Niepokojące wieści ws. zdrowia Jakuba Garbacza

Przedstawiciele Kinga Szczecin przekazali nowe informacje w sprawie zdrowia Jakuba Garbacza, który doznał kontuzji podczas meczu z Polfarmeksem Kutno (77:75). Nie są to wieści optymistyczne.

Karol Wasiek
PAP / Tytus Żmijewski
- Jakub Garbacz uszkodził kręgi lędźwiowe. Czekają go jeszcze badania, które mają wykluczyć uszkodzenia nerwów - poinformowali przedstawiciele Kinga Szczecin.

Kolejne wieści przekazał agent zawodnika, Tarek Khrais, który napisał na Twitterze: Jest mocno poobijany, ale żadna operacja nie jest potrzebna. Odpocznie i będzie latał jak młody wilk.

Pierwsze sygnały mówią o tym, że przerwa Jakuba Garbacza od koszykówki ma potrwać kilka miesięcy.

Przypomnijmy, że zawodnik nabawił się kontuzji w trakcie pierwszej kwarty. Przy próbie wsadu bardzo niebezpiecznie wylądował na parkiecie i uderzył plecami konstrukcję kosza. Po meczu został przewieziony do szpitala - tam przeszedł szereg badań.

King Szczecin po bardzo wyrównanym spotkaniu pokonał Polfarmex Kutno 77:75.

Czy King Szczecin wygra z Treflem i AZS-em?