Euroliga koszykarek: Ważne wygrane KSSSE AZS PWSZ oraz Wisły Can Pack (wyniki polskich drużyn)

Po trzech kwartach KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wielkopolski przegrywał we własnej hali z Nadieżdą Orenburg różnicą 10 punktów. Ostatnia kwarta była jednak fenomenalna w wykonaniu akademiczek, które odrobiły straty i wygrały mecz! W drugim dzisiejszym meczu z udziałem polskiej drużyny również jest sukces! W Krakowie Wisła Can Pack pokonała bowiem Good Angels Koszyce!

Krzysztof Kaczmarczyk
http://storage.web3.sp...257949.gif border=0 align=center KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Nadieżda Orenburg 76:73 (14:20, 22:19, 19:26, 21:8)
KSSSE AZS PWSZ: Jelena Leuczanka 20, Kalane Greene 14, Samantha Jane Richards 13, Justyna Żurowska 11, Johanna Leedham 10, Agnieszka Kaczmarczyk 8, Katarzyna Dźwigalska 0, Agnieszka Skobel 0, Izabela Piekarska 0 Nadieżda: Tina Charles 18 (13 zb), Olga Ovcharenko 18, Anastasia Veremeyenka 13, Liudmila Sapova 10, Tatiana Burik 6, Elena Baranova 4, Shameka Christon 0, Oxana Zakalyuzhnaya 0,
http://storage.web3.sp...251115.gif border=0 align=center Wisła Can Pack Kraków - Good Angels Koszyce 66:61 (21:24, 13:12, 15:13, 19:14)
Wisła Can Pack: Erin Phillips 18, Janell Burse 14, Ewelina Kobryn 12, Magdalena Leciejewska 6, Dorota Gburczyk-Sikora 6, Andja Jelavic 5, Paulina Pawlak 3, Katarzyna Krężel 2 Good Angels: Lucia Kupcikova 14, Ivana Jalcova 13, Charde Houston 11, Candice Dupree 10, Katarina Hrickova 4, Erin Lawless 4, Anna Jurcenkova 3, Daniela Cikosova 2, Martina Kissova 0, Miljana Musovic 0