Ostatni sparing Zetkamy Doral Nysa Kłodzko

Zagadkowa forma Zetkamy Doral Nysa Kłodzko. Koszykarze z I ligi przegrali w środę na wyjeździe z II-ligowym Śląskiem Wrocław 51:79.

Patryk Neumann

Podopieczni Marcina Radomskiego dali się zdominować od pierwszych minut. Najsłabiej zaprezentowali się jednak w drugiej oraz czwartej kwarcie.

Zetkama Doral Nysa Kłodzko zakończyła już cykl gier sparingowych. W ośmiu meczach odniosła trzy zwycięstwa. Zaczęła od wygranych spotkań właśnie ze Śląskiem oraz Meritumkredyt Pogonią Prudnik. Później jednak spisywała się zdecydowanie słabiej i tylko ras na trzy próby ograła II-ligowego Górnika Wałbrzych.

Czy rezultaty sparingowych gier znajdą odzwierciedlenie na parkietach I ligi? Pierwsza weryfikacja już 24 lub 25 września w Siedlcach.

WKS Śląsk Wrocław - Zetkama Doral Nysa Kłodzko79:51 (21:13, 23:7, 16:23, 19:8)

Punkty dla Zetkamy Doral Nysa: Kowalski 14, Weiss 14, Wojciechowski 9, Muskała 5, Kliniewski 4, Lipiński 4, Sanny 1, Rogalewski 0.