Tour of California: Evan Huffman wygrał 4. etap. Rafał Majka dalej liderem wyścigu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Na zdjęciu Rafał Majka
Materiały prasowe / / Na zdjęciu Rafał Majka

Amerykanin Evan Huffman z grupy Rally Cycling był najlepszy na czwartym etapie wyścigu Tour of California 2017. Polak Rafał Majka utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

W tym artykule dowiesz się o:

Tym razem zawodnicy podczas wyścigu dookoła Kalifornii mieli do zadania pokonać blisko 160-kilometrowy odcinek z Santa Barbara do Santa Clarita. Tak jak na poprzednim etapie wszystko rozstrzygnęło się na finiszu, który najlepiej rozegrał Huffman, wyprzedzając Kanadyjczyka Roba Brittona oraz Holendra Lennarda Hofstede'a.

Majka na 4. etapie zajął 19. miejsce, tracąc do zwycięzcy 13 sekund. Maciej Bodnar wywalczył 47. lokatę, zaś 49. był Paweł Poljański.

Rafał Majka w dalszym ciągu jest liderem zawodów. Poljański w "generalce" plasuje się na 27. pozycji, natomiast na 78. miejsce ze 118. przesunął się Bodnar.