Łukasz Koszarek pokazał charakter kapitana. Grał mimo kontuzji

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty /  / Łukasz Koszarek
WP SportoweFakty / / Łukasz Koszarek

Łukasz Koszarek doznał kontuzji podczas sobotniego meczu Stelmetu BC Zielona Góra z BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski. Mimo urazu, kapitan mistrzów Polski wspomógł swój zespół w walce o kolejne zwycięstwo w PLK.

W trzeciej kwarcie starcia Stelmetu BC Zielona Góra z BM Slam Stalą Ostrów Wielkopolski, Łukasz Koszarek podczas walki o pozycję z Kamilem Chanasem, doznał kontuzji kostki. Kapitan zielonogórskiej ekipy po tym incydencie poprosił o zmianę i zszedł z parkietu z grymasem bólu.

Reprezentantem Polski zajęli się fizjoterapeuci, którzy usztywnili bolącą kostkę. Po pięciu minutach spotkania 33-latek ponownie zameldował się na boisku i wspomagał swoich kolegów w walce o kolejne zwycięstwo. Misja ta zakończyła się pomyślnie dla drużyny z Winnego Grodu. Podopieczni Artura Gronka pokonali ostrowian 76:65.

W całym meczu Koszarek zanotował 11 punktów i dwie asysty. - Z kostką jest słabo. Jest mocno skręcona. Zobaczymy jak będzie jutro - powiedział kilka minut po zakończeniu spotkania kapitan Stelmetu BC.

{"id":"","title":""}

Czy Stelmet BC pokonałby BM Slam Stal nawet bez pomocy Koszarka?