Stelmet BC nie patrzył na wynik. Zrealizował założenie na Polfarmex

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty /  / Zawodnicy Stelmetu BC Zielona Góra
WP SportoweFakty / / Zawodnicy Stelmetu BC Zielona Góra

Kibice, którzy w sobotę wybrali się na mecz w Zielonej Górze, byli świadkami jednostronnego widowiska. Miejscowy Stelmet BC łatwo rozprawił się z Polfarmexem Kutno, wygrywając 94:48.

Mistrzowie Polski w pełni kontrolowali wynik sobotniego spotkania z Polfarmeksem Kutno, zdobywając ostatecznie niemal dwukrotnie więcej punktów od rywala. -  Gratulacje dla wszystkich, którzy zapracowali na to zwycięstwo. Cieszę się, że wygraliśmy każdą kwartę, bo takie było założenie na ten mecz. Zawodnicy walczyli do końca, nie patrzyli na wynik, tylko przez większość czasu realizowali to, co sobie założyliśmy - skomentował Artur Gronek.

Trener Stelmetu BC Zielona Góra w starciu z drużyną z Kutna pozwolił na grę wszystkim zawodnikom ze składu. - Szacunek dla zespołu z Kutna, bo ma teraz ciężki czas, przyjechał do Zielonej Góry w okrojonym składzie, a walczył, jak tylko mógł. Minuty rozłożyły się na wszystkich zawodników, fajnie że wszyscy mogli pograć - przyznał Kamil Zywert.

Po wygranej z Polfarmexem, zielonogórzanie mają dwa dni na odpoczynek i spędzenie świątecznego okresu ze swoimi rodzinami. - To ostatni czas, by spędzić trochę czasu z rodzinami. Mamy chwilkę oddechu w niedzielę i poniedziałek. Od wtorku przygotowujemy się do kolejnego przeciwnika - powiedział Artur Gronek.

Czy rozmiary zwycięstwa Stelmetu BC w meczu z Polfarmexem to dla Ciebie zaskoczenie?