Każdy dał z siebie dzisiaj sto procent - komentarze po meczu w Ostrowie

W najciekawszym meczu XX kolejki DBE zespół Atlasa Stali Ostrów pokonał Śląsk Wrocław 73:64.Zapraszamy na pomeczowe komentarze.

Rimas Kurtinaitis (trener Śląska) - To był bardzo ciężki mecz. Brakowało nam bardzo kontuzjowanego Torrela Martina. Mimo tego nie mam wytłumaczenia dla tej porażki, słabo zagraliśmy w ostatnich minutach spotkania.

Dawan Robinson (koszykarz Śląska) - Zagraliśmy ze świetnym rywalem. Popełnialiśmy proste błędy, po których rywale trafili ważne rzuty. Teraz musimy się koncentrować na kolejnych spotkaniach.

Andrzej Kowalczyk (trener Atlasa) - Mam nadzieję, że to zwycięstwo da nam jeszcze szansę walki o czwarte miejsce. Trudny mecz, ale wydaje mi się że z tą atmosferą i tą grupą zawodników powoli zaczynamy stanowić zespół. Trzeba jeszcze nad tym popracować, ale widać że są już pierwsze symptomy. Dziękuję zawodnikom, kibicom za wsparcie. Nie jestem czarodziejem i niewiem co będzie za tydzień. Od poniedziałku analizujemy Polpak, naszego kolejnego rywala.

Wojciech Szawarski (koszykarz Atlasa) - Każdy dał z siebie dzisiaj sto procent. Ja nie czuję się bohaterem, cała drużyna wygrała ten mecz. Graliśmy dobrze w obronie, a wtedy lepiej się gra w ataku. Cieszymy się że udało się nam pokonać Śląsk, który był na fali.

Dawid Przybyszewski (koszykarz Atlasa) - Trener znowu mnie zaskoczył wystawiając do pierwszej piątki. Jeżeli dowiaduje się o tym kilka minut przed meczem to mobilizuje to dodatkowo. Cieszę się, że trener ma zaufanie do mnie. Zawsze nastawiam się na grę w obronie. Takie zwycięstwa jak pokonanie Śląska mobilizują, jeszcze wiele pracy przed nami żeby tą rundę zakończyć na wymarzonym czwartym miejscu. Ciężkie mecze przed nami ale jesteśmy optymistycznie nastawieni.