Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Eleonor_ napisał/a komentarz do Organizatorzy turnieju w Madrycie przyznali dziką kartę Francesce Schiavone

  Dzikie karty w Rzymie rozdane dla młodych 30-latek;
  Sara Errani i Maria Szarapowa;p/d
  Komu przypadły pozostałe karty w rzymskim turnieju...???

 • Eleonor_ napisał/a komentarz do ATP Barcelona: Rafael Nadal zagra o drugą "decimę", Dominic Thiem pokonał Andy'ego Murraya

  Dzisiaj nie mogłam oglądać spotkania Rafy z Horacio, szkoda ;-(
  Obecnie czynię optymistyczne przygotowania na jutrzejszy finał z Dominikiem ha,ha
  Wzajemnie Poterku, kolorowych... *:))

 • Eleonor_ napisał/a komentarz do ATP Barcelona: Rafael Nadal zagra o drugą "decimę", Dominic Thiem pokonał Andy'ego Murraya

  Rafael Nadal po tytuł i decimę w Barcelonie...Vamos Rafa:))

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  Tylko że nie było wskazań medycznych do ich stosowania a Szarapowa nie zgłosiła że musi je zażywać. Lek w kuracji stosuje się przez kilka tygodni a nie 10 lat. To naprawdę jest różnica .

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  Wypowiadamy się jako fani białego sportu, nie dyrektorzy firm. To jest forum sportowe, nie biznesowe.

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  Wypowiadam się na temat występu meldoniovej przez pryzmat zasady fair-play, nie przez pryzmat tego, ile zarobi dyrektor turnieju czy jej sponsorzy. Nie podoba mi się to, jak jest ona traktowana. Chyba mam do tego prawo, prawda?

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  Agent pani "krzykaczki"najwyrażniej nie zaznajomił się z pojęciem "rzemieślnik"bo właśnie to zestawienie pokazuje jaka jest różnica pomiędzy chwilowym błyskiem geniuszu i formy,na które niejednokrotnie mają wpływ różne dodatkowe "czynniki" a rzemieślnictwem ,gdzie znaczącą rolę odgrywa nie tylko praca ale również talent i sztuka ,które bez dwóch zdań posiada Agnieszka.Warto też zwrócić uwagę na predyspozycje fizyczne Agi w stosunku do tych- wg niektórych wybitnych znawców- 'najmocniejszych'zawodniczek,zatem jeśli w tym zestawieniu najdłużej utrzymujących się w Top 10-15 ustawimy w jednym szeregu kilka "mocnych" nazwisk a pośród nich Radwańską to wyjdzie na to,że nasza Isia mimo "Dawidowej" postury jest Goliatem!. I chociaż czasem jestem zła,że coś nie poszło to( dla mnie) A.R. będzie zawsze symbolem WIELKOŚCI :)

 • Eleonor_ napisał/a komentarz do ATP Barcelona: Rafael Nadal i Horacio Zeballos zatrzymali młodych-gniewnych

  Gratulacje Rafa...vamos,vamos:)

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  Czykieli nie jest redaktorem od sportu (tym bardziej od tenisa) tylko od "Sportowego Baru", czyli tutejszego pudelka, w którym stale udowadnia to pierwsze, produkując kit. I tak dobrze, że napisał wreszcie coś pozytywnego, tym bardziej że w odpowiedniej chwili. Przypomnienie pozycji Agnieszki jest bardzo ważne w obecnym zalewie narzekania na nią i malkontenctwa.
  Widać, że gościnnie występujący tutaj Czykieli się nie zna i nie dochował staranności więc popełnił grube błędy, myląc turnieje i rywalki Agi. Ale on po zwróceniu uwagi przynajmniej je poprawił. Inni redaktorzy - tutejsi, w dziale Tenis (ci co się znają :)) są tak przekonani o swojej "wyższości", że idą w zaparte.

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  Miło, że niektórzy na forum patrząc w lustro stwierdzają, że są tak piękni, że nie potrzebują żadnych poprawek. :) Nie rozumiem zdziwienia słowami Agnieszki o upływie czasu. A Wy go nie odczuwacie? Jak sama zauważyła od dziesięciu lat jest w światowej czołówce, nie zaliczyła żadnej dłuższej przerwy w startach, co jest ewenementem wśród najlepszych tenisistek. Nic dziwnego, że odczuwa mecze w nogach. Rozegrała ponad osiemset spotkań singlowych w karierze, to dużo. Ma ich więcej od choćby Szarapowej, nawet wliczając te, które mogłaby rozegrać, gdyby nie była zawieszona. Prawda, że tenis jest ostatnio sportem dla długowiecznych, ale nie dla wszystkich. W wieku 29 lat kariery kończyły Ana i Amelie. Jelena okres regularnych, dobrych wyników zakończyła w wieku 28 lat, potem jej forma wracała okazjonalnie. Agnieszka nie gra superoszczędnego tenisa, jak Roger czy Serena i nie ma argumentów, by grać do czterdziestki. Zmęczenie materiału kiedyś musiało przyjść.

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  //Nie jestem chora, a nad niczym nie mam kontroli.


  Jasne, nie jest chora i nie była chora. Stosowanie meldonium przez 10 lat uzależniło jednak zauralską g(wi)aździnę, nie dziwne więc że nad niczym nie ma kontroli. Być może tę aktywność o której mówi podjęła w ramach kuracji odwykowej. Wśród wielu podjętych zajęć, nawet niezbyt prestiżowych, bywania tu i ówdzie, łatwiej było niezauważalnie spędzić jakiś czas na odwykówce. Bez odtrucia mózg będzie się domagał dopalacza, nie ma innej opcji. Nie udałoby się Szarej podjąć wielkiego wysiłku i nie odczuć wołania organizmu o wsparcie.
  Nie bardzo wierzę by Szarapowa wróciła jakby nigdy nic. Po przyjeździe do USA 10 lat trwało szlifowanie talentu i mordowanie młodego ciała aby wreszcie wygrać upragnionego szlema. Teraz to będzie jak powtórka z tej historii, ale może zabraknąć czasu.


  //... jestem spełniającą się artystką: kort to moja scena


  Na taki teatr pójdę z nadzieją, że będę świadkiem hamletowskich dramatów: być albo nie być.

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  Wydaje mi się, że zawodniczkom chodzi o coś zupełnie innego. Abstrahując od tego, czy to było legalne czy nie, zawodniczka przez całą karierę przyjmowała w końskich dawkach lek, który powinien być przyjmowany przez 2 tygodnie. Nigdzie tego nie zgłosiła choć miała taki obowiązek. Teraz po jej powrocie, zostaje nagrodzona (nagrodzona otrzymaniem, a nie ukarana ich brakiem, jak to ostatnio panna szara ujęła) za ten wyczyn kartami do wszystkich turniejów po kolei. To zdecydowanie nie jest fair wobec reszty dziewczyn, dlatego to wyrażają, nic w tym dziwnego czy "zawistnego".

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  Skoro porównujemy zawodniczki w ten sposób, to ok. Tylko meldoniova jest w tym przypadku pracowniczką, która okradała swoje wspolpracowniczki. Czy ja, jako pracodawca, chciałbym widzieć taka osobę w swojej firmie? Niekoniecznie. Ty chciałbyś taka osobę w swoim teamie tylko dlatego, bo "wydaje słodkie jęki"?

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  Nie został bo żadnego dopingu nie było. Poprosił również o ujawnienie swoich wyników badań a panią minister oskarżył o zniesławienie.

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  Spokojnie, na pytanie dziennikarza, czy znalazła już zamiennik meldonium odpowiedziała, że "to jest sprawa jej i jej lekarza". Także serduszko jest pod dobrą opieką :)

 • Eleonor_ zaczął obserwować El Nadall

 • Eleonor_ napisał/a komentarz do Imponująca statystyka Radwańskiej. Nawet Williams nie może się z nią równać

  Ojojoj...nie wiem , może ustalić kategorie jak w boksie zawodowym,
  w końcu to też zawodowy tenis.
  Proponowane następujące kategorie;
  słomkowa, musza, kogucia, piórkowa,lekka, średnia, ciężka...etc
  Ha,ha, interesujące będzie kwalifikowanie tenisistów do odpowiednich kategorii,prawda ?
  Jak większość forumowa wytypowałaby naszą jedyną baletnicę kortu AR, do jakiej opcji, ciekawe ?:p/d
  Rozbawiłaś mnie odnośnie TT,faktycznie świat staje do góry nogami XD

 • Eleonor_ napisał/a komentarz do ATP Barcelona: Nadal i Thiem pewnie w ćwierćfinale. Azjaci katami Carreno i Zvereva

  Hmm.Interesujący przypadek Hyeon Chunga...:)
  Zgodnie z przewidywaniem Rafa pokonał go w 2 setach.
  Młodemu Azjacie wystarczyło mocy jedynie na 1 seta, w pojedynku
  z królem mączki.Rzeczywiście ładnie się zaprezentował i pokazał spory potencjał,szczególnie widoczny na początku spotkania,gdy Hiszpan jeszcze nie wszedł w mecz.

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  Wiesz keidyś forum nie było takie denne. Ja się zalogowałam chyba w 2013 roku bo byłam pod wrażeniem ludzi tu piszących , prawdziwych miłośników tenisa. Ale teraz jest coraz gorzej i wiele ludzi uciekło i ucieka z forum. Cóż , na razie się nie poddaję , zobaczymy co będzie .

 • Eleonor_ napisał/a komentarz do ATP Barcelona: Andy Murray w końcu pojawił się na korcie, Karen Chaczanow pokonał Davida Goffina

  Ojojoj... Andy 2 x przełamany przez Ramosa ,rezultat spotkania 1:5 dla Hiszpana xd
  Szkot dzisiaj bez pierwszego serwisu, w 7 gemach popełnił aż 20 błędów niewymuszonych...;p

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  Tylko jakie wnioski z tych wag wyciągać? Nie dopuszczać do pojedynków zbyt kontrastujących zawodniczek? A może za każdy kg przewagi odejmować po jednym punkcie w takiej ilości gemów, jak ilość kg? Czy przeliczać ilość odjętych punktów na inny wskaźnik kilogramowagi (BMI?)?
  TT mogłaby protestować z powodu dyskryminacji....

 • Eleonor_ napisał/a komentarz do Imponująca statystyka Radwańskiej. Nawet Williams nie może się z nią równać

  Taaaaa....Sharapova ma 188 cm wzrostu, nawet niektóre źródła wcześniej podawały 189 cm:)
  btw.
  Gdy występowała razem z Djoko/ także 188 cm/ w studiu TV,oboje mieli wtedy na nogach buty sportowe, była zdecydowanie wyższa od Novaka XD natomiast innym razem,gdy widziałam ich razem w studio,Masza była w "cywilnych ciuchach" oraz botkach na obcasie, to Nole wyglądał przy niej jak szczypiorek:P/D

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  Hyeon Chung szedł jak burza dwa lata temu, gdy przeszedł z juniorów. Miał wtedy 18 lat, dużo grał, głównie w azjatyckich turniejach, wygrywał challengery (aż 4 tytuły w jednym roku - w tym wieku!) i bardzo szybko doszedł do TOP 50 . Dużo gorzej było rok pózniej, gdy przyszło bronić zdobytych punktów i tytułów, dopadła go też przerwa w grze (kontuzja). Spadł poza setkę. Ale wraca, próbuje odzyskać utracone pole. Barcelona to bardzo udana próba. Przeszedł kwalifikacje, pokonał pierwszy raz Alexa Zwieriewa (w juniorach to mu się nie udawało), przesunął się o 17 miejsc w rankingu.

 • Eleonor_ napisał/a komentarz do ATP Barcelona: Nadal i Thiem pewnie w ćwierćfinale. Azjaci katami Carreno i Zvereva

  Pięknie młody Hyeon Chung spisuje się na barcelońskiej mączce. Koreańczyk znacznie więcej gra na hardzie i tam też osiągał lepsze wyniki.Jednak jako junior, był w finale Wimbledonu/na kortach trawiastych/!:)

 • Eleonor_ lubi Komentarz

  Liczę na dobre spotkanie, bo kto jak kto, ale Rafa czuje ten kort! :-) Jutro ma być lepsza pogoda co z pewnością dobrze wpłynie na Hiszpana. Zverev poległ bo źle grał, nie sugeruję się aż tak tym wynikiem. Ciekawe na ile starczy Chunga bo już niejedna rewelacja się pojawiała jak burza i równie szybko znikała!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Eleonor_

Pięknie dziękuję za wyjątkowe życzenia wielkanocne, Potter:)
Poświątecznie... z serdecznym, kwitnącym wiosennie pozdrowieniem:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [2 komentarze tej dyskusji]

Beczy w trawie baraneczek nawołując wniebogłosy. Życzę zdrowia i radości z okazji Świąt Wielkiej Nocy. I Dyngusa mokrutkiego by Ci szczęście dopisało, by rodzinne były święta, by Ci nic nie brakowało....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Beczy w trawie baraneczek nawołując wniebogłosy. Życzę zdrowia i radości z okazji Świąt Wielkiej Nocy. I Dyngusa mokrutkiego by Ci szczęście dopisało, by rodzinne były święta, by Ci nic nie brakowało. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 19 kwietnia 2017 [2 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

:)))
Wczorajsze święto kobiet oraz jutrzejsze święto mężczyzn zainspirowało
mnie do zacytowania bez żadnych podtekstów, pięknego wiersza -
" Miłość od pierwszego wejrzenia" Wisławy Szymborskiej;
-

Miłość od pierwszego wejrzenia
Oboje są przekonani,
że połączyło ich uczucie nagłe.
Piękna jest taka pewność,
ale niepewność piękniejsza.
-
Sądzą, że skoro nie znali się wcześniej,
nic między nimi nigdy się nie działo.
A co na to ulice, schody, korytarze,
na których mogli się od dawna mijać?
-
Chciałabym ich zapytać,
czy nie pamiętają-
może w drzwiach obrotowych
kiedyś twarzą w twarz?
jakieś "przepraszam" w ścisku?
głos "pomyłka" w słuchawce?
- ale znam ich odpowiedź.
-
Nie, nie pamiętają.
Bardzo by ich zdziwiło,
że od dłuższego już czasu
bawił się nimi przypadek.
-
Jeszcze nie całkiem gotów
zamienić się dla nich w los,
zbliżał ich i oddalał,
zabiegał im drogę
i tłumiąc chichot
odskakiwał w bok.
-
Były znaki, sygnały,
cóż z tego, że nieczytelne.
Może trzy lata temu
albo w zeszły wtorek
pewien listek przefrunął
z ramienia na ramię?
Było coś zgubionego i podniesionego.
Kto wie, czy już nie piłka
w zaroślach dzieciństwa?
-
Były klamki i dzwonki,
na których zawczasu
dotyk kładł się na dotyk.
Walizki obok siebie w przechowalni.
Był może pewnej nocy jednakowy sen,
natychmiast po zbudzeniu zamazany.
-
Każdy przecież początek
to tylko ciąg dalszy,
a księga zdarzeń
zawsze otwarta w połowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Sympatyczny Woju jesteś po prostu czarodziejem, zawsze wyczarowujesz takiej przecudnej urody wiązanki, Twoje frezje mnie zachwyciły.
Pięknie dziękuję za życzenia:*)
Dobranoc, spokojnej nocy i kolorowych...:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

Dziękuję Eleo, śliczny aniołek i do tego z niebiańskim głosem ;) Szkoda, że gościnni Gospodarze w P. byli tak 'zaborczy' i nie pozostawili Tobie czasu na inne kontakty, ale to miłe, że chociaż zaistniałem...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
woj Mirmiła

Dziękuję Eleo, śliczny aniołek i do tego z niebiańskim głosem ;)
Szkoda, że gościnni Gospodarze w P. byli tak 'zaborczy' i nie pozostawili Tobie czasu na inne kontakty, ale to miłe, że chociaż zaistniałem w Twoich myślach :))
Mnie też ostatnio mniej na forum, dlatego /na wszelki wypadek/ już dziś składam Tobie życzenia 8-Marcowe, niech otaczający Cię mężczyźni w środę w dwójnasób okazują Ci swoje uwielbienie, niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia droga Eleo :))
♥ ☼
http://www.kwiaciarnia...1cb302.jpg
:* :)))


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

Jako dowód pozytywnych myśli,zaśpiewa przepięknie całym sercem anioł Carmen Monarcha,na dobranoc tylko dla Ciebie,życząc wszystkiego dobrego, kolorowych snów drogi Woju...;

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Wymagasz ode mnie jeszcze większej aktywności?Ależ jestem aktywna
i to nawet bardzo, w realnym świecie.Obowiązki, odpowiedzialność i takie tam różne ważne bądź mniej ważne...
"pisać potrafisz inteligentnie i z polotem"-
Twoje słowa,to piękna muzyka dla moich uszu,nie często ją słyszę,
pięknie dziękuję, Poterku :D
Z kolei ja z przyjemnością czytam Twoje teksty, serdecznie pozdrawiam.
Przepraszam za milczenie,do miłego...:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

I do tej aktywności Cię zachęcam, zbliża się wiosna, kolorowe magazyny zachęcają do większej aktywności, a my chętnie poczytamy co masz nam do powiedzenia, bo pisać potrafisz inteligentnie i z polotem....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Jako dowód pozytywnych myśli,zaśpiewa przepięknie całym sercem anioł Carmen Monarcha,na dobranoc tylko dla Ciebie,życząc wszystkiego dobrego, kolorowych snów drogi Woju...;


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

To miło, że mimo oddalenia (mam nadzieję - czasowego) od forum nie zapominasz o przyjaciołach, ale... Eleo, żeby być w P. - i "nie pamiętać" - ładnie to tak?? :p ...Wyczuwam u Ciebie nutkę melancholii,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Pięknie dziękuję Woju,za przemiłe słowa i wszystkie prezenty jakie od Ciebie dostaję na tb.
Jak zwykle jestem notorycznie po czasie,przepraszam:)
Oj tak zapominam,to prawda,ale nadzwyczajna gościnność gospodarzy w P. uniemożliwiła jakiekolwiek kontakty.Najważniejsze jednak,że w myślach przywołałam serdeczne wspomnienie pewnego przyjaciela Marcina z P.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

To miło, że mimo oddalenia (mam nadzieję - czasowego) od forum nie zapominasz o przyjaciołach, ale... Eleo, żeby być w P. - i "nie pamiętać" - ładnie to tak?? :p ...Wyczuwam u Ciebie nutkę melancholii,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
woj Mirmiła

To miło, że mimo oddalenia (mam nadzieję - czasowego) od forum nie zapominasz o przyjaciołach, ale... Eleo, żeby być w P. - i "nie pamiętać" - ładnie to tak?? :p
...Wyczuwam u Ciebie nutkę melancholii, z drugiej strony Sonata Księżycowa powinna wywołać pozytywne uczucia, wszak Ludwiś tworzył to fantazyjne dzieło z myślą o ukochanej Giulletcie :)
> Święty Walenty naprawdę potrafi czynić cuda, niechże więc przepędzi Twoje smuteczki... droga Eleo, życzę Tobie wspaniałego nastroju i szałowego walentynkowego weekendu :* :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

Witaj Woju:) Korzystam z zamrożonego rankingu użytkownika i nie otwieram stron sf, jednak zawsze pozostajesz w mojej pamięci jako przyjaciel,serdeczne pozdrowienia drogi Woju Marcinie*:) Przyjmij mocno...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

I do tej aktywności Cię zachęcam, zbliża się wiosna, kolorowe magazyny zachęcają do większej aktywności, a my chętnie poczytamy co masz nam do powiedzenia, bo pisać potrafisz inteligentnie i z polotem. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

Witaj Poter, mocno mnie wywiało z sf,natomiast Ty ciągle aktywny... :)

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Witaj Woju:)
Korzystam z zamrożonego rankingu użytkownika i nie otwieram stron sf, jednak zawsze pozostajesz w mojej pamięci jako przyjaciel,serdeczne pozdrowienia drogi Woju Marcinie*:)
Przyjmij mocno spóźnione życzenia wszelkiej pomyślności w 2017:)
Btw. Święta B.N. spędziłam w mieście P...:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [7 komentarzy tej dyskusji]

Witaj Eleo :)) Życzę Tobie rodzinnych, zdrowych i radosnych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA :)) https://thumbs.dreamst...368129.jpg → - oraz dużo szczęścia w NOWYM ROKU! :))) ...a także 'nieco' większej aktywności...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Eleonor_

Witaj Margotko:)
To prawda,ciągle galopuję,a jednak nie mogę dogonić i złapać czasu,gdy już prawie go mam i trzymam za ogon,to on znów mi sprytnie umyka:P
Pomyślności i obfitości roku 2017,życzę:D
Do miłego Margotko***

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Eleo chyba za daleko pogalopowałaś ?! ;) Do Siego 2017 roku i samych wspaniałości życzę :)) Eleo nie zapuszczaj się tak daleko od SF .... plis :))

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.