Kabaret na boisku. Spójrz, co zrobił kurier z jedzeniem

Do zabawnej sceny doszło podczas meczu ligi uniwersyteckiej w Stanach Zjednoczonych. Spotkanie zostało na chwilę przerwane z powodu... wejścia na boisko kuriera z jedzeniem.

Łukasz Witczyk
kurier podczas meczu NCAA Twitter / Na zdjęciu: kurier podczas meczu NCAA
W 21. kolejce ligi uniwersyteckiej NCAA - zwanej bezpośrednim zapleczem NBA - doszło do sytuacji, o której mówią fani koszykówki w całych Stanach Zjednoczonych. Spotkanie pomiędzy Duquesne i Loyolą Chicago (72:58) zostało na chwilę przerwane z powodu niespodziewanego gościa na boisku.

W hali w Pittsburgu zjawił się kurier z jedzeniem, który nieświadomy tego, co się dzieje, po prostu wszedł na boisko. Arbitrzy musieli na chwilę zatrzymać grę. Dostawca Uber Eats miał na celu dostarczyć jedzenie jednemu z kibiców. Natychmiast zareagowała ochrona, która wyprowadziła mężczyznę.

- To niebywałe. Nie widziałem tego człowieka. Po meczu zawodnicy śmiali się z tej sytuacji. On miał zadanie do wykonania i zrobił to tak, jak powinien - powiedział Keith Damrot, trener Duquesne, którego cytuje "Pittsburgh Post".

Z kolei jeden z zawodników - Austin Rotroff - przyznał, że w ogóle nie zauważył sytuacji. Amerykańskie media dodają, że sytuacja mogła zostać zainscenizowana na potrzeby reklamy firmy dostarczającej jedzenie lub żartu influencera. Nagranie udostępnił zresztą twitterowy profil Uber Eats. Można go zobaczyć poniżej.