Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mania lubi Komentarz

  Refleksja na boku.
  Oglądając teraz finał i przed chwilą mecz o trzecie miejsce, jednego nigdy nie zaaprobuję - gwizdów kibiców w momencie wykonywania zagrywki...

 • Mania lubi Komentarz

  zasady są jakie są równe dla wszystkich i nie ma co narzekać przegrali bo byli gorsi i nie ma co ich żałować!!!!!!!

 • Mania lubi Komentarz

  Sharapov, nie uważałeś na religii. Modlić należy się o coś dobrego, w innym razie na pewno się nie spełni.

 • Mania lubi Komentarz

  Ja mam nadzieje że Roberta udowodni organizatorom że się pospieszyli z WC chociaż wolałbym żeby to Aga była tą która udowodni że w Stuttgarcie, popełniono straszny błąd przyznając WC komuś kto na to nie zasłużył mimo że ten ktoś ma ładną buzię i sławne nazwisko ;).

 • Mania lubi Komentarz

  A ja jestem radykalistą i osoby zlapane na dopingu i korupcji powinny dozywotnio być rugowane na margines zycia w którym to nastąpiło!!! A Agnieszkę spytali to odpowiedziala!

 • Mania lubi Komentarz

  Jedna kwestia, to przyznanie dzikiej karty, a druga to jej przyjęcie. Tutaj zgadzam się z Radwańską. Szarapowa powinna miejsce w takim turnieju wywalczyć dobrą grą. Korzystanie z tylnych furtek jest w tej sytuacji lekko niesmaczne.

 • Mania lubi Komentarz

  Wiele tenisistek i tenisistów jest przeciwko przyznawaniu Szarapowej dzikich kart . Stosując logikę Eisenbuda , Murray , Tsonga czy Kyrgios są przeciwko WC dla Szarapowej bo jest to dla nich możliwość skorzystania z nieobecności Sereny Wiliams , Victorii Azarenki , Szarapowej , Petry Kvitovej ( w tym przypadku podobno możliwa jest gra Petry w RG ) i wygrania Roland Garros . A tym , kto najbardziej zawalił sprawę Szarapowej i bez żadnych dla siebie konsekwencji , jest , opierając się na tym co mówił agent tenisistki , Max Eisenbud , sam ... Max Eisenbud . I ten bezczelny nieudacznik rzuca inwektywami .

 • Mania lubi Komentarz

  W Stuttgarcie są łamane , bo w środę 26 kwietnia Szarapowa powinna być już po I rundzie .

 • Mania lubi Komentarz

  Temu niedoukowi Eisenbudowi Szarapowa trafiła się jak ślepej kurze ziarno. Specjalnie mnie to nie dziwi, że rzuca kalumniami w sytuacji gdy zagraża to jego korytu. Co do "paragrafów" to nie znaczy, że używając języka prawniczego mają one jakąś moc prawną. To bzdety łatwe do zbicia, szczególnie wobec powrotu Szarapowej do zawodu. Gdyby ona była naprawdę chora i musiałaby te leki brać nieustannie przez 10 lat, to wobec wpisania ich na listę środków zakazanych Szarapowa winna zakończyć karierę ze względu na zdrowie. Bez nich grozi Szarapowej śmierć lub kalectwo.

 • Mania lubi Komentarz

  Przez tą nienawiść "ludzi Szarapowej" tracę do niej szacunek i oczywiście zgadzam się z tenisistami, którzy są przeciwko Marii.
  Francessca nie uzyskała, jak na razie dzikiej karty do RG, a Maria pewnie jak wygra w Stuttgarcie to i otrzyma kartę. "Przecież będzie ciekawiej, bo Maria przyciąga tak wielu kibiców" "Ona jest mistrzynią RG" no i co... Francessca też jest i gdzie jej miejsce w turnieju?

 • Mania lubi Komentarz

  Może i czeladniczki ale uczciwe. Panna Marysia brała meldonium przez 10 lat i przez te 10 lat zdobywała tytuły na "prochach" Zakazane jest od niedawna i za ten okres została ukarana, ale czy przez ten czas
  działało inaczej ? nie miało wpływu na wyniki ? to po co brała ?
  Dozwolony "proch " pozostaje "prochem" ( tak jak steryd dozwolony dla astmatyczek w biegach pozostaje sterydem)
  Ktoś tu zarzucił Radwańskiej że jest materialistką o ile mi wiadomo panna Marysia też gra dla pieniędzy a nie dla chwały (tzn nie oddaje wszystkiego na biednych i chorych ),jak ktoś pracuje to zarabia pieniądze tak jest ten świat ułożony.

 • Mania lubi Komentarz

  Wysoki sądzie, owszem, to oskarżony rzucił kamieniem, jednak to nie on uderzył poszkodowanego a kamień. Tak głupie są tłumaczenia tego agenciny.

 • Mania lubi Komentarz

  Lepszy uczciwy czeladnik, niż wirtuoz oszust. Nigdy nie wiadomo czy efekt jego pracy to geniusz czy oszustwo.

 • Mania lubi Komentarz

  No cóż, a kim jest Szarapowa? Gdyby nie to, że jest wysoka i zgrabna i ma w miarę nie brzydką buzię i wspomagała się przez niemal dekadę Meldonium, to czy w ogóle zaistniałby w żeńskim tenisie? P

 • Mania lubi Komentarz

  Szarapowa jeśli by pozbawić ją tytułów zdobytych na dopingu też byłaby "czeladniczką" nieprawdaż? To chyba logiczne. To że ktoś zdobył puchar stosując wspomaganie farmakologiczne, nieważne czy zabronione czy nie ale jednak wspomaganie, świadczy o tym że uznał że bez tego środka samym talentem nie da rady i musi szukać sposobu aby go zdobyć- czyli przechytrzyć, oszukać zdobyć przewagę, by później nosić się jak paw! I z tym przypadkiem mamy do czynienia. Tłumaczenie tych panów to czysta erystyka. Natomiast atakowanie tych które są w tej sprawie pryncypialne, jest naturalną konsekwencją strategi oszusta. Brak skruchy i pycha, już samo to powinno być powodem odrzucenia wniosku o dziką kartę, bo nie rozumie naganności swojego postępowania.

 • Mania lubi Komentarz

  A kim jest Szarapowa- zwykła oszustką.

 • Mania lubi Komentarz

  Chamski i żenujący komentarz. Agnieszka i Karolina nie mają pojęcia o sprawie? Według oficjalnej linii obrony to Max Eisenbud nie dopilnował sprawdzenia czy Meldonium znalazło się na liście substancji zabronionych, bo "miał rozwód i nie poleciał na wakacje, a tę listę sprawdzał tylko na wakacjach po sezonie". Co więcej choć proceder przyjmowania Meldonium trwał dziesięć lat, Eisenbud wiedział o nim dopiero od trzech. Bzdurą jest też twierdzenie, że o przyjmowaniu wiedziało wiele osób, bo o tym fakcie wiedzieli - zgodnie z linią obrony - tylko Jurij Szarapow i dr Skalny (odsunięty w 2013), który jej to Meldonium przepisał, a potem nowy lekarz dr Jasnicki i wtajemniczony po latach Eisenbud. Zamiast cieszyć się, że zostali łagodnie potraktowani i Masza otrzymała szansę na powrót powinni być świadomi, że były podstawy do uznania Szarapowej za osobę świadomie stosującą doping. Bo skoro nie wpisywała Meldonium na protokoły antydopingowe, to czy można uznać, że działała w dobrej wierze? Głupie jest też pisanie, że nie została wyraźnie poinformowana. Jak każda tenisistka otrzymała stosownego maila, a lista substancji zabronionych jest dostępna dla każdego. Ignorantia iuris nocet - nieznajomość prawa szkodzi.Poza tym nie oszukujmy się, Belinda twierdziła, że sprawdza nawet skład kropli do nosa, Agnieszka przeziębienie leczyła czosnkiem, inne sprawdzają skład tabletek przeciwbólowych - przy przyjmowaniu substancji specjalistycznej każdej tenisistce zaświeca się światło ostrzegawcze, że przyjmowanie czegoś takiego jest obarczone pewnym ryzykiem. Bezpieczeństwo powinno być w stu procentach potwierdzone. Masza musiała mieć świadomość, że nie przyjmowała Marsjanek.

 • Mania lubi Komentarz

  Lepiej być slamless Radwańską i Woźniacką niż Cheaterpovą. ;D

 • Mania lubi Komentarz

  Buta i arogancja Eisenbuda są zdumiewające. Masza została łagodnie potraktowana, ale już po korzystnym rozstrzygnięciu apelacji pojawiły się głosy z obozu Rosjanki podważające kompetencje ITF i narracja pokrzywdzonej, a nie winnej tenisistki. Agent zamiast skupić się na przedstawieniu mocnej linii obrony zaczyna komentarz od wycieczki ad personam, bo wie, że linia obrony jest słaba i łatwa do podważenia. Ale do mediów przejdą "czeladniczki".

 • Mania lubi Komentarz

  No cóż jak wszędzie tylko kasa się liczy, w tenisie też są fryzjerzy jak w piłce nożne. Powinna dostać 2 lata zawieszenia. AGA jesteś najlepsza i tego się trzymaj.

 • Mania lubi Komentarz

  Gdzie tu polityka ? Czemuż to Radwańska nie ma się wypowiadać ?

 • Mania lubi Komentarz

  Nieuczciwa była cały czas bo stosowała lek co do którego nie miała wskazań lekarskich i nie zgłosiła tego władzom WTA czy WADA czy komu tam powinna. Wszystkie stale przyjmowane leki powinny być zgłoszone . To że zakaz jest teraz dopiero nie zmienia oceny etycznej jej postępowania .

 • Mania lubi Komentarz

  Nie wiesz skąd mieli kasę to się nie odzywaj. Akurat na rozwinięcie karier córek Radwańscy sami wyłożyli kasę.

 • Mania lubi Komentarz

  Wieśniacki to jest tylko i wyłącznie twój komentarz ;)

 • Mania lubi Komentarz

  Co ma piernik do wiatraka? Spytali się jej: odpowiedziała.
  Z twojego wpisu wynika, że Radwańska w ogóle nie powinna się na żaden temat wypowiadać bo kiedyś puściła focha...
  Skąd wy się tu bierzecie? Już Sharapov obrazuje swoimi postami lepszy poziom.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Mania

Wzajemnie życzę pomyślności na ten Nowy Rok i oby jak najwięcej tych pozytywnych sportowych emocji w wykonaniu naszych sportowców a szczególnie oby nasz JJ się odbudował i wszedł na właściwe tory!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Spełnienia marzeń zarówno prywatnych, jak i sportowych :)) Wszelkiej pomyślności w tym nadchodzącym 2017 roku :))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Zawsze mam pozytywne bo zawsze można coś znaleźć pozytywnego : rzeczy, emocje, wydarzenia.
Miłego i słonecznego :*)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Wzajemnie naj..naj...naj..w nadchodzacym Nowym Roku! Emocjii na pewno nie zabraknie a to moze doprowadzic do pozytywnych wrazen. Slomeczka na co dzien!

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Szczęśliwego Nowego 2016 roku, wszelkiej pomyślności i pozytywnych wrażeń i dużo emocji z wydarzeń sportowych 2016 roku.
Słońca w serduchu życzy Małgorzata

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Hejka :))
Dzięki Tobie zdobyłam uzyskałam 10 000 lajka :))
Bardzo dziękuję, czuję się dumna :))
Miłego i słonecznego dnia :))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Mam nadzieję, ze Twoje słowa sprawdzą się w 100% i oczywiście to, ze jego niemiłym zagorzałym krytykantom będzie łyso ?!
Niestety niektórzy maja rację :( Tak jak Ty ja wierzę, że Jerzu będzie wygrywał i osiągnie swoje cele :))
Miłego słonecznego dnia, dużo uśmiechów :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

A Jurkowi szczegolnie kibicuje niezaleznie od tego jaka forma na dany dzien funkcjonuje ale on jeszcze wypali i wtedy wszyskim jego krytykanom bedzie lyso. Pozdrawiam. Hej.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mania

A Jurkowi szczegolnie kibicuje niezaleznie od tego jaka forma na dany dzien funkcjonuje ale on jeszcze wypali i wtedy wszyskim jego krytykanom bedzie lyso. Pozdrawiam. Hej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 31 października 2014 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mania

Dzieki za mile slowa.Kibicuje naszym sportoca bo wiem jak ciezka musza wykonac prace aby dojsc na szczyty. Sory za brak znakow polskich ale tablet tak nieraz dziala.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Miło spotkać z rana miła osobę, która w swoim optymizmie
wita się :) w tak piękny zamglony poranek, hej
Miłego i radosnego dnia życzę :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.