Mecz w Kutnie zostanie dokończony!

W poniedziałek wieczorem rozgrywany jest pojedynek Polfarmexu z Energią Czarnymi Słupsk. W przerwie meczu w hali w Kutnie nieoczekiwanie... zgasło światło. Sytuacja jest już opanowana!

Jakub Artych

Pierwsza połowa spotkania w Kutnie przebiegła bez żadnych problemów. Obie drużyny tworzą bardzo dobre widowisko, które miało rozstrzygnąć się w drugiej połowie. W przerwie meczu jednak niespodziewanie dla wszystkich zgasło światło.

Mimo awarii oświetlenia, obie drużyny kontynuują rozgrzewkę przed drugą połową.
Jak dowiedział się nasz portal przerwa w grze może potrwać nawet 30 minut!

Po pierwszej połowie minimalnie w lepszym położeniu jest drużyna ze Słupska, która prowadzi w Kutnie 43:42. Najskuteczniejszy w obozie Czarnych jest Jerel Blassingame, autor 12 oczek. W szeregach Farmaceutów 11 punktów zdobył Jarosław Zyskowski junior.

Według informacji na godzinę 22:13, spotkanie w Kutnie powinno rozpocząć się za około 10-15 minut.