Gortat wkurzył LeBrona. Ostra wymiana zdań Polaka z gwiazdą NBA

W trakcie trzeciej kwarty meczu Cleveland Cavaliers - Washington Wizards (115:127) doszło do spięcia pomiędzy Marcinem Gortatem i LeBronem Jamesem, gwiazdą NBA. - Był sfrustrowany - mówi reprezentant Polski.

Karol Wasiek
LeBron James w barwach Cleveland Cavaliers PAP/EPA / CJ GUNTHER / Na zdjęciu: LeBron James w barwach Cleveland Cavaliers
Cała sytuacja miała miejsce na osiem minut przed zakończeniem trzeciej kwarty. Marcin Gortat postawił zasłonę Bradley'owi Bealowi, przez którą próbował "przebić się" LeBron James. Zawodnicy spięli się ze sobą, Amerykanin odepchnął nawet Polaka.

Gortat zwrócił uwagę sędziemu na zachowanie gwiazdy NBA. To nie spodobało się Jamesowi, który wyjął ochraniacz na zęby i rzucił kilka mocnych słów w kierunku polskiego środkowego.

- Był sfrustrowany - mówi reprezentant Polski.

Po zakończeniu spotkania więcej powodów do radości mieli zawodnicy Washington Wizards. "Czarodzieje" wygrali na wyjeździe z mistrzami NBA 127:115. Polak zdobył dziesięć punktów.

Czy Cleveland Cavaliers zdobędą mistrzostwo NBA?