Popis Łukasza Wiśniewskiego w sparingu

Polski Cukier Toruń odniósł drugie zwycięstwo w okresie przygotowawczym przed sezonem 2016/2017. Tym razem podopieczni Jacka Winnickiego pokonali II-ligowy AZS UMK PBDI Toruń 77:51.

Karol Wasiek
fot Dawid Gaszyński / fot. Dawid Gaszyński

W niedzielę gracze Jacka Winnickiego rozegrali drugie spotkanie w okresie przygotowawczym przed nowym sezonem. Tym razem rywalem Twardych Pierników był II-ligowy AZS UMK PBDI Toruń. Zespół z TBL nie miał najmniejszych problemów z pokonaniem rywali, pewnie zwyciężając 77:51.

O losach spotkania zadecydowała pierwsza kwarta, którą torunianie wygrali aż 26:8. W kolejnych minutach meczu gospodarze kontrolowali wydarzenia na parkiecie i ostatecznie zwyciężyli 77:51.

Świetne zawody rozegrał Łukasz Wiśniewski, który zdobył 24 punkty. 14 dołożył Krzysztof Sulima.

1 września koszykarze Polskiego Cukru Toruń zagrają z BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski.

Polski Cukier Toruń - AZS UMK PBDI Toruń 77:51 (26:8, 15:13, 27:15, 9:15)

Polski Cukier: Wiśniewski 24, Sulima 14, Diduszko 11, Śnieg 8, Sandul 6, Perka 5, Skifić 4, Lambarski 3, Michalski 2