Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
PempuśBKSFanatyk

*Miłościwie Nam Panujący Imperator dr. hab. Dariusz Korzeń, Król Relacji Piłkarskich, Vicecesarz Działu Żużel. Profesor kosologii na Uniwersytecie Kibicowskim. Prywatnie bożyszcze moich rówieśniczek i działacz społeczny przeciwko Mafii Sędziowskiej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [13 komentarzy tej dyskusji]

Dla Ciebie to Pan Dariusz Korzeń :D

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paweł Sochacki

No tak , ale skoro interesuje sie Pan żużlem itd , to rownież musi Pan wiedzieć , ze gdyby nie ja w 2014 czyli rok temu nie było by juz żużla w Gnieźnie. to moje pieniądze uratowały klub i pozwoliły jeździć w lidze . To rownież w tym roku z moich pieniędzy zapłacone zostało DPS w całości !!!!!!!! , a ze sprzedaży biletów zostawiłem w klubie ponad 200 tys !!!!! , do tego dałem jeszcze kolejne 200!!!!. Nie wziąłem z klubu ani 1PLN !!!! . Nie jestem w zarządzie i nie podejmuje decyzji finansowych komu za ile płacić i nie narobiłem długów w 2012 i 2013.nie mam etatu w klubie . Wpłacam a nie biorę pieniadE. Dlatego dobrze ze Pan sie opanował i zreflektował, bo w Prokuraturze i Sadzie zostawiliby z Pana strzępy moi prawnicy a ja sam zadał bym za każdy wpis po 50 tys zł... A kilkanaście obraźliwych bardzo ich było. Celem moich prawników było zniszczenie Pana finansowo za te krzywdy ktore zostały wyrządzone ich mocodawcy czyli mnie.laczna suma odszkodowania na cele charytatywne zaplanowana była na 1 mln PLN . !!!!!!!!!
Jeśli jest Pan kibicem , to rownież powinien Pan wiedzieć kto jest kim.
A taka zasada wszędzie istnieje: nie wolno obrażać , oczerniać i szkalowac tych , którzy pomagają ratują i dają. Po pierwsze bo to nie etyczne...a po drugie stać ich na to żeby zrobić "porządek".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KOALA0000

tak naprawde niewiem co mi odbilo bo ogolnie wiem ze jestem bardzo lubiany wsrod znajomych i ludzi ktorych poznaje moze denerwuje mnie to co sie dzieje z naszym klubem od dzieciaka chodze na szlake ostatnie lata wyjazd z rodzina tak fajnie bylo ale to niejest wytlumaczenie mojego wybryku

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Nie juz mi nie zależy , wg mnie jest juz ok. Tylko skąd tyle nienawiści do mnie ? I skąd te oskarżenia Bo to raczej wsród ludzi rzadkość. To mnie najbardziej wk.......o.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paweł Sochacki

Nie oczekuje wpisu na SF w którym w samych "och i ach " bedzie mnie Pan wychwalał, OCZEKUJE słów Przepraszam i ze myliłem sie co do oceny i faktów zwiazanych z osoba Pana Pawła Sochackiego .
Te wpisy proszę zamieścić w artykułach ....Start Loko relacja , Hop Bęc i fotorelacja( czyli dokładnie tam gdzie Pan obrzucał mnie błotem.)A swoją droga i tak nie odmowie sobie (wątpliwej przyjemności) poznania pańskich danych osobowowych albo sie Pan sam ujawni albo zrobię to po swojemu. ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paweł Sochacki

Dobrze , ale pod jednym warunkiem ...Wstrzymam prawników którzy złożyli zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa naruszenia moich dóbr osobistych podczas wpisów dotyczących "z nazwiska mojej osoby" , jak rownież o pomówienia ze niby wzbogaciłem sie na Starcie Gniezno, i ze niby Gajeski został przeze mnie pokrzywdzony lub poszkodowany. Ten warunek to takie przeprosiny na SF . Wiele osób sygnalizowało mi te wpisy, wiec moje nazwisko dzięki Pańskim działaniom zostało oczernione. Czytał rownież te wpisy moj syn , ktory nie za bardzo rozumie skąd ta nienawiść. Pan sobie zdaje sprawę ze w ciagu kilku dni będę znał IP komputera i pełne dane osobowe i wtedy nie bedzie juz żadnej litości. Wyrok zostanie orzekniety na podstawie materiałów , ktore posiadają moi prawnicy -szybko, a kary finansowe jakich zażądam od Pana bedą bardzo wysokie.Wczoraj rano Pańskie konto jako TOMI1972 , zostało objęte przez redakcje SF specjalnym monitoringiem do czasu wpłynięcia wniosku od Prokuratury o udostępnienie wszelkich danych i informacji. Cierpliwie czekałem juz dwa tygodnie temu , żeby Pan sie opanował.nie doczekałem sie . Ruch ktory wykonałem jest zgodny z tym o czym wczoraj ostrzegłem.....na widok klawiatury i wspomnień o tym wydarzeniu , bedzie Pan obchodził komputer szerokim łukiem. To czarna wizja , jest jeszcze dziś czas na Pana refleksje i zwrot w sprawie... ,a ja wtedy zatrzymam wszelkie działania. Dobrze ze naszła Pana taka refleksja choc teraz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 18 sierpnia 2015 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.