Sześć minut Eweliny Kobryn w WNBA. Niesamowity rzut Erin Phillips (wideo)

W niesamowitym gazie są koszykarki Phoenix Mercury, które w nocy wygrały 12. mecz z rzędu w WNBA. Drużyna Eweliny Kobryn pokonała w czwartek Connecticut Sun 101:85.

Rafał Malinowski

Polka spędziła na parkiecie ponad 6 minut, ale nie zdobyła w tym czasie punktu, choć oddała dwie próby rzutowe (jedna za 3 punkty). W statystykach Kobryn zapisano po jednej zbiórce, asyście i faulu.

Phoenux Mercury do zwycięstwa poprowadziły zawodniczki pierwszej piątki - Penny Taylor zdobyła 23 punkty, Brittney Griner 21, a Diana Taurasi i Candice Dupree po 14. W pokonanej drużynie brylowała doświadczona Katie Douglas (23 pkt, 6 as, 5 zb). Równo z syreną kończącą pierwszą kwartę celnym rzutem popisała się była zawodniczka Wisły Can Pack Kraków - Erin Phillips (8 pkt dla Phoenix).