do 20.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BKSIK

Mój team to Zabójcze Sowy ;)
--------------------------------------
Tai Woffinden (Sparta Wrocław) V
Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) C
Janusz Kołodziej (Unia Leszno)
Artiom Łaguta (GKM Grudziądz)
Mateusz Szczepaniak (Wanda Kraków)
Kacper Woryna (junior, ROW Rybnik)
Alex Zgardziński (Falubaz Zielona Góra)
------------------------------------------
Kenneth Bjerre (Unia Tarnów)
Siergiej Łogaczow (Lokomotiv Daugavpils)
Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gregbyd

SPEEDWAY TEAM TARKOWO DOLNE:
============================
1. Tai Woffinden
2. Bartosz Zmarzlik
3. Piotr Pawlicki
4. Artiom Laguta - vice
5. Dawid Lampart - kapitan
6. Daniel Kaczmarek (J)
7. Dominik Kossakowski (J)
----------------------------
Rez.:
1. Aleksandr Loktajew
2. Michał Szczepaniak
3. Alex Zgardziński (J)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

RADIO-TAXI DRIVER TEAM KING
1.Zmarzlik A Kapitan
2.G.Łaguta A vice
3.Zagar B
4.Pi.Pawlicki B
5.Gollob C
6.Rolnicki Junior
7 Kossakowski Junior
.............................................
rez Lampart A
rez. Łoktajev B
rez. Zgardziński Junior

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Zupełnie nie mam czasu na zajmowanie się tyloma grami naraz. No ale jeszcze dzisiaj wstawię terminarz.
Składy można podawać do początku pierwszego meczu, czyli do jutra do 20.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Halo, halo Panie główny prowadzący: Co z 2 kolejką ? (Pewnie w większości przekładaną) Do kiedy składy, jaki terminarz ?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek Wrz

Halo, halo
Panie główny prowadzący:
Co z 2 kolejką ?
(Pewnie w większości przekładaną)
Do kiedy składy, jaki terminarz ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Jest za zimno, by przygotować tor. Nie było ulewy? Wrzuciłem filmik na FB, tam wszystko widać. A to nie był szczytowy moment.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

RED-White
2 Kolejka.
1.Zmarzlik A v-ce
2 Gapiński A Kapitan
3 Hampel B
4 Fricke C
5 Loktajev C
6 Rolnicki Junior
7 Drabik B Junior
Rez
Hancock A
Jonsson C
Kubera Junior

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciula87

2 Kolejka
1. Tai Woffinden kapitan
2. Andriej Kudrjaszow
3. Bartosz Zmarzlik vice
4. Jarosław Hampel
5. Matej Zagar
6. Daniel Kaczmarek
7. Dominik Kossakowski
- - - - -
R1. Max Fricke
R2. Artur Mroczka
RJ. Dominik Kubera

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMBO3

2 KOLEJKA
1 Emil Sajfutdinow Vice
2 Jason Doyle Kapitan
3 Tomasz Gollob
4 Robert Miśkowiak
5 Troy Batchelor
6 Maksym Drabik
7 Patryk Rolnicki
-----------------------
R1 Niels Kristian Iversen
R2 Adrian Cyfer
RJ Daniel Kaczmarek

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pempuś - Poeta Lekkich Obyczajów
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fan sparty Wrocław

To ja drugi :)
Fan Sparty
S Doyle Vice Kapitan
S Janowski
S Lampart Kapitan
S Koza
S Pieszczek
J Kossakowski
J Woryna
Rezerwowi:
R1 Kildemand
R2 Holder
RJ Potoniec

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Podam pierwszy :D 1.Protasiewicz 2.Cyfer 3.Kołodziej 4.Zmarzlik 5.Milik 6.Zgardziński 7.Kossakowski ----------------------------------------------------------------- R1 Grisza R2 Lampart RJ Gruchalski

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RAMBO3

Vacul dzis klasa , tak na szybko zerknąłem na składy , ale próżno było go szukac :) . Gratulacje dla Gorzowa . Jensen miał latac i chyba wyleciał . Oby Grzesiu cos tam pojechał .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kasyx

A. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra)
A. Emil Sajfutdinow (Unia Leszno)
B. Matej Žagar (Włókniarz Częstochowa)
B. Michał Szczepaniak (Polonia Piła)
C. Václav Milík (Sparta Wrocław)
Jewgienij Kostygow (Lokomotiv Daugavpils) J
Dominik Kossakowski (Wybrzeże Gdańsk) J

-------------------------------------------
A. Robert Miśkowiak (Orzeł Łódź)
B. Niels Kristian Iversen (Stal Gorzów)
C. Daniel Kaczmarek ( KS Toruń) J

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tarnowiak16

Skład na kolejkę mam nadzieje ze zdążyłem
Zmarzlik
Woffinden
Bjerre kapitan
Kołodziej
A.Łaguta vice
Kossakowski
Kostygow
Rezerwowi
Tungate
Miedziński
Woryna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Jest za zimno, by przygotować tor.
Nie było ulewy? Wrzuciłem filmik na FB, tam wszystko widać. A to nie był szczytowy moment.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Popadało (nie nazwałbym tego ulewą) 20 minut... Teraz wyszło słońce... Plandeki załatwiłyby sprawę, ale i bez tego dałoby radę przygotować tor... Kompromitacja :p

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FαЃѵßαζ40

Teraz lepiej? :)
1. Bartek Zmarzlik (Gorzów) VC
2. Tai Woffinden (Wrocław)
3. Jarek Hampel (Zielona Góra)
4. Sergiej Łogaczow (Dauvgapils) C
5. Mateusz Szczepaniak (Kraków)
6. Kacper Woryna (Rybnik) (J)
7. Dominik Kossakowski (Gdańsk) (J)
---------------------
R1 Robert Miśkowiak (Łódź)
R2 Paweł Przedpełski (Toruń)
RJ Bartosz Smektała (Leszno) (J)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Nie możesz jak wszyscy dawać juniorów pod 6 i 7 ?:D

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek Wrz

Ja mieszkam w mieście, a jeden facet przyjeżdża na mszę traktorem:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Historia autentyczna. Dziś na mszę rezurekcyjną pewna rodzina w mojej parafii przyjechała traktorem :D Co najlepsze, po mszy traktor nie chciał odpalić, bo był kilku stopniowy mróz. Więc cała wioska owego...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemek Wrz
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pempuś - Poeta Lekkich Obyczajów

Historia autentyczna. Dziś na mszę rezurekcyjną pewna rodzina w mojej parafii przyjechała traktorem :D
Co najlepsze, po mszy traktor nie chciał odpalić, bo był kilku stopniowy mróz. Więc cała wioska owego traktorzysty (ze mną włącznie) poszła na plebanię po drewno i rozpalała pod traktorem ognisko.
Czasem myślę, że mieszkam na Białorusi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Już nie przesadzaj, będzie padać - widać to po niebie. Nie zdążyliby przygotować toru przy tak niskiej temperaturze, więc dobrze, że odwołali wcześniej niż tuż przed meczem. Ale że nikt nie ma jakiejś...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Już nie przesadzaj, będzie padać - widać to po niebie. Nie zdążyliby przygotować toru przy tak niskiej temperaturze, więc dobrze, że odwołali wcześniej niż tuż przed meczem.
Ale że nikt nie ma jakiejś plandeki chroniącej, to już kompromitacja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [17 komentarzy tej dyskusji]

Przypłynęła na fali potopu, który miał być dzisiaj w Częstochowie... ;D

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

RADIO-TAXI-DRIVER KING
1.Bartek Zmarzlik (Gorzów) - vice
2.Grisza Łaguta (Rybnik)- Kapitan
3.Matej Żagar (Częstochowa)
4.Piotr Pawlicki (Leszno)
5.Adrian Miedziński (Toruń)
6.Dominik Kossakowski(Gdańsk)
7.Patryk Rolnicki (Tarnów)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
R1.Dawid Lampart(Rzeszów)
R2.Siergiej Łogaczow(Dyneburg)
R1.Alex Zgardziński (Zielona Góra)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.