BCL: wyborna dyspozycja A.J. Slaughtera

A.J. Slaughter był znakomicie dysponowany w środowym spotkaniu Basketball Champions League z Sidigas Avellino. Reprezentant Polski trafił 6 z 9 rzutów z dystansu!

Karol Wasiek
AJ Slaughter WP SportoweFakty / A.J. Slaughter
A.J. Slaughter coraz lepiej prezentuje się w barwach SIG Strasbourg, do którego trafił z tureckiego Banvitu BC. Amerykanin z polskim paszportem próbkę swoich możliwości ofensywnych dał w środowym spotkaniu Basketball Champions League z Sidigas Avellino.

Koszykarz na parkiecie przebywał 28 minut, zdobywając w tym czasie 22 punkty (był najlepszym strzelcem w drużynie). Na uwagę zasługuje fakt trafienia 6 z 9 rzutów z dystansu. Slaughter, choć dwoił się i troił, to nie uchronił swojej drużyny przed porażką.

SIG Strasbourg przegrał z Sidigas Avellino 69:72. Włosi zwycięstwo zapewnili sobie w ostatniej kwarcie (21:16).

Wicemistrzowie Francji na razie pozostają bez zwycięstwa w rozgrywkach BCL. W pierwszej kolejce przegrali z BC Utenos Juventus.

Czy A.J. Slaughter podjął dobrą decyzję, podpisując kontrakt we Francji?