Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • marulek napisał/a komentarz do PŚ w Planicy: Polska na podium. Puchar Narodów niemal pewny! Niewiarygodny lot Kamila Stocha!

  To jakieś dziwne wywiady czytałeś/słuchałeś ;) Dla Austriackiej Laola powiedział, że dotknął czegoś ale ma nadzieję, że była to .....narta xD Z resztą zaraz po jego wyczynie Norweska NRK (im najbardziej zależało na zdyskredytowaniu tego rekordu ) robiła szoty jak dotyka pupą śniegu....ale skoro wierzysz Kraftowi na słowo, że dotknął pupą narty, to spoko ;)

 • marulek napisał/a komentarz do PŚ w Planicy: Polska na podium. Puchar Narodów niemal pewny! Niewiarygodny lot Kamila Stocha!

  Kraft prze szorował tyłkiem przy rekordzie świata, i od teraz niby sędziowie przy rekordach aż tak bardzo nie patrzą na te głębokie przysiady aż do śniegu....Niemniej jednak sprawiedliwiej byłoby gdyby oba te rekordy nie były uznane., ale skoro uznali skok Austriaka, to teraz byłaby burza przy Kamila rekordzie ;)

 • marulek napisał/a komentarz do Ola Piskorska: Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu? Z Polski jednak nie (felieton)

  Czy ja wiem ;) 90% tekstu jest o tym o czym wiemy już od dawna, i o czym zawsze wspominamy porównując naszą ligę do włoskiej czy rosyjskiej...dopiero ost. akapit jest jedynym godnym uwagi i sam z niecierpliwością czekałem, aż ktoś wypunktuje nasze słabości w tym sezonie. Niestety Pani Ola ograniczyła się tylko do praktycznie dwóch zdań: braku gwiazd (na co poświęciła pół artykułu - ponad wnioskami) i pechu w losowaniu ;)
  Osobiście liczyłem na jakiś bardziej dosadny komentarz, bardziej kujący w niektóre osoby itp. Można było się odnieść do wielu spraw tj. np. dziwnej polityki PL, czyli wiecznemu poszerzaniu naszej ligi, można było wbić kilka dobrych szpilek w Pana Kowala czy Blaina ;) Można było nie skupiać się tylko na braku pieniędzy i niemożności ściągnięcia gwiazd siatkówki do naszej ligi, ale np. zauważyć, że te transfery, które są w PL - nie zawsze są trafne, często ściągnięci zawodnicy , nawet z tego tak zwanego tier2 - nie spełniają oczekiwań, a do tego blokują miejsce naszym młodym zawodnikom. Można było tym samym wbić kolejną szpilkę, że tych 3 obcokrajowców w naszej lidze jest niepotrzebnych, bo może lepiej zatrudnić dwóch wyższej klasy (jak w Rosji) niż na siłę ściągać 3 (a często więcej) przeciętniaków...którzy z automatu blokują miejsce dla naszych młodych graczy, bo ci "kupieni" zawsze mają priorytet do grania. W dodatku ostatnio mamy też modę na "kupowanie" polskich obywatelstw, a sam limit aż 3 obcokrajowców na parkiecie powiązany z dużą liczbą meczów w PL doprowadza do takich patologii, że w takim Rzeszowie mamy......7 obcokrajowców ;)
  Tak więc, innymi słowy uważam, że ten felieton mógł jednak poruszyć trochę więcej wątków :-) ale może zbyt dużo oczekuje....

 • marulek napisał/a komentarz do Ola Piskorska: Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu? Z Polski jednak nie (felieton)

  Ten system z 16 zespołami, nie sprzyja ani klubom, ani reprezentacji...Dopiero w 2018/19 wrócimy do 14 drużyn. Mimo wszystko zarówno Skra jak i Resovia wyglądały bardzo niestabilnie przez cały sezon, więc ich odpadnięcie mnie nie zaskoczyło, a ZAKSA jakoś po kontuzji Tillie wypadła ze swoich torów...Do czego zmierzam... nie ma co aż tak bardzo dramatyzować, gorzej by było gdyby nasze zespoły były w tzw. "gazie" i mimo wszystko odpadłyby z LM.

 • marulek napisał/a komentarz do Raw Air: zwycięstwo Kamila Stocha! Polak najlepszy w finale cyklu w Vikersund

  Dobre i pięć metrów, ty skończyłbyś na cmentarzu ;p

  P.S: wypominasz mi gdybanie, ale w uzasadnieniu mylisz rozżalanie z podaniem zwykłej informacji ;p a ja właśnie chciałem przekazać to drugie ;p

 • marulek napisał/a komentarz do Raw Air: zwycięstwo Kamila Stocha! Polak najlepszy w finale cyklu w Vikersund

  No jak dla ciebie 215 metrów to dużo ;) W pierwszej fazie miał wiatr pod narty, więc nie wiem czemu twierdzisz , że mu przeszkadzał ? Jak se puścisz powtórkę, to zobaczysz, że większość zawodników miała problem zaraz po wyjściu z progu z poradzeniem sobie z tym silnie frontalnie wiejącym wiatrem, jedni sobie radzili z tym lepiej drudzy gorzej ;p

 • marulek napisał/a komentarz do Raw Air: zwycięstwo Kamila Stocha! Polak najlepszy w finale cyklu w Vikersund

  A Pan Żaba, to taką sobie teorie wymyślił, czy stwierdził na podstawie tego jak wiatr majtał nartami skoczków po wyjściu z progu ? ;) Tak się składa, że Kraft miał jedne z najlepszych warunków do skakania w całym konkursie, dwa razy miał po ok 1,5 metra na sekundę pod narty ;p A to, że nie potrafił utrzymać koncentracji i poradzić sobie z takim podmuchem to już jego kłopot. Wellingerowi natomiast nawet nie można zarzucić, że dostał jakiś boczny poduch, po prostu spóźnił tak skok, że po wyjściu z progu już szorował nartami o bule, więc nawet nie miał z czego "pociągnąć", a przecież miał też ponad pól metra pod narty, podobnie jak Kamil ;p W ogóle najciekawsze w tym wszystkim jest to, że Stoch miał jedne z gorszych warunków (patrząc na czołówkę), więc generalnie ciekawe spostrzeżenie, a raczej jego brak ;)

 • marulek napisał/a komentarz do Raw Air: zwycięstwo Kamila Stocha! Polak najlepszy w finale cyklu w Vikersund

  Kuriozalne jest to, że gdyby Kraft nie dociągnął do tych 215 m., to Stoch zgarnąłby dziś wszystko ;) Wygrał by raw air, byłby liderem PŚ, byłby liderem rankingu FIS, i przegrywałby ledwie o kilka pkt w klasyfikacji lotów ;) No ale cóż .....Szacun dla Krafta, że wyszedł z opresji.

 • marulek napisał/a komentarz do Łukasz Teodorczyk chce zarabiać astronomiczne pieniądze. Anderlecht mówi "nie"

  Równie dobrze może się na tym przejechać ;p bo z Dynamem ma kontrakt do 2019 roku ;p Więc równie dobrze mogliby go później szantażować przetrzymaniem na sezon ;p Gdyby np. nie zgodził się na korzystny dla nich transfer do Turcji, a nawet Chin :D
  Także lepiej żeby podszedł do sprawy na spokojnie ;)

 • marulek napisał/a komentarz do Bundesliga: Robert Lewandowski dokonał tego jako trzeci w historii

  Te tabelki, to wy chyba macie już w folderze "przyda się na poniedziałek" ;p po każdym golu Lewego - ta sama tabelka, ten sam tekst, tylko kilka liczb pozmienianych :D

  Ja już niedługo na pamięć będę znał całą czołówkę strzelców Bundesligi, tak jak Hajto skład Schalke z 94 roku ;P

 • marulek lubi Komentarz

  Wiesz co, nie obraź się, ale sam człowieku jesteś zaslepiony. Dlaczego ? A no dlatego, że Dudzie zarzucasz to, że wszystko podpisuje, co mu podstawią pod nos. A u Komorowskiego już tego nie widziałeś ? Czy może inaczej..... nie chciałeś widzieć ? Kurcze, ja wiem, że każdy ma swoje preferencje polityczne, ale bez przesady. Przecież PO w ostatnich latach swojego urzędowania robiło z nami co chciało (i piszę to jako ich były wyborca w 2007 w 2011 nie glosowałem) nie patrząc na nic. Zresztą przypomnij sobie co wyrabiali, gdy światło dzienne ujrzały słynne "tasmy prawdy" przypomnij sobie te latanie po redakcji gazety Wprost żeby tylko jak najmniej z tego wypłynęło na światło dzienne. Zerknij sobie w celu przypomnienia na expose Tuska po wygranych wyborach w 2011r co w nim MÓWIŁ i WYGŁASZAŁ a co z nami ostatecznie robili ? Ale ok, nic mi do tego, kto na kogo głosuje. Tylko, że przy takiej opozycji jaką mamy teraz wiem jedno, w następnych wyborach PIS ma raczej wygraną w kieszeni.

 • marulek napisał/a komentarz do Jan Tomaszewski: Lewandowski nie powinien odrzucać oferty polskiego rządu, chodzi o pomoc krajowi!

  A może to ma ?

  Targi (24-28 kwietnia)

  22 kwietnia - mecz bundesliga

  25 kwietnia - półfinał pucharu Niemiec

  29 kwietnia mecz bundesliga

 • marulek napisał/a komentarz do Robert Lewandowski dostał propozycję od polskiego rządu

  Dobry tytuł artykułu, gratuluje Panie Stańczyk ;) Co jak co ale nazwisko zobowiązuje ;) Jak na błazna SF przystało.....

 • marulek napisał/a komentarz do Wracają piękne czasy dla polskiej lekkoatletyki. Wunderteam reaktywacja!

  Tak jest zawsze i tego nie przeskoczysz ;) Po prostu takie hurraoptymistyczne artykuły zwłaszcza po sukcesach świetnie się "sprzedają" w mediach. Z drugiej strony nie można też deprecjonować sukcesu i naszych możliwości ;)

 • marulek napisał/a komentarz do Wracają piękne czasy dla polskiej lekkoatletyki. Wunderteam reaktywacja!

  To "tylko" :D ? Na MŚ czasem zdobędziesz 2 złota i jesteś w top10. Obecnie zaliczamy się do światowego topu, zwłaszcza jeśli chodzi o konkurencje rzutowe...a tych jak wiadomo nie ma na HME, a i tak zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze.
  W lekkiej atletyce ciężko zdobywać seryjnie medale, bo część ekip przykłada się do pojedynczych dyscyplin. Więc dla wielu państw (zwłaszcza z Europy - np. taka Francja zdobyła tylko dwa brązy 2 lata temu) zdobycie chociażby jednego medalu to wielki wyczyn, a przecież my na najbliższych MŚ będziemy mieli ponad 15! realnych szans na medal ;p Oczywiście u nas się patrzy tylko na "złoto" dlatego do pewnych osiągnięć podchodzimy z dystansem...

 • marulek napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Taka rada ode mnie, podpiszcie jakieś partnerstwo ze stroną która faktycznie zajmuje się memami....bo te wasze pseudo memy kręcone na szybko przez jakiegoś gościa, którego posadziliście na kompie z paintem i dostępem do google galerii to jakaś porażka ;)

 • marulek lubi Komentarz

  Powinien się odbyć jakiś pożegnalny mecz Boruca. Mimo wszystko wiele razy ratował tą reprezentację od kompletnych blamażów, jak choćby podczas EURO2008.

 • marulek lubi Komentarz

  Dziekujemy Artur za te wszystkie lata gry dla barw narodowych. Prawdziwi kibice potrafia docenic Twoj wklad w sukcesy kadry.

 • marulek lubi Komentarz

  Czasy w finale kobiet:

  Pierwsza zmiana:
  1) Bjoersen 3:21:76
  2) Ida 3:22:07
  3) Saarinen 3:22:29

  Druga zmiana:
  1) Kowalczyk 3:19:08
  2) Falla 3:27:04
  3) Fessel 3:27:13

  Trzecia zmiana:
  1) Bjoersen 3:21:30
  2) Faendriche 3:21:69
  3) Saarinen 3:22:21

  Czwarta zmiana:
  1) Nilsson 3:19:24
  2) Falla 3:20:48
  3) Kowalczyk 3:20:70

  Piąta zmiana:
  1) Belorukova 3:14:42
  2) Weng 3:18:17
  3) Saarinen 3:27:11

  Szósta zmiana:
  1) Falla 3:29:45
  2) Nilsson 3:35:25
  3) Matwiejewa 3:35:32
  4) Diggins 3:35:50
  5) Kowalczyk 3:40:10

  Kowalczyk na ostatniej zmianie miała upadek, dlatego ten czas niemiarodajny. Poza tym rewelacyjne biegi w samotności.

 • marulek napisał/a komentarz do MŚ w Lahti: złoty medal dla Stefana Krafta! Kamil Stoch i Maciej Kot tuż za podium!

  Miejsca naszych dobre, tylko media napompowały tak balon, że wszyscy uznają to za dramat i porażkę ;) No cóż trochę pechowo, gdyby Kamil nie spóźnił chociaż jednego skoku....ale takie są MŚ :)

 • marulek napisał/a komentarz do Radio CRC: Bayern obserwuje Piotra Zielińskiego

  Ludzie, przecież te 70 mln wzięło się z tego, że ktoś tam usłyszał, że może jakiś scout z Bayernu obserwuje kilku graczy w tym Ziela, a, że Zieliński ma klauzule 70 mln, to od razu można trzepnąć chwytliwy news/artykuł "bayern wykłada 70 baniek"....Być może nawet w tym radio powiedzieli, że tylko go Bayern obserwuje, a te nasze dziennikarskie kaczki już piszą, ze wykładają 70 baniek, bo taka jest klauzula ;p Z tym, że klauzula, to jedno, a sprzedaż drugie, tak samo było chociażby z Krychą ;p Gdyby Bayern faktycznie był zainteresowany sprowadzeniem Ziela, to podejrzewam, że nie wyłożyłby nawet połowy tej kwoty, bo za 35 baniek to Napoli oddałoby Pitera z pocałowaniem ręki...

 • marulek napisał/a komentarz do Choć była już kobietą, musiała grać w męskich drużynach. Dopiero teraz dostała zgodę FIVB

  Dziwne to trochę, ciekawe co na to WADA. Skoro ten "typ" dostał licencje od FIVB do gry w żeńskiej lidze, to mniemam, że ma również prawo do gry w reprezentacji Brazylii. Chyba, że tak nie jest, a autorka artykułu o tym nie raczyła wspomnieć. Wtedy to trochę zmienia postać rzeczy, ale jeśli faktycznie ma "On" prawo udziału w rozgrywkach międzynarodowych - to jest to patologia. Ktoś kto się urodził jako mężczyzna i posiada takie cechy fizyczno-wydolnościowe jak mężczyzna, nie powinien posiadać gry w żeńskiej reprezentacji. Bo jednak samo wycięcie lub "dolepienie" pewnych narządu chyba nie wystarcza....
  Po cichu mam jednak cichą nadzieję, że dostał tylko licencję na grę w Serie 2 (choć takową powinno chyba wydać CEV) czy jak to się tam u nich zwie....

 • marulek napisał/a komentarz do Radio CRC: Bayern obserwuje Piotra Zielińskiego

  "Bayern Monachium jest gotowy wyłożyć 70 milionów euro"


  Z tego co wiem Prima aprilis w wielu krajach jest obchodzone w różnych terminach, na wszelki wypadek sprawdziłbym jak to jest we Włoszech....

 • marulek lubi Komentarz

  Nie rozumie tylko tytułu pod jednym artykułem"Wymęczona wygrana gości" Przecież Łuczniczka w tym sezonie spisuje sie wyjątkowo słabo i ani razu o ile pamięć mnie nie myli w tym sezonie nie wygrali na wyjeździe...więc bardziej by pasował tytuł np."Łuczniczka w końcu zwycięska na wyjeździe"
  Myśle że nowy oddech złapią bydgoszczanie,i będą powoli zwyżkować ku górze tabeli Plusligi,może nie od meczu z Zaksą,ale od następnych...

  Powodzenia Łuczniczka(Chemik)

 • marulek napisał/a komentarz do Znamy skład reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym Lahti 2017

  Ani Hula, ani tym bardziej Murańka nie mają szans by znaleźć się w drużynówce, a jeśli ty tam widzisz Klimka, to masz naprawdę bujną wyobraźnię ;)

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.