Sokołowski dał się we znaki byłemu pracodawcy

Bardzo udany występ ma za sobą skrzydłowy reprezentacji Polski Michał Sokołowski. Drużyna Basket Napoli, prowadzona przez selekcjonera naszej kadry Igora Milicicia, pokonała w niedzielę Treviso 79:76.

Patryk Pankowiak
Michał Sokołowski WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Michał Sokołowski
Jest kolejne, już szóste zwycięstwo Basket Napoli w tym sezonie włoskiej ekstraklasy.

Drużyna, którą prowadzi selekcjoner kadry Polski koszykarzy, Igor Milicić w niedzielę po zaciętym spotkaniu pokonała ekipę Treviso 79:76.

Goście odwrócili losy meczu w czwartej kwarcie, wygrywając tę odsłonę 23:15. Duży udział w sukcesie Napoli miał też Michał Sokołowski.

30-latek dał się we znaki byłemu pracodawcy. Sokołowski w 36 minut, które spędził na parkiecie, skompletował double-double - miał 11 punktów i 13 zbiórek.

Drużyna z Neapolu legitymuje się aktualnie bilansem 6-2 i plasuje na wysokim, piątym miejscu. Ustępuje tylko takim ekipom, jak  Germani Basket Brescia, Umana Reyer Wenecja, Dolomiti Energia Trento i Virtus Segafredo Bolonia.