NCAA: drugi występ Jakuba Mijakowskiego

We wtorek w nocy na uniwersyteckich parkietach NCAA swoje drugie spotkanie w karierze zanotował Jakub Mijakowski, a jego zespół odniósł cenne zwycięstwo.

Stanisław Grabowski
Koszykówka WP SportoweFakty / Michał Domnik / Koszykówka
Penn Quakers w swoim trzecim spotkaniu w bieżących rozgrywkach odniósł drugą wygraną pokonując na wyjeździe tym razem uczelnię Central Connecticut 87:65. Do przerwy nowa drużyna Polaka prowadziła 35:29. Sam Jakub Mijakowski na parkiecie spędził 2 minuty i w tym czasie zapisał na swoim koncie 0 punktów (0/2 za 3) oraz asystę. Najlepszym strzelcem w zwycięskim zespole był Caleb Wood, autor 25 "oczek", a 21 dodał Matt Howard.

W środę na parkietach ligi NCAA swoje mecze rozegrają Cal Poly z Jakubem Niziołem oraz West Virgnia z Maciejem Benderem w składzie.

Czy Jakub Mijakowski ma szanse przebić się do rotacji Penn Quakers?