NCAA: Mike Taylor obserwował Tomasza Gielo

Zdjęcie okładkowe artykułu:

W środę w nocy na parkietach uniwersyteckiej ligi NCAA zaprezentował się jeden Polak, a jego poczynania oglądał trener reprezentacji Polski.

W tym artykule dowiesz się o:

[tag=52958]

Ole Miss Rebels[/tag] na własnym parkiecie pokonali Auburn Tigers 80:63, choć do przerwy przegrywali 29:30. Kluczowy dla losów tego pojedynku był początkowy fragment drugiej połowy wygrany przez zespół Polaka 24:7. Co ciekawe, z trybun poczynania Tomasza Gielo obserwował Mike Taylor. Nasz skrzydłowy zanotował w tym meczu 7 punktów (1/5 za 3, 2/3 za 2), 2 asysty, zbiórkę i przechwyt. Prawdziwym bohaterem zawodów był jednak rozgrywający Rebels, Stefan Moody, autor 24 "oczek". Zawodnik ten w pierwszej połowie trafił 1 na 5 rzutów za 3, a po przerwie aż 5 z 7 takich prób. Ole Miss na chwilę obecną notują w NCAA bilans 12-7.